Setari Cookie-uri

Marturii si decoratiuni de nunta din America

Buna fetelor,

Va pot ajuta cu decorarea salii - cu obiecte (decoratiuni) deosebite aduse din state.
Daca sunteti interesate va pot trimite poze.
Pup.
roxanap
Postat pe 3 Martie 2009 17:34
Ma intereseaza daca ai imagini cu sali decorate si preturi si daca ai marturii
geo250999
Postat pe 7 Martie 2009 12:27
Buna,

Am facut in profilul meu un folder - Marturii. Poti vedea acolo cateva exemple. Daca te intereseaza o anumita tema, sau culoare te rog sa-mi spui - teoretic la ei se poate gasi orice .

Te pup.
roxanap
Postat pe 9 Martie 2009 13:54
bune fetele!sunt si eu noua pe aici!de ceva vreme citesc topicurile dar nu am avut curaj sa va scriu! am si eu o problema cu roxana_butucea!nu ii pot vedea pozele si profilul!as vrea sa vad marturiile de nunta:D
pagina_parfumata_grace
Postat pe 11 Martie 2009 16:04
De la: pagina_parfumata, la data 2009-03-11 16:04:47bune fetele!sunt si eu noua pe aici!de ceva vreme citesc topicurile dar nu am avut curaj sa va scriu! am si eu o problema cu roxana_butucea!nu ii pot vedea pozele si profilul!as vrea sa vad marturiile de nunta:D

da click pe numele ei si ti se deschide o pagina cu profilul ei.trebuie sa cobori pana in josul paginii si acolo sunt pozele.nici eu nu m-am prins prima data ca sunt jos in pagina...
cheregi_andreea
Postat pe 11 Martie 2009 16:41
poti sa te uiti si pe situl www.decobell.ro
belcmar
Postat pe 11 Martie 2009 22:14
De la: pagina_parfumata, la data 2009-03-11 16:04:47bune fetele!sunt si eu noua pe aici!de ceva vreme citesc topicurile dar nu am avut curaj sa va scriu! am si eu o problema cu roxana_butucea!nu ii pot vedea pozele si profilul!as vrea sa vad marturiile de nunta:D



Buna,

Iti pot trimite si pe e-mail mai multe poze cu tot felul de decoratiuni si marturii :)

Pup!!!
roxanap
Postat pe 12 Martie 2009 16:15
CUM POT AFLA NISTE PRETURI PENTRU MARTURII, MA INTERESEAZA SA CUMPAR
ela_ella2003_grace
Postat pe 13 Martie 2009 11:07
De la: mirela_chelmagan, la data 2009-03-13 11:07:41CUM POT AFLA NISTE PRETURI PENTRU MARTURII, MA INTERESEAZA SA CUMPAR


Buna,

Spune-mi cam ce fel de marturii te-ar interesa (tema, culoare etc) , eventual lasa-mi si adresa ta de e-mail si-ti trimit eu o oferta cu poze cu tot :).
Pup.
roxanap
Postat pe 13 Martie 2009 14:20
Buna Roxana
Am indraznit sa-ti scriu in urma a vizualizarii la ceea ce poze ai postat.Sunt si eu viitoare miresica de noiembrie si sunt interesata de ceva modele pe alb si visiniu.cam aasa as dori sa am ....imi poti trimite pe adresa de email ceva pozulici si eventual o lista de pret?
Multumesc
Roxana
roxi_radulescu
Postat pe 25 Martie 2009 13:05
vreau poze si preturi
geo250999
Postat pe 25 Martie 2009 18:11
Buna, ma intereseaza si pe mine mai multe poze si preturi. mersi
kudika021476
Postat pe 26 Martie 2009 09:46
De la: stoicandra, la data 2009-03-26 09:46:30Buna, ma intereseaza si pe mine mai multe poze si preturi. mersi


Buna!!!

Cam ce culori, tema ???
roxanap
Postat pe 26 Martie 2009 15:50
De la: roxana_butucea, la data 2009-03-03 17:34:42Buna fetelor,

Va pot ajuta cu decorarea salii - cu obiecte (decoratiuni) deosebite aduse din state.
Daca sunteti interesate va pot trimite poze.
Pup.

as vrea k sala sa o decorez in alb cu auriu si as vrea k marturiile sa fie in ton ...
ma poti ajuta ?
adresa de mail :paula_feoodsei@yahoo.ca
mersi mult
paullyss
Postat pe 27 Martie 2009 14:01
De la: paullyss, la data 2009-03-27 14:01:03
De la: roxana_butucea, la data 2009-03-03 17:34:42Buna fetelor,

Va pot ajuta cu decorarea salii - cu obiecte (decoratiuni) deosebite aduse din state.
Daca sunteti interesate va pot trimite poze.
Pup.

as vrea k sala sa o decorez in alb cu auriu si as vrea k marturiile sa fie in ton ...
ma poti ajuta ?
adresa de mail :paula_feoodsei@yahoo.ca
mersi mult


In week-end o sa fac o lista cu marturii aurii/ bej/ maro - sa se asorteze.
Si eu am avut nunta tot cu Auriu si Verde.

Te pup!!!
roxanap
Postat pe 27 Martie 2009 16:57
Buna ii trimit poze cu aranjamentul de la nunta colegei mele daca iti place contacteaza-ma .Mie mi-a placut foarte mult .O husa de scaun care sincera sa fiu erau aduse de la nufarul aceasta firma le-a pus curate nu stranse de la alta nunta sifonate si fara miros curat , la pret de 3.5 ron o fata de masa cu fusta 50ron , stalpii cu covorul de la intare 150ron aranjamentul de masa 35ron aranjament prezidiu 250 ron cu totul .
roxanaristea
Postat pe 31 Martie 2009 11:11
neatza fetelor..va recomand fabrica de accestorii..cautati pe google...si acolo gasiti tot ceva doriti...sunt si frumoase,deosebite si nici nu au preturile mari...eu acolo am dat comanda pt marturii si pt cufar(gen casuta de bani)...sunt fff frumoase...si au fff multe modele...sucees..zi buna va doresc
hanamaria2k
Postat pe 14 Aprilie 2009 08:13
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro



Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 27 Aprilie 2009 19:23
doresc si eu imagini si preturi cu marturii
geo250999
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:56
intradevar in acest moment am ajuns la acest stadiu.am insa o nelamurire cu privire la culoarea pe care o voi folosi la aranjamentul localului.te rog sa imi spui ce preturi ai ca sa stiu daca continui cu intrebarile mele si daca ma hotarasc am putea stabili o intalnire
grace001187
Postat pe 2 Mai 2009 09:47
Buna, m-ar interesa ramele cu frunze de stejar (rosii). La ce pret sunt? Multumesc.
grace003230
Postat pe 27 August 2009 12:48
am nunta pe 25 octombrie.sant interesata
furioasa_grace
Postat pe 29 August 2009 14:20
Buna fetelor...Eu lucrez la oa asociatie cu tineri cu dizabilitati si facem lumanari. Acum am scos o gama de lumanari personalizate cu initialele mirilor ca marturii (poze la profilul meu). Daca sunteti interesate si vreti mai multe detalii e-mail-ul meu e katrynel_simona@yahoo.com...O zi frumoasa si spor la pregatiri...
katrynel_simona
Postat pe 7 Septembrie 2009 08:35
Buna

Mie mi-a trimis sora mea (locuieste in Dallas) marturiile pentru nunta. Am atasat o poza la profil. O sa am ca tema "fluturasi"...:P

Bafta tuturor
alexa_tc
Postat pe 15 Septembrie 2009 11:21
tarot_healthy
Postat pe 12 Octombrie 2009 06:17
Probleme,probleme,probleme insa vreau sa va dau un sfat si eu m-am apucat de ''organizat'' o nunta deoarece nu am fost destul de multumita de ceea ce am realizat si asa am luat comanda pt o prietena,apoi pt o cunostiinta si acum spun eu k am ceva experienta,nu mi am facut cataloage cu poze dupa net ,inca nu am un sediu stabil dar garantez k fac aranjamente,buchete si multe alte chestii din suflet ,pentru k tu ca si mireasa sa te bucuri de acel eventiment fara a sta pe ganduri oare mi au iesit ok buchetele?,oare sala e ok aranjata?,oare au venit lautarii sau dj dp caz?,daca vrei o nunta fara stes si fara griji apeleaza la cineva care sa ti fie aproape,sa te inteleaga in tot ceea ce vrei sa faci si sa ti fie aproape la ideile si traznaiile tale,daca iti doresti k nunta ta sa fie cea mai frumoasa nu trebuie decat sa mi trimiti un mesaj,sa ne vedem si sa stabilim detaliile,iti putem oferi fotograf,cameraman,dj,lautari,buchete,aranjamente pt mese,masina,stalpi etc,marturii,cocarde,arcada tull,flori,marturii speciale din fimo la preturi avantajoase,firma este la inceput de drum si ne dam toata silinta k tu sa fii multumita ,nu uita este ziua ta si trebuei sa radiezi ,sa fii fericita si foarte frumoasa si nimik si nimeni nu ar trebui sa te indispuna,iar daca ai niste idei mai ''ciudate''si doresti sa le pui in practica la noi trebuie sa apelezi ,ai sa fii uimita dar si noua ne plac lucrurile noi si ''ciudate'',bebe este mik si vrei sa ii acorzi toata atentia ,foarte bine suna-ne si lasa ne pe noi sa ti organizam cel mai frumos botez cu lumanare speciala ,aranjamente de sala,iti putem gasi chiar si restaurantul ideal nu trebuie decat sa ne spui ce vrem,dorim sa ai incredere in noi si chiar daca nu pot spune ink k noi suntem cei mai buni hai sa purtamo discutie sa vezi ce putemsi de ce suntem in stare,am uitat sa mentionez anuntul este valabil pentru persoanele din Bucuresti si zonele limitrofe,pentru poze poti vizita si scdagmarasrl
mihamedlife
Postat pe 14 Octombrie 2009 00:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
E ZIUA MEA!!!! 1 De la: marry 8 Martie 2010 10:28
carte de oaspeti 15 De la: raluk4coco 9 Iunie 2009 16:09
Buna ! 6 De la: coryna1c 4 Iunie 2009 15:26
Am gasit asta ,tu ce parere ai? 4 De la: simonella2004 13 Ianuarie 2011 17:42
Vand rochie de mireasa 2 De la: imagineanuntiitale 27 Aprilie 2009 23:44