Setari Cookie-uri

servetele personalizate

am comadat o stampila ovala cu numele nostru, cu urarea de petrecere frumoasa si cu 2 verighete la mijloc ..am dat pe ea vreo 500 mii
vrem sa o punem pe toate servetetele, pe place carduri si pe invitatii sau plicurii... e prea mult, mi-e teama sa nu parem snobi ori prea... increzuti... nu stiu...

Postat pe 7 Noiembrie 2008 15:23
Daca ai stampila da dispozitie, poti s-o folosesti cum crezi de cuviinta. Parerea mea...
fantome
Postat pe 7 Noiembrie 2008 15:26
Mie mi se pare o idee buna,sincer!Felicitari ptr creativitate
Bulina_grace
Postat pe 18 Noiembrie 2008 13:21
interesant...bravo...puneti-o pe ce vrei tu, chiar si in frunte.. nu-i problema nimanui ce faci tu cu ea.nu te mai stresa cu atatea ganduri, pana la urma e nunta ta
iulik_flore
Postat pe 19 Noiembrie 2008 10:42
Fratele meu a fct la fel la botezul fiului sau si a economisit o groaza de timp.si eu ma gandema sa fac o treaba d-asta da as putea f bine sa fac place cardurile si eu p calculator.
sweetyeye
Postat pe 26 Noiembrie 2008 11:36
si eu vreau sa fac pe calculator meniurile

bonurile de masa

si un fel de carduri de multumire

in cazul asta, cred ca ma mai scot si eu la bani
iulik_flore
Postat pe 15 Ianuarie 2009 12:35
buna fetelor, eu urmeaza sa ma logodesc anul acesta si apoi sa fac nunta, am sa imi decorez restaurantul singura pentru ca am o firma de organizat evenimente, nu este ca cele de pe piata cu preturi ce te duc la extaz, am preturi pt toate buzunarele, fac servetele personalizate cu 1.5 bani.pupici
daniyela_daniyela
Postat pe 15 Ianuarie 2009 13:44
nunta trebuie organizata asa cum a fost visata, cu absolut toate detaliile, se pot face toate astea si cu preturi accesibile.
daniyela_daniyela
Postat pe 15 Ianuarie 2009 13:47
se pot face cardurile de masa care sa fie si plicuri pt bani, dubla intrebuintare si te scoti la bani
daniyela_daniyela
Postat pe 15 Ianuarie 2009 13:48
va pot oferi servetele personalizate cu 0.8 lei buc ,cu tot cu servetel.
cata27
Postat pe 26 Ianuarie 2009 18:53
cautati pe google k este o fima kre face servetele personalizate..

Postat pe 28 Ianuarie 2009 17:43
buna!as dorii si eu un nr de tel de la firma care ai luat stampila:) te rog si o poza eventual plssss. adresa mea de mail este scutelnicuraluca@yahoo.com
raluca_scutelnicu
Postat pe 3 Martie 2009 11:43
De la: deniy_ela, la data 2009-01-15 13:48:00se pot face cardurile de masa care sa fie si plicuri pt bani, dubla intrebuintare si te scoti la bani


Buna,

Poti sa ne arati si noua niste modele pentru place-carduri care se pot folosi si in loc de plicuri pentru bani....sa ne putem face o idee....

Multumim....
luminita_dinu
Postat pe 4 Martie 2009 14:53
Buna,

Si eu am avut servetele personalizate, meniurile, etc...
Am avut o stampila cu tus albastru in forma de inimioara cu initialele noastre.A fost de super efect...asta pentru cei care au observat....
Stai linistita , nu o sa fie prea mult!
Sa ai o nunta minunata si sa fi si sa te simti ca o adevarata printesa!
ninuta1984
Postat pe 6 Aprilie 2009 19:11
Buna!De unde ai luat stampila?Imi place si mie..este super ideea
Cris_Jovy
Postat pe 6 Aprilie 2009 22:12
Cristina_gabriela, daca intrebarea este pt mine...
Mi-a facut-o un prieten la firma care se ocupa de realizarea stampilelor...Deci cred ca se pot face peste tot...
Eu l-am rugat pe el, pt ca vroiam neaparat cu tus albastru si stiam ca este cam scumput....deci am avut o reducere...si am avut-o aksa fara batai de cap:)
ninuta1984
Postat pe 7 Aprilie 2009 15:24
Ms mult de raspuns...o s ama duc cat mai repede pe la stampile sa vad despre ce este vb.Inca ceva...ti-a ajuns o cutiuta?,nu a trebuit sa mai reincarci,nu?
Cris_Jovy
Postat pe 8 Aprilie 2009 17:22
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro



Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 27 Aprilie 2009 19:24
http://www.flu.ro/articole/Moda_si_Stil/Ultimele_tendinte_in_materie_de_voaluri.html

PTR MIRESICILE INTERESATE DE VOALURI
iulik_flore
Postat pe 5 Mai 2009 11:17
Buna! Eu caut servetele in 2-3 straturi de culoarea somon si fistic(un fistic pal, palid). Ma puteti ajuta cu un pont de unde as putea sa iau aceste colori de servetele?
Adresa mea este ana_2005_maria@yahoo.com

Va multumesc mult!!!
ana_2005_maria
Postat pe 13 Mai 2009 02:33
In hipermarcheturi gasesti servetele de toate culorile. Poti sa cumperi jumatate de culoarea fisticului si jumatate din cantitate de culoarea somonului si apoi sa le combini sau poti pune cele 2 culori alternate.
fantome
Postat pe 13 Mai 2009 13:16
Se pot pune un servetel de o culoare si un altul de o alta culoare...rulate frumos si legate cu o fundita efect garantat!
Cypcip
Postat pe 13 Mai 2009 13:20
adrian84visovan
asta este ad mea de mess si vreau sa vb pt a cumpara si eu servetele
alexavisovan
Postat pe 26 August 2012 01:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ofer pisica (motan) persan 27 De la: kudika411071 2 Iulie 2011 20:56
Fotografie si filmare profesionala - Bucuresti 2 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:43
Hello miresici...ceva sfaturi pentru restaurante in craiova? 8 De la: illusionDe3a 25 Ianuarie 2012 20:05
Pregatiri NUNTA 5 De la: marry 8 Martie 2010 13:20
Cedez sala restaurant safir cluj-napoca 6 De la: yoyo_floricica 28 Ianuarie 2019 00:14