Setari Cookie-uri

pantofii de mireasa

de unde v-ati cumparat pantofii de mireasa? am rochita crem, am colindat tot Bucurestiul si n-am gasit nimic frumos. Toti pantofii sunt clasici, albi si luciosi, rar am vazut ceva modern insa tot p alb...

Postat pe 7 Noiembrie 2008 14:20
Benvenutti, Unirea Shoping Center (culoarea untului, usor decupati in fata si cu fundita dubla)
fantome
Postat pe 10 Noiembrie 2008 10:38
eu imi cumpar sandale ma simt mai in largul meu:)))si le-am gasit deja

Postat pe 10 Noiembrie 2008 22:46
Veronesse. Au magazine in Cora Lujerului, Obor...Unirea.
In afara faptului ca au modele super, iti poti face si pe comanda culoarea dorita, poti chiar modifica modelele de le au deja (toc mai inalt, mai jos).
Modelul pe care mi l-am cumparat eu, nu se comercializa decat din piele si cu multe, multe fundite, dar eu voiam din material si cat mai simplu, pentru a-mi aplica cristle sw.
Am dat comanda, avans....si in 2 saptamani am primit sms sa merg sa-mi ridic comanda. Erau exact cum mi i-am dorit: din material alb, iar funditele respective existau, dar in cutie, existand posibilitatea de a le aplica doar da doresc.
Merita sa mergeti.
Moni_Ceo
Postat pe 12 Noiembrie 2008 08:50
ti-ar placea pantofi de mireasa-culoare argintiu, decupati in fata, cum se poarta acum.
eu i-am luat de la Leonardo din Suceava si am dat numai 70roni.

adr mail: sasca_corina@yahoo.com
byanka_2009
Postat pe 12 Noiembrie 2008 09:01
eu mi-am gasit niste pantofiori super draguti care s-au potrivit exact cu rochia...culoarea untului....nu mai stiu cum se cheama magazinul de la care i-am luat dar am dat 200ron, sunt italieni de la firma Solo Donna....din material sidefat decupati in fata si cu o fundita simpla...toculetz potrivit si ca lungime si ca grosime... foarte comozi...i-am schimbat doar inainte sa intru in biserica....apoi i-am tinut pana dimineata
rocsanyk3
Postat pe 13 Noiembrie 2008 00:15
Am cautat in peste 200 de magazine in bucuresi ca sa-mi iau sandale..Sotul meu mai avea putin si-mi cerea o lama..

Bineinteles vroiam sandale albe, din piele,toc de 9cm si comode(multe,nu?) si sa aiba un model mai sofisticat pt k rokia si voalul erau prea simple.

Am gasit pana la urma in plazza la un magazin care nu mai stiu cum se cheama dar pe ele scrie "donna piu" si m-au costat aproape 4 mil. Am fost foarte multumita de ele ca nu m-au durut picioarele deloc la cat am dansat.

Le-am luat cu 3 sapt inainte de nunta dar sincer daca nu gaseam in saptamana aia aveam de gand sa merg in Spania dupa papuci ca acolo cunosc magazine faine sau macar imi luam unele de firma care sunt mai ieftine acolo.
caurea_grace
Postat pe 3 Decembrie 2008 17:08
eu imi doresc fie pantofiori desfacuti si in fata si in spate...
fie sandalute
insa imi doresc dres
deci dc este pantof deschis merge, nu stiu insa cum va da la sandale
iulik_flore
Postat pe 12 Decembrie 2008 11:21
daca vreti sa vedeti pantofiorii mei de mireasa intrati la pozele mele de la nunta....am o poza facuta special cu pantofii
rocsanyk3
Postat pe 15 Decembrie 2008 02:14
frumusei pantofioarii tai, i-am vizionat, mi-au placut
iulik_flore
Postat pe 15 Decembrie 2008 13:29
De la: iulika_flore, la data 2008-12-15 13:29:53frumusei pantofioarii tai, i-am vizionat, mi-au placut

merci...
rocsanyk3
Postat pe 16 Decembrie 2008 16:16
De la: iulika_flore, la data 2008-12-12 11:21:24eu imi doresc fie pantofiori desfacuti si in fata si in spate...
fie sandalute
insa imi doresc dres
deci dc este pantof deschis merge, nu stiu insa cum va da la sandale

Iti iei un dres care sa nu aiba varful intarit si da foarte bine la sandale, asa am avut si eu
In general celor care au nunta vara le recomand cu caldura sandalele pt k se gasesc modele ceva mai variate decat in cazul pantofilor (cel putin eu asa am gasit, ce-i drept era si greu cu culoarea aia) si sunt si mult mai comode.
bastiuta
Postat pe 13 Ianuarie 2009 19:08
M-am hotarat sa vand sandalele mele. Am pus poze.
caurea_grace
Postat pe 28 Ianuarie 2009 14:50
multumesc alina ptr sfat

adev e k si mie imi place cum se vede

indiferent de ce ziceau unii cum k nu ar da bine dresul la sanda
iulik_flore
Postat pe 30 Ianuarie 2009 15:28
De la: rocsanyk3, la data 2008-12-15 02:14:41daca vreti sa vedeti pantofiorii mei de mireasa intrati la pozele mele de la nunta....am o poza facuta special cu pantofii


sunt superbi pantofii tai ...

...dar eu am incercat vara trecuta un model asemanator si mie personal mi se par foarte incomozi fiind decupati in fata, chiar daca modelul im place la neunie !!!

va trebui sa imi aleg ceva comod pe cand voi fi miresica :P

casa de piatra la toate

va pup
diana_princessa
Postat pe 31 Ianuarie 2009 13:55
De la: diana_princessa, la data 2009-01-31 13:55:23
De la: rocsanyk3, la data 2008-12-15 02:14:41daca vreti sa vedeti pantofiorii mei de mireasa intrati la pozele mele de la nunta....am o poza facuta special cu pantofii


sunt superbi pantofii tai ...

...dar eu am incercat vara trecuta un model asemanator si mie personal mi se par foarte incomozi fiind decupati in fata, chiar daca modelul im place la neunie !!!

va trebui sa imi aleg ceva comod pe cand voi fi miresica :P

casa de piatra la toate

va pup

ai mei au fost foarte comozi ... din cate perechi am probat cand i-am bagat in picioare parca nici nu eram pe tocuri ... si nu m-au deranjat in fata .... acuma a gandesc cand i-as mai putea purta .... inca mai caut ceva care sa se potriveasca ... o camasuta eleganta de aceeasi culoare cu un pantalon sau o fusta neagra sau o rochie scurta asa mai eleganta din saten.... ar fi pacat de ei sa-i las intr-o cutie o viata ....
rocsanyk3
Postat pe 1 Februarie 2009 02:40
De la: rocsanyk3, la data 2009-02-01 02:40:10
De la: diana_princessa, la data 2009-01-31 13:55:23
De la: rocsanyk3, la data 2008-12-15 02:14:41daca vreti sa vedeti pantofiorii mei de mireasa intrati la pozele mele de la nunta....am o poza facuta special cu pantofii


sunt superbi pantofii tai ...

...dar eu am incercat vara trecuta un model asemanator si mie personal mi se par foarte incomozi fiind decupati in fata, chiar daca modelul im place la neunie !!!

va trebui sa imi aleg ceva comod pe cand voi fi miresica :P

casa de piatra la toate

va pup

ai mei au fost foarte comozi ... din cate perechi am probat cand i-am bagat in picioare parca nici nu eram pe tocuri ... si nu m-au deranjat in fata .... acuma a gandesc cand i-as mai putea purta .... inca mai caut ceva care sa se potriveasca ... o camasuta eleganta de aceeasi culoare cu un pantalon sau o fusta neagra sau o rochie scurta asa mai eleganta din saten.... ar fi pacat de ei sa-i las intr-o cutie o viata ....



asa e, trebuie purtati daca iti plac asa de tare si iti sunt asa de comozi.
e super ca esti optimista

pupici fetele !!!
diana_princessa
Postat pe 1 Februarie 2009 20:01
si tie diana_princessa
iulik_flore
Postat pe 6 Februarie 2009 15:24
De la: caurea, la data 2009-01-28 14:50:07M-am hotarat sa vand sandalele mele. Am pus poze.

eu nu le vad..... le-ai scos sau nu s-au pus.... ai doar 6 poze
rocsanyk3
Postat pe 7 Februarie 2009 14:58
De la: iulika_flore, la data 2009-02-06 15:24:02si tie diana_princessa



diana_princessa
Postat pe 7 Februarie 2009 17:40
Am de vanzare pantofi de mireasa argintii, nr. 37
Pantofii au fost puratati o singura data in sala pentru o ora, sunt din Anglia, au costat 30 EUR...si pretul de vanzare este 80 RON neg. Starea lor e impecabila!
Pozele se pot vedea in album

L.
machiajoradea
Postat pe 9 Februarie 2009 00:44
Pentru pantofi trebuie sa colinzi chiar mai mult decat pentru rochie!

Fetelor am o mare rugaminte la voi
Va rog sa ma ajutati cu cate un vot in fiecare zi pana duminica. Particip la fii fata de 10 de pe ProCinema si am nevoie de foarte multe voturi! Va rog din suflet!
http://fatade10.procinema.ro/index.php?uid=36255
noi_grace
Postat pe 10 Februarie 2009 00:03
buna... participam la un concurs al carei tema este ¨spune-i un altfel de te iubesc¨ Daca va intereseaza si va place poza noastra intrati pe linkul urmator si votati-ne ... poate mai furati vre-o idee ...
pentru a vota nu trebuie sa iti faci cont... doar pui nota si codul de securitate si trimiti... e fosrte simplu... va asteptam pana pe 16 februarie

http://www.askmen.ro/Spune_i_un_altfel_de_Te_iubesc-alin_si_roxana-idC147-idM421.html
rocsanyk3
Postat pe 10 Februarie 2009 02:19
eu i-am cumparat de la sposa del amore din Bucuresti am ales un model chiar am mai schimbat ceva la el am modificat si tocul si gata,saptamana viitore ii iau...
kudika007717
Postat pe 22 Mai 2009 14:37
De la: degetica86, la data 2009-05-22 14:37:23eu i-am cumparat de la sposa del amore din Bucuresti am ales un model chiar am mai schimbat ceva la el am modificat si tocul si gata,saptamana viitore ii iau...


ASTA ASA E, SA FIE CLAR!!!
iulik_flore
Postat pe 22 Mai 2009 17:44
pentru mirese nonconformiste

http://www.flickr.com/photos/pantofiori/

pentru mirese classy

http://accesoriidenunta.ro/index.php?main_page=index&cPath=10_11
maditzaS
Postat pe 27 Mai 2009 23:29
mi-am luat pantofii in spate sunt decupati si se incheie ca niste sandale singura problema e ca imi cam alunega bareta de la spate cu dres imi scapa daca merg prea mult :( cred ca o sa imi mai cumpar o pereche.
kudika007717
Postat pe 28 Mai 2009 15:12
am si eu o intrebare...tot caut pe net costum pentru mire...dar dau numai peste rochii de mireasa
exista vreu site specific mirelui?...adica numai pentru barbat?
multumesc
oanii
Postat pe 4 Iunie 2009 09:52
De la: MONICA_G, la data 2008-11-12 08:50:25Veronesse. Au magazine in Cora Lujerului, Obor...Unirea.
In afara faptului ca au modele super, iti poti face si pe comanda culoarea dorita, poti chiar modifica modelele de le au deja (toc mai inalt, mai jos).
Modelul pe care mi l-am cumparat eu, nu se comercializa decat din piele si cu multe, multe fundite, dar eu voiam din material si cat mai simplu, pentru a-mi aplica cristle sw.
Am dat comanda, avans....si in 2 saptamani am primit sms sa merg sa-mi ridic comanda. Erau exact cum mi i-am dorit: din material alb, iar funditele respective existau, dar in cutie, existand posibilitatea de a le aplica doar da doresc.
Merita sa mergeti.


nu mai au magazin in Cora Lujerului, iar in Unirea nici nu au avut vreodata
magazine Veronesse sunt doar in magazinul Victoria, magazinul Obor si Cora Pantelimon
grace000477
Postat pe 4 Iunie 2009 11:54
Vand rochie de mireasa cu trena Maggie Sottero, masura 38, ajustabila, tip corset, cu dantela si broderii aplicate manual cumparata din SUA.
Pretul include voalul si fusta din tulle cu cercuri care se
poate indeparta in cazul in care nu doriti sa fie foarte
ampla.
Este in stare impecabila!Pt informatii puteti sa imi scrieti pe theofano2003@yahoo.com
Puteti vedea foto pe http://hainevintage.com

Pret achizitie: 1200 euro
Pret vanzare: ≈700 euro negociabil
Pret inchiriere: 250 euro

Inchiriez sau vand vaze sticla transparenta (50 de buc)- pt informatii si poze scrieti-mi pe theofano2003@yahoo.com
grace004079
Postat pe 30 Iulie 2009 12:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
rochii de mireasa 4 De la: Evelinne 6 Mai 2009 23:48
Cele mai frumoase rochii de mireasa Manuela Gaspar 1 De la: antonia007 15 Aprilie 2009 20:54
Vand rochie de mireasa Rosemarie 2009 3 De la: cristinaV 30 Iunie 2010 20:44
rochita de mireasa super draguta 2 De la: florance83 23 Iulie 2010 15:47
targ de nunti 1 De la: nic0lle 13 Ianuarie 2010 12:24