Setari Cookie-uri

pantofi sau sandalute

in vara acestui an ma marit!!!!!!!!! nu stiu ce inacaltaminte sa imi aleg, avand in vedere ca foarte multa lume imi zice ca o mireasa trebuie sa poarte pantofi, dar eu as vrea sa port sandale mai ales ca suntem in toiul verii!
imi puteti zice si voi niste pareri de ale voastre?
claudia_fedor07
Postat pe 28 Ianuarie 2009 11:38
Buna. Si eu tot in vara am nunta. in iulie mai exact...
Eu o sa imi iau un fel de pantof-sanda...adica decupat in fata, la degete si cu calcaiul imbracat. deja am vazut niste modele dragute la Veronesse. Ideea e ca eu vreau neaparat ciorapi si nu ar merge sandale.
loredana_annemarie
Postat pe 30 Ianuarie 2009 11:44
Buna.Conteaza ce spun altii? Cu ce te simti tu mai bine si comod, asta conteaza!!!! Si eu am nunta la inceputul lui iunie si optez pentru o sanda in care sa ma simt bine si lejera!!!
flori_olaru_ct
Postat pe 10 Februarie 2009 17:03
Probabil toata lumea spune asta pt ca pantoful este cel mai elegant, in orice situatie, este precum culoarea negru pt haine.Si mie imi spun la fel toti sa-mi iau pantofi, dar voi face cum vreau eu, ia-ti ceea ce iti place tie si in ce te simti tu bine, tu esti mireasa nu face cum vor altii.Daca vrei sa ne mai sfatuim contacteaza-ma si eu am nunta anu asta si m-am documentat mult in legatura cu multe lucruri.
Daca ai nunta chiar in vara merge o sanda eleganta fara nici o problema
alina
Postat pe 11 Februarie 2009 08:34
sandalele imi plac maxim, sunt foarte potrivite pentru o mireasa. nu trebuie sa iti pese ce zic altii!!!!

si sa stii ca sandaua este chiar indicat sa o iei cu dress, la ocazii.

crede-ma k m-am documentat
iulik_flore
Postat pe 11 Februarie 2009 12:19
Eu am nunta in august si o sa port sandalute...Tu trebuie sa porti ce vrei,ce iti place,in ce te simti bine.Nunta frumoasa!
klarra
Postat pe 15 Februarie 2009 18:04
Parerea mea este ca sandalele cu dresul nu se impaca.
fantome
Postat pe 16 Februarie 2009 09:28
Exista si dres special pentru sandale.
alina
Postat pe 16 Februarie 2009 19:08
De la: alina_manuela, la data 2009-02-16 19:08:28Exista si dres special pentru sandale.


multimim alina manuela!
iulik_flore
Postat pe 4 Martie 2009 16:56
exista ciorapi de 8 den, speciali pentru sanda. in plus, la alegerea incaltamintei trebuie sa conteze comoditatea in primul rand. si sandalele sunt frumoase.
sizinuca
Postat pe 27 Mai 2009 10:30
salut sunt de acord cu tine,....tocmai de aceea am optat pt pantofi albi de lac cu bot putin rotunjit si f comozi
Ps:nunta e in iulie ...

CASA DE PIATRA TUTUROR!!!sau o vorba mai "speciala"
Casa de rahat ca sa nu-si bage nimeni nasu :)
myssnatacha
Postat pe 30 Mai 2009 18:22
sunt necesari ciorapi?ca eu nu ii prea suport pe mine vara.
MONYK_ADRIANA
Postat pe 10 Iulie 2009 10:47
Eu am purtat sandale in ziua nuntii si asa am scapat de dres. Am avut nunta pe 20 iunie si a fost foarte cald, nu cred ca as fi suportat pantofi si dres (cred ca ma coceam). Cu sandale am avut picioarele aerisite. Sincer, m-am simtit foarte bine asa!
evelinne
Postat pe 10 Iulie 2009 11:04
Eu am avut sandalutze, dar cum am facut nunta in Spania, si a fost cald in Mai, pai a fost mult mai comod...
andreea25graversen
Postat pe 10 Iulie 2009 14:38
fiecare rebuie sa poarte ce isi doreste si mai ales ce ii este comod.
trebuie avuta mare grija la scurtatul rochiei dupa pantof (acesta ar trebui purtat toata noaptea pt k apoi daca optam pt ceva mai comod si fara toc, rochita ne va atarna pe jos si toata lumea o va calca inclusiv noi, miresicile).
si inca ceva: pantoful sau sandaua o puteti alege in functie de rochie...sunt rochii mai pline la care merg pantofi...sunt rochii mai decoltate la care merg pantofi decupati sau sandale.
bafta tuturor la pregatiri!!!
kudika061071
Postat pe 15 Iulie 2009 09:50
Vand sandale gladiator intre 130-140 ron.Pentru mai multe informatii,poze,marimi ne puteti contacta la adresa de email trandyoutlet@yahoo.com sau la numarul de telefon 0743763986.
trandyoutlet_grace
Postat pe 2 August 2009 18:29
eu zic ca la rochia de mireasa merg foarte bine pantofii. acum depinde de gustul fiecaruia. oricum dressul cu sandalele nu se impaca deloc...parerea mea
grace004344
Postat pe 3 August 2009 12:31
Eu am optat pentru pantofi la nunta. Nici nu m-am gandit vreodata ca as purta sandale indiferent cat de cald ar fi la nunta. In viziunea mea, mireasa are rochie si pantof. Imi place sa se vada varful pantofului usor din rochia de mireasa cand aceasta paseste. Mi se pare super elegant. In schimbul unor degete care ies de sub fusta.. hm... nop!
Pantoful meu a fost simplu, elegant, cu botul rotund acopertit si cu calcaiul acoperit , in rest decupat, cu bareta dupa glezna in genul pantofilor clasici de dans. Am cautat innebunita modelul asta de pantof.. pana l-am gasit..
lady_me
Postat pe 3 August 2009 14:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sabloane pentru place carduri 13 De la: iulika_flore 22 Februarie 2010 00:13
Sonorizare Brasov 5 De la: DJ_BV 19 August 2010 17:23
Cadouri de craciun 3 De la: Cassey 12 Octombrie 2009 06:18
POZITII POZE 18 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:19
Pareri: Salon Florian 7 De la: grace005428 4 Octombrie 2009 17:46