Setari Cookie-uri

De Valentin... inelul?

ufff... m-a cerut, dar fara inel... sper ca macar de valentin sa mi-l ofere...
sotto
Postat pe 13 Februarie 2009 17:15
Stai linistita la mine a fost cererea si la cateva zile a venit si inelul pt ca nu era gata
elenya83
Postat pe 14 Februarie 2009 10:29
ei,pe mine m-a cerut dar fara inel,tot ce-am probat nu-mi vine bine pe deget imi trebuie ceva mai mare,si cam ce-mi vine e f.scump,si ieri am fost prin oras si la fel imi sta bine doar cu 1ct,2ct diamant si costa de la 10mii euro in sus,asa ca mai astept sa devenim bogati,asa ca mai bine nu-l iau,decat ceva minuscul si sa nu-mi vina bine pe mana.o zi buna
kalis27
Postat pe 14 Februarie 2009 10:52
mie mia oferit inelul dar nu ma cerut mi la dat d sf valentin... eu c sa mai zic???
luiza_o5
Postat pe 14 Februarie 2009 23:10
si pe mine m-a cerut de mai demult si de Ziua Indragostitilor cu sampanie,flori si inel! chiar nu ma asteptam!
zainirina
Postat pe 16 Februarie 2009 08:32
Eu am fost ceruta de 2 ori!!! Prima data in vacanta noastra la Barcelona in septembrie 2007 in genunchi dar fara inel, iar inelul a venit in noaptea de revelion 2009 la ora 00.00 in paharul de sampanie, iar in genunchi, iar intrebata si apoi focuri de artificii!!! A fost superb!!!
flori_olaru_ct
Postat pe 16 Februarie 2009 10:48
Dap,
Lasati pe mine ma cere de fiecare data cand are ocazia dar nik. Se gandeste si la credit pt. casa dar cand vine vb. de data nuntii este o mare dilema. Asa ca man bn. sa taca si sa faca.
dianabadic
Postat pe 18 Februarie 2009 13:14

Treaba cu cerutul, cu inelul etc. la mine nu a avut nici o legatura. V-am mai spus ca am fost ceruta de 2 ori: prima data fara inel in 2007 a doua oara cu inel de revelion 2009, iar data nuntii am stabilit-o intre cele doua cereri in mai 2008 cand niste prieteni foarte buni ne-au intrebat daca nu facem si noi nunta ca ei vor sa le fim nasi. Am fost de acord si atunci a trebuit sa stabilim nunta si sa ne apucam de rezervari. Si uite asa s-a stabilit nunta despre care nu am discutat niciodata inainte
flori_olaru_ct
Postat pe 18 Februarie 2009 15:16
stati linistite fetelor ca si pe mine m=a cerut de mai multe ori.

am primit si inelul in 2007 de craciun si tot nimic....

asa ca astept sa vina sa ma ceara de la parinti si sa stabileasca data nuntii ca altfel poate sa mai cumpere vreo 3 inele ca tot nu ma intereseaza =))

asta e, barbatii sunt nehotarati chiar daca ne iubesc.

pupici si felicitari celor ce veti face nunta.

Dia
diana_princessa
Postat pe 18 Februarie 2009 19:35
salut fetelor! si pe mine m-a cerut tot fara inel dar faza a fost ca eu cum sunt curioasa de fel am scotocit prin lucrurile lui si am gasit chitanta de la inel, si a fost nevoit sa ma ceara si la o sapt a venit si inelu de la bijuterie.il avea acolo ca ii era frica sa nu l piarda.faza a fost ca a vrut sa ma duca in londra sa ma ceara dar m a cerut in york...oricum a fost super scumpic...il ador pe baby boo si pana la urma am mers in londra dar cu inel pe deget...de fapt il cumparase din spet si vroia sa ma ceara in decembrie de sarbatori dar in noiembrie am aflat si....asta e. iar pt kalis27 eu zic ca gasesti si mai ieftin diamant dar depinde de unde il cumperi si de la cine ca dak e direct de la producatori e mai ieftin ...asa a facut my baby mi a luat inelu din york si a dat decat 2000 lire pe el..si este jumate de carat ca am degetele micute si nu vroiam mai mare si e culoarea D si e si eternity flawless si am garantie 10 ani la el si e si din platina....si mai ales aku cu recesiunea sunt si mai ieftine...va poop si multa bafta la toate
monallissada
Postat pe 21 Martie 2009 15:50
hihi pe mine mo cerut inainte de a fi impreuna cu tot cu inel, dar nu l-am crezut si am acceptat sa ii fiu doar prietena si fara inel... am acceptat abia dupa vreo 6 luni dar cand si-a dat seama cu ce fel de prietena s-a procopsit ...
... la cat is de mofturoasa si pretentioasa de frica sa nu cumpere ceva ce sa nu imi placa si sa port inelul doar de dragu lui a preferat sa ma duca la toate magazinele din oras sa imi aleg inelul perfect exact asa cum vreau eu
iar inelu vechi nu o sa va vina sa credeti dar il poarta el
oricum intai am zis DA si abia a doua zi a fost marrea plimbare prin magazine
Dark_Roxana
Postat pe 19 Mai 2009 18:22
tarot_healthy
Postat pe 2 Noiembrie 2009 14:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Este casatorit si are doua amante - un nemernic 41 De la: elly_grace 28 Octombrie 2013 22:03
Fotografi Nunta, Evenimente 2 De la: twinlens 16 Ianuarie 2016 11:41
cercei cu clips 1 De la: ciripelle 3 Mai 2011 15:06
rochita de nasa 18 De la: cj25har 16 Iunie 2010 13:29
sex in trei - 5 reguli chiar adevarate 34 De la: grace008924 19 Mai 2010 18:18