In ziua nuntii trebuie sa radiati !!!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

petramakeup Avatarul lui petramakeup

51 mesaje
Oras: bucuresti

Machiaj profesional la domiciliu cu produse de lux la preturi INCREDIBIL DE MICI! WWW.BEAUTIFULEYES-ROMANIA.COM
Produsele folosite sunt Bobbi Brown ,brand-ul preferat al vedetelor de la Hollywood!
Preturile sunt INCREDIBIL DE MICI pentru ca absolut orice femeie sa si permita in ziua nuntii sa RADIEZE!
Pupici
Raporteaza abuz de limbaj
Petra Cojocariu Make Up Artist www.petramakeup.eu
Fosta membra Kudika.ro
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitai-ne la nunta, iar noi va vom asigura c puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro

Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com

andra33_grace Avatarul lui andra33_grace

58 mesaje

insanezone.ro/alexandra33-2016.html dati un click si o sa muriti de ras.......merita vazut......(nu e reclama).....:*:*:D:D
abcd_grace Avatarul lui abcd_grace

25 mesaje
Oras: ploiesti

Ce inseamna incredibil de mici? Mici pt cine? Dati cateva exemple.
Ann04 Avatarul lui Ann04

2 mesaje

Mie nu imi place nicio tipa cum e machiata pe site..........nasol :D

51 mesaje

pai ...machiajul mireasa 200 ron ,proba 100 ,iar pentru alte persoane preturile variaza intre 100-200 ron , in functie de complexitate.Lucrez cu produse Christian Dior si Bobbi Brown
Daca esti interesata gasesti pe website-ul meu detalii de contact.
Pa pa

51 mesaje

gusturile difera de la persoana la persoana, ce nu ti place tie, altuia posibil sa ii placa, iar daca ceva nu ne place nu cred ca asta e motiv sa fim rautacioase asa gratis si fara motiv doar ca sa ne aflam in treaba, draga ann04
o seara buna
kudika116665 Avatarul lui kudika116665

21 mesaje

Dupa cum bine stim, ca un machiaj sa arate bine, pielea trebuie pregatita inainte.Si nu ma refer cu cateva ore inainte. In luna dinainte nuntii,mergeti la saloanele de cosmetica pentriu niste tratamente,masaje,etc, iar pentru o catifelere,energizare,tonifiere sau chiar lifting, folositi masti cu laptisor de matca PUR, natural,nu cel din pastile sau fiole. Pe acesta il gasiti in frigiderele de la farmaciile naturiste. Fiind natural isi pastreaza absolut toate proprietatile, vitaminele,mineralele. Daca il alternati si cu uzul intern cel putin o luna, cate 1 g pe zi, pielea va fi absolut demna de "Red Carpet".Veti arata uluitor! L-am folosit si am vazut efectele miraculoase.
Incercati-l si nu veti regreta!
CoraTheLady Avatarul lui CoraTheLady

18 mesaje

Preturile pentru machiaj pot fi negociate? Eu de exemplu vreau sa-mi machiez si domnisoarele de onoare si pe mama si pe soacra mea..
kudika_17683 Avatarul lui kudika_17683

181 mesaje

Dar ce te faci cand esti prea stresata ca sa radiezi si inainte de nunta apar urme gen diferite bubite, pete , cearcane sa nu mai vorbim...
Careful what you think..

181 mesaje

Pentru a RADIA eu cred ca este nevoie si de o relaxare, un timp petrecut inainte cu iubitul si apoi partea cu aranjatul poate sa radieze persoana noastra in ziua nuntii.
Careful what you think..
rondina Avatarul lui rondina

9317 mesaje

In ziua nuntii trebuie sa "radiem" pe cine?!
Omnia vincit amor !
Rotty_ Avatarul lui Rotty_

13749 mesaje

"In ziua nuntii trebuie sa radiati !!!"

Da` ce ? Suntem centrale nucleare ?
Cu cat cunosc mai bine oamenii, iubesc mai mult cainii... Singurul defect al cainilor este ca iubesc orice jigodie de om
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika_17683, la data 2012-12-19 22:03:15Dar ce te faci cand esti prea stresata ca sa radiezi si inainte de nunta apar urme gen diferite bubite, pete , cearcane sa nu mai vorbim...

Pai la ce bun au fost inventate fondul de ten, concealer, pudrele etc?
"Nu te certa niciodata cu oamenii prosti. Te vor trage in jos la nivelul lor si te vor bate cu experienta." Mark Twain
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika_17683, la data 2013-03-22 16:39:51Pentru a RADIA eu cred ca este nevoie si de o relaxare, un timp petrecut inainte cu iubitul si apoi partea cu aranjatul poate sa radieze persoana noastra in ziua nuntii.

Pana in ultima clipa, vei fi stresata cu nunta, sa mearga totul struna, chit ca ai ajutoare, gen mama, soacra, cumnate, surori etc, care se ocupa de aproape tot.

La nunta o sa fi ocupata sa-ti distrezi invitatii, sa-i inviti la dans, sa stai la povesti cu ei, si uite asa nici n-o sa-ti dai seama cand ti s-a terminat nunta.
"Nu te certa niciodata cu oamenii prosti. Te vor trage in jos la nivelul lor si te vor bate cu experienta." Mark Twain
life_coaching Avatarul lui life_coaching

370 mesaje

De la: petramakeup, la data 2009-02-02 19:49:47Machiaj profesional la domiciliu cu produse de lux la preturi INCREDIBIL DE MICI! WWW.BEAUTIFULEYES-ROMANIA.COM
Produsele folosite sunt Bobbi Brown ,brand-ul preferat al vedetelor de la Hollywood!
Preturile sunt INCREDIBIL DE MICI pentru ca absolut orice femeie sa si permita in ziua nuntii sa RADIEZE!
Pupici

Yves Saint Laurent , spunea ca : "cel mai reusit makeup feminin , este pasiunea ce se poate citi in ochii femeii , doar ca va este mai ieftin sa va cumparati cosmetice" .
Daca si de ziua nuntii , nu se poate putin gloss in priviri , atunci cand ?
Si ... apropo , makeup la inmormantari , aveti ?
audiatur et altera pars , per aspera ad astra
Fosta membra Kudika.ro
De la: indelebil, la data 2013-04-24 13:28:56
De la: petramakeup, la data 2009-02-02 19:49:47Machiaj profesional la domiciliu cu produse de lux la preturi INCREDIBIL DE MICI! WWW.BEAUTIFULEYES-ROMANIA.COM
Pupici

Yves Saint Laurent , spunea ca : "cel mai reusit makeup feminin , este pasiunea ce se poate citi in ochii femeii , doar ca va este mai ieftin sa va cumparati cosmetice" .
Daca si de ziua nuntii , nu se poate putin gloss in priviri , atunci cand ?
Si ... apropo , makeup la inmormantari , aveti ?

ce le mai stii ..exact ca o fata!

ps m-ai zapacit cu gloss-ul in priviri!!

181 mesaje

De radiat trebuie sa radiem insa sa nu ne implicam exagerat sau mai bine zis sa nu fim exagerat de stresate ca mai sti cu ce te trezesti in ziua nuntii ca iti apare..
Careful what you think..