Setari Cookie-uri

sunt DEZAMAGIT

am 40 de ani, sotia mea are 35, si avem 2 fetite pe care le iubesc enorm.
In urma cu 10 zile sotia mea mi-a destainuit ca m-a inselat cu un fost coleg, subaltern de al meu unde lucra in urma cu cativa ani,dupa ce am avut o casnicie de 15 ani, am banuit o buna bucata de vreme ca ar putea sa aiba o relatie cu el, dar am avut f mare incredere in ea, mai ales ca i-am zis sa aiba grija, cu atat mai mult ca lumea vede multe. eu e adevarat ca eram f mult plecat, am afaceri in mai multe domenii, din cauza asta nu am putut sa-i acord atentie cat ar fi asteptat sau poate cat ar fi trebuit. A avut o relatie de 1 an cu tipul respectiv, ma doare enorm, m-a pus in pozitie umilitoare din care chiar nu mai stiu cum sa ies, ma doare enorm pt ca avem 2 copii si nu vreau sa sufere.ea zice ca nici nu stie cum s-a intamplat ca luat-o valul ca parca era ametita, ca nu se culca prea des cu el, ca nu-l iubea ca nu era indragostita, desi eu nu cred o iota din ce imi spune.M-a mintit f mult, si nu stiu ce sa mai cred, imi spune ca ma iubeste ca sa o iert ca de atunci nu avut pe nimeni si ca e singurul, etc, etc.asetpt un raspuns, ce sa fac,sa divortez, sa raman, incerc sa iert, dar parca innebunesc ca imi amintesc ca eu am muncit ca un tampit si ea se distra.
Un_DEZAMAGIT
Postat pe 18 Februarie 2010 20:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Aranjamente Design Stefania Delux si nu numai... 1 De la: kudika_1028890 24 August 2017 23:55
vand rochie de mireasa 1 De la: grace009712 20 Iulie 2010 11:55
Barmani profesionisti 10 De la: roxanap 18 August 2013 22:36
culoarea... 19 De la: myssnatacha 26 Iulie 2010 11:59
Momente amuzante pentru invitati 51 De la: mitakis_grace 18 Septembrie 2013 22:05