Setari Cookie-uri

In ziua nuntii trebuie sa radiati !!!

Machiaj profesional la domiciliu cu produse de lux la preturi INCREDIBIL DE MICI! WWW.BEAUTIFULEYES-ROMANIA.COM
Produsele folosite sunt Bobbi Brown ,brand-ul preferat al vedetelor de la Hollywood!
Preturile sunt INCREDIBIL DE MICI pentru ca absolut orice femeie sa si permita in ziua nuntii sa RADIEZE!
Pupici
petramakeup
Postat pe 2 Februarie 2009 19:49
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro


Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 28 Aprilie 2009 00:27
http://insanezone.ro/alexandra33-2016.html dati un click si o sa muriti de ras.......merita vazut......(nu e reclama).....:*:*:D:D
andra33_grace
Postat pe 15 Iulie 2009 23:36
Ce inseamna incredibil de mici? Mici pt cine? Dati cateva exemple.
abcd_grace
Postat pe 7 Noiembrie 2009 10:02
Mie nu imi place nicio tipa cum e machiata pe site..........nasol :D
Ann04
Postat pe 7 Noiembrie 2009 18:17
pai ...machiajul mireasa 200 ron ,proba 100 ,iar pentru alte persoane preturile variaza intre 100-200 ron , in functie de complexitate.Lucrez cu produse Christian Dior si Bobbi Brown
Daca esti interesata gasesti pe website-ul meu detalii de contact.
Pa pa
petramakeup
Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:07
gusturile difera de la persoana la persoana, ce nu ti place tie, altuia posibil sa ii placa, iar daca ceva nu ne place nu cred ca asta e motiv sa fim rautacioase asa gratis si fara motiv doar ca sa ne aflam in treaba, draga ann04
o seara buna
petramakeup
Postat pe 8 Noiembrie 2009 23:13
Dupa cum bine stim, ca un machiaj sa arate bine, pielea trebuie pregatita inainte.Si nu ma refer cu cateva ore inainte. In luna dinainte nuntii,mergeti la saloanele de cosmetica pentriu niste tratamente,masaje,etc, iar pentru o catifelere,energizare,tonifiere sau chiar lifting, folositi masti cu laptisor de matca PUR, natural,nu cel din pastile sau fiole. Pe acesta il gasiti in frigiderele de la farmaciile naturiste. Fiind natural isi pastreaza absolut toate proprietatile, vitaminele,mineralele. Daca il alternati si cu uzul intern cel putin o luna, cate 1 g pe zi, pielea va fi absolut demna de "Red Carpet".Veti arata uluitor! L-am folosit si am vazut efectele miraculoase.
Incercati-l si nu veti regreta!
kudika116665
Postat pe 9 Februarie 2010 10:45
Preturile pentru machiaj pot fi negociate? Eu de exemplu vreau sa-mi machiez si domnisoarele de onoare si pe mama si pe soacra mea..
CoraTheLady
Postat pe 26 Martie 2010 13:20
Dar ce te faci cand esti prea stresata ca sa radiezi si inainte de nunta apar urme gen diferite bubite, pete , cearcane sa nu mai vorbim...
kudika_17683
Postat pe 19 Decembrie 2012 22:03
Pentru a RADIA eu cred ca este nevoie si de o relaxare, un timp petrecut inainte cu iubitul si apoi partea cu aranjatul poate sa radieze persoana noastra in ziua nuntii.
kudika_17683
Postat pe 22 Martie 2013 16:39
In ziua nuntii trebuie sa "radiem" pe cine?!
rondina
Postat pe 22 Martie 2013 20:54
"In ziua nuntii trebuie sa radiati !!!"

Da` ce ? Suntem centrale nucleare ?
Rotty_
Postat pe 22 Martie 2013 21:09
De la: kudika_17683, la data 2012-12-19 22:03:15Dar ce te faci cand esti prea stresata ca sa radiezi si inainte de nunta apar urme gen diferite bubite, pete , cearcane sa nu mai vorbim...


Pai la ce bun au fost inventate fondul de ten, concealer, pudrele etc?
kudika_32792
Postat pe 24 Aprilie 2013 08:02
De la: kudika_17683, la data 2013-03-22 16:39:51Pentru a RADIA eu cred ca este nevoie si de o relaxare, un timp petrecut inainte cu iubitul si apoi partea cu aranjatul poate sa radieze persoana noastra in ziua nuntii.


Pana in ultima clipa, vei fi stresata cu nunta, sa mearga totul struna, chit ca ai ajutoare, gen mama, soacra, cumnate, surori etc, care se ocupa de aproape tot.

La nunta o sa fi ocupata sa-ti distrezi invitatii, sa-i inviti la dans, sa stai la povesti cu ei, si uite asa nici n-o sa-ti dai seama cand ti s-a terminat nunta.
kudika_32792
Postat pe 24 Aprilie 2013 08:05
De la: petramakeup, la data 2009-02-02 19:49:47Machiaj profesional la domiciliu cu produse de lux la preturi INCREDIBIL DE MICI! WWW.BEAUTIFULEYES-ROMANIA.COM
Produsele folosite sunt Bobbi Brown ,brand-ul preferat al vedetelor de la Hollywood!
Preturile sunt INCREDIBIL DE MICI pentru ca absolut orice femeie sa si permita in ziua nuntii sa RADIEZE!
Pupici


Yves Saint Laurent , spunea ca : "cel mai reusit makeup feminin , este pasiunea ce se poate citi in ochii femeii , doar ca va este mai ieftin sa va cumparati cosmetice" .
Daca si de ziua nuntii , nu se poate putin gloss in priviri , atunci cand ?
Si ... apropo , makeup la inmormantari , aveti ?
life_coaching
Postat pe 24 Aprilie 2013 13:28
De la: indelebil, la data 2013-04-24 13:28:56
De la: petramakeup, la data 2009-02-02 19:49:47Machiaj profesional la domiciliu cu produse de lux la preturi INCREDIBIL DE MICI! WWW.BEAUTIFULEYES-ROMANIA.COM
Produsele folosite sunt Bobbi Brown ,brand-ul preferat al vedetelor de la Hollywood!
Preturile sunt INCREDIBIL DE MICI pentru ca absolut orice femeie sa si permita in ziua nuntii sa RADIEZE!
Pupici


Yves Saint Laurent , spunea ca : "cel mai reusit makeup feminin , este pasiunea ce se poate citi in ochii femeii , doar ca va este mai ieftin sa va cumparati cosmetice" .
Daca si de ziua nuntii , nu se poate putin gloss in priviri , atunci cand ?
Si ... apropo , makeup la inmormantari , aveti ?


ce le mai stii ..exact ca o fata!

ps m-ai zapacit cu gloss-ul in priviri!!
kiss_my_ass
Postat pe 24 Aprilie 2013 14:05
De radiat trebuie sa radiem insa sa nu ne implicam exagerat sau mai bine zis sa nu fim exagerat de stresate ca mai sti cu ce te trezesti in ziua nuntii ca iti apare..
kudika_17683
Postat pe 20 Mai 2013 11:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
UNGHII FALSE GLAMOUR SECTOR 4 2 De la: inna_grace 15 Octombrie 2010 17:13
Unghii 3 D - pentru mirese si cristale swarovski. 3 De la: inna_grace 15 Octombrie 2010 17:12
In ziua nuntii trebuie sa radiati !!! 19 De la: Buzea_Elena_1 14 Martie 2014 08:06
Lectii de dans pt miri in Oradea 1 De la: CristiApatean 19 Ianuarie 2015 01:55
Tratamentele faciale-ofertele pe site-uri de reduceri 2 De la: ancakudica 25 Martie 2013 18:05