Setari Cookie-uri

RUSINEEEE


Terminati odata cu mascarada asta de concurs.RUSINEEEEEE...Cucoana de pe primul loc se voteaza la nesfarsit.
valy1950
Postat pe 25 Iunie 2008 15:46
eu sunt socata....s-a termiant in sfarsit!!!
sunt socata cum dau refresh la nici un minut macar..si cresc voturile cu 40 -50 de puncte...acu pe final...in ultimele minute am fost socata...cate conturi v-ati facut fetelor!!
oricum..felicitari pt castigatoare! sa le porti sanatoasa! si multa fericire pentru toate participantele
pacat de unele rochite superbe din concurs:)macar bine ca le-am vazut la ochi!
ciao
carmelinda_grace
Postat pe 25 Iunie 2008 16:03
Din fotografia castigatoare nici macar nu se vede rochia. Organizatorii ar trebui sa descalifice fotografiile care nu indeplinesc cerintele regulamentului. Din pacate traim in Romania....

Postat pe 25 Iunie 2008 20:43
Tare concurs! Ma uit la poza de pe primul loc si nu am cuvinte: sa ma ierte d-ra, dar nu inteleg pentru ce calitati a castigat: rochia nu se vede (si parca asta era principalul mod de departajare), frumoasa nu-i (l-am chemat si pe prietenul meu, ca sa fiu sigura ca nu sunt eu subiectiva si si-a facut saracul cruce). Un lucru e cert: nu mai particip in viata mea la un concurs organizat de acest site. Aveam o parere foarte buna despre cei de la Bien Savvy, chiar daca nu-mi permit o rochie de la ei. Dar acum privesc la rochia mea de mireasa si o iubesc. Si dupa cate am vazut la concursul asta,mi-e greu sa spun cine trebuia sa castige, cine si-a facut conturi si cine nu si s-a votat de dimineata pana seara (ma refer la cele cu zeci de mii de puncte aici). Fetelor, noi sa fim sanatoase! Sunt lucruri mult mai importante in viata decat o rochie scumpa..
andreeadascalu
Postat pe 25 Iunie 2008 23:30
apoi chiar ca e naspa rau tipa de pe primul loc, rochia nu se vede.. fie, o fi avut fata mari si multe pile
ada_mandrulitza
Postat pe 26 Iunie 2008 19:10
Dragelor, ca este urata sau nu rochita ....ca se vede sau nu......asta mai putin conteaza,important este ca a castigat.FELICITARILE MELE!!!!!
Concursul a fost unul foarte competitiv, si cred ca in urma lui s-au legat chiar prietenii.
P.S. Daca tipa chiar a reusit sa-si faca atatea adrese incat sa se voteze singura......eu zic ca este numai meritul ei.
fx_raisa
Postat pe 30 Iunie 2008 12:16
nu vreau sa jignesc pe nimeni insa....acest concurs...dupa cum am mai spus...trebuia sa testeze bunul gust si creativitatea...viitoarelor miresici care urmau sa castige binemeritata rochie de mireasa...precum si cealalta...acum eu 1 nu inteleg de ce cele care au fost mirese(vroiau inca o rochie de mireasa) si de ce anumite persoane au inteles ca e vreun concurs...pentru a gasi dansatoare de streaptease(scuze daca jignesc pe cineva insa e realitatea...au fost care au pus poze...sa spunem prea sexy pentru ce aveam nevoie).........nu am nimic personal cu castigatoarea insa....am ramas cu curiozitatea de ai vedea tzinuta...care merita acele rochii de 2000 de euro

Postat pe 2 Iulie 2008 22:26
sunt curios ce o iesii de data asta deja am vazut cateva sute de puncte in o ora si e abea a -a zii si mai sunt 5 zile
in ultimele ore o sa fie faze de 1000 puncte /ora :)))
in fine Doamne miluieste!

Postat pe 22 Octombrie 2008 01:40
si mie mi se pare cam bizar si oricum nu e o concurenta loiala fiecare cauta diverse metode de a fi cat mai votate primele inscrise in concurs sunt clar in avantaj fata de ultimele nu ca ar fi mai frumoase si chiar am vazut mirese superbe , pacat , mare pacat
VAPAIE
Postat pe 22 Octombrie 2008 20:30
Cred ca ai perfecta dreptate cu echitatea fata de ziua inscrierii cine nu sa inscris in primele 2 zile daca nu face spam si zice ca a "votat" si asa sa fie votat chiar si cu 1 punct la 300 de oameni se aduna. Cred ca daca doreau sa faca un concurs pe bune faceau inscrierea intre 20-25 si intre 25-30 votul si sa zicem ceva de gen fiecare candidat poate da o singura data vot pt o imagine si sa poata vota doar 10 piese si sa poata vota asa: 1 vot de 10, 1 vot de 9 pct.... si asa mai departe dar asa era control si ordine in voturi pe cand asa cei care se inscriu in 23-24 nu mai au nici o sansa doar ca nu au citit mail in fiecare zi.

Postat pe 23 Octombrie 2008 15:40
La fel cum ne-am casatorit fara rochia de la concursul din vara si am fost toate frumoase si radiante, la fel de bine ne vom bucura de nopti pasionale alaturi de sotii/partenerii nostri si fara aceasta tinuta. Sincer nu mi se pare cine stie ce premiu, si la cum am vazut ca se desfasoara concursurile pe acest site,m-am cam lamurit. Sa fiti iubite!
andreeadascalu
Postat pe 24 Octombrie 2008 12:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
A facut cineva un altfel de nunta? 51 De la: gracemakeup 18 Iunie 2010 15:08
vrea sa divorteze pentru mine sau doar ma duce cu minciuna? 71 De la: cristiana84 14 Iunie 2011 22:17
Vand rochie de mireasa Maggie Sottero 4 De la: cj25har 22 Iunie 2010 19:47
nu stiu ce sa mai ma fac!!!! 4 De la: gya29 31 Octombrie 2010 13:49
buna ziua 1 De la: kudika327962 31 Octombrie 2010 13:34