Setari Cookie-uri

aranjamente florale

De la: AntighinSimona, la data 2009-08-15 11:22:46depinde cand ai nunta, insa mergi singura la un depozit de flori, cumperi florile care iti plac si iei vase care le ai acasa pui pamant sau burete vegetal (cu pamant e mai ieftin) le tai la lungimea dorita si le infingi in vas, ca sa te ajunga mai putin poate te ajuta cineva sa ti le faci cu florile de la cununie, sa ai pregatite vasele si un foarfec si in ziua nuntii doar florile sa le taie si sa le aranjeze in vas, si intr-o ora daca ai timp se pot face multe doar 2 persoane sa ai sa te ajute. Bafta si multa sanatate, se poate face orice cu bani putini insa tb sa ai timp. Simona


asta cu florile de la cununie e o idee super pentru cei care au un buget mai restrans...mai ales dc privesti din prisma faptului k oricum acele flori se vor usca.

insa eu imi dorsc aranjamente florale la fel...vreau sa se asorteze...nu pe o masa sa fie trandafiri cu gerbera iar pe una crini cu crizanteme.
iulik_flore
Postat pe 15 August 2009 23:13
De la: iulika_flore, la data 2009-08-15 23:13:47
De la: AntighinSimona, la data 2009-08-15 11:22:46depinde cand ai nunta, insa mergi singura la un depozit de flori, cumperi florile care iti plac si iei vase care le ai acasa pui pamant sau burete vegetal (cu pamant e mai ieftin) le tai la lungimea dorita si le infingi in vas, ca sa te ajunga mai putin poate te ajuta cineva sa ti le faci cu florile de la cununie, sa ai pregatite vasele si un foarfec si in ziua nuntii doar florile sa le taie si sa le aranjeze in vas, si intr-o ora daca ai timp se pot face multe doar 2 persoane sa ai sa te ajute. Bafta si multa sanatate, se poate face orice cu bani putini insa tb sa ai timp. Simona


asta cu florile de la cununie e o idee super pentru cei care au un buget mai restrans...mai ales dc privesti din prisma faptului k oricum acele flori se vor usca.

insa eu imi dorsc aranjamente florale la fel...vreau sa se asorteze...nu pe o masa sa fie trandafiri cu gerbera iar pe una crini cu crizanteme.


ehe asta e un caz f fericit pe care il dai tu drept exemplu. Dar ce te faci dc nu primeste suficente flori sau doar delea care nu pot fi puse decat in vas?!!!
INsa Da trebuie sa recunoastem ca iesi mai bine la bani asa. Insa poti folosi florile primite a doua zi cand vin nasii in vizita si alte rude facand cateva aranjamente pt masa/casa. Chiar dc nu se asorteaza toate cred ca oricum infrumuseteaza casa mai mult decat sa stea in vaza.
agny
Postat pe 17 August 2009 22:23
Buna!
Daca sunteti din Craiova si vreti aranjamente florale pentru nunti(buchete mireasa/nasa/d-re de onoare,lumanari,cocarde,bratari,gaspouri,aranjamente pe suporti din fier forjat,arcade) sau diverse alte ocazii,apelati-ma cu incredere.Ofer preturi avantajoase si calitate.Pentru detalii si poze cu aranjamentele realizate,trimiteti un e-mail la avccraiova@yahoo.com
avccraiova
Postat pe 8 Octombrie 2009 14:48
DORITI SA AVETI O NUNTA DE VIS?EU VA POT AJUTA LA PRETURI FOARTE BUNE DE LA ARANJAREA RESTAURANTULUI PANA LA ARANJAREA BISERICII SI A MASINILOR.PUTETI SA VIZUALIZATI POZE LE DE LA PROFILUL MEU.
grace_mary
Postat pe 2 Noiembrie 2009 19:13
http://www.e-nuntadevis.ro pt viitoare miresici interesate :)
andrea28
Postat pe 5 Februarie 2010 22:42
http://magicflowerscraiova.blogspot.com/2010/02/oferta-noastra.html
avccraiova
Postat pe 25 Februarie 2010 14:12
Dap, eu am avut un astfel de buchet..intra pe http://www.e-nuntadevis.ro si cu siguranta vei gasi buchetul dorit..daca nu gasesti combinatia pe site, contacteaza-i.
andrea28
Postat pe 28 Februarie 2010 14:24
http://magicflowerscraiova.blogspot.com/2010/02/oferta-noastra.html

Pentru ca detaliile nuntii tale sa fie perfecte...
avccraiova
Postat pe 10 Aprilie 2010 08:36
TOTUL TRECE, DAR NU TOTUL SE UITA!Stim ca increderea se castiga greu si se pierde repede. Insa noi, prin profesionalism si daruire vom reusi sa ne ridicam la standardele dvs., asistandu-va in organizarea celor mai frumoase si speciale evenimente din viata dvs.: NUNTI, BOTEZURI , PETRECERI. PRETURILE noastre sunt pe masura BUGETULUI dvs., nefacand rabat de la CALITATE. CONSULTATI-NE macar si poate nu veti fi dezamagiti! Suntem la dispozitia dvs.: CRIS CAPRICE 0768.499.887/ 0722.198.532 sau contact@evenimentecaprice.ro
criscaprice
Postat pe 9 Iulie 2010 00:34
buna ziua! mi-am deschis o firma cu aranjamente florale nunti si as dori sa stiu de unde pot achizitiona florile mai ieftin ca au un pret destul de ridicat! va multumesc!
solomon_a
Postat pe 19 Iunie 2015 20:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand rochita Novias-St Patrick,model Rasia.Superba si foarte , foaret comoda! 2 De la: ninuta 7 Aprilie 2009 15:25
Nunta la televizor 1 De la: Mireasa10 2 Iunie 2010 13:07
vand rochie superba casa mirandi 1 De la: deea82 20 Octombrie 2009 15:44
Vand rochie mireasa "CASA GIOCONDA", marimea 44 1 De la: flowerpower 12 Noiembrie 2009 08:47
Rochia de cununie 13 De la: kudika334634 7 Ianuarie 2011 18:30