Setari Cookie-uri

Totul pentru nunta ta

Dj-Mc cu experianta in domeniu,sonorizate cu aparatura profesiunala. lumini, filmare ,fotografiere, decoratiuni sala si florale, gama variata de accesorii nunta .detalii la http://djfotovideo.cabanova.ro sau dj_foto_video@yahoo.com
djfotovideo
Postat pe 26 Aprilie 2009 19:23
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro




Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 27 Aprilie 2009 17:40
ORICE MUZICANT POATE DEVENI DJ. PESTE NOAPTE , DAR UN DJ. NU STIU DACA POATE SA DEVINA SI MUZICANT, NU VB DE LAUTARI CA SARACII CANTA CE AUD , DAR MUZICANTII MAI SI SCRIU PARTITURI , SI ORCHESTRATII ,IN FINAL FIECARE TREBUIE SA MANANCE O BUCATICA DE PAINE CA E LOC PTR FIECARE . ATUNCI HAI SA NE IMPACAM!!!!!!!


CU CONSIDERATIE
EMIL TUDOSE

FORMATIA TRIDENT CROMATIC DIN FOCSANI STABILITA LA VENEZIA VINE IN OFERTA , PTR SEZONUL ESTIVAL , CU MUZICA DE PETRECERE SI DE VOIE BUNA. CA MEMBRI FORMATIA E COMPUSA DIN TREI MEMBRI , DAR PUTEM ACOPERI NR DE CERINTE DEOARECE COLABORAM SI CU ATE TRUPE FF SERIOASE, SI BUNE SI CA PRET .MENTIONEZ CA PUTEM CANTA INCEPAND DE LA UNA PERSOANA IN SUS., SI AVEM CONTACT SI DOUA TRUPE DE DANSURI TIGANESTI CARE UMPLE PROGRAMUL CU 2 SAU TREI REPRIZE , ASTA RAMANE DE DISCUTAT, PLUS AVEM CONTACT CU TOTI SOLISTII ,DE FOLCLOR , SI NU NUMAI, CU CARE AM CANTAT IMPREUNA AICI IN ITALIA SI IN TARA.
CONTACT:
EMIL TUDOSE
TEL:0039/3276190983
SAU ID YAHOO MESSENGER
emiltudose@yahoo.com
emiltudose
Postat pe 26 Mai 2009 21:58
Pentru o nunta de vis si pentru muzica de calitate va astept sa ma contactati la numarul de telefon 0751.257.270 sau pe adresa de mail: irina_deea19882000@yahoo.es.Este vorba despre formatia Stil din Bucuresti si dupa cum ii spune si numele, puteti fi sigure ca veti avea parte de o nunta cu stil,cu muzica de bun gust si pentru toate varstele.Si daca pana acum nu v-am convins sigur veti opta pentru aceasta formatie la finalul discutiei cand veti afla pretul!
Va urez o seara frumoasa si linistita!
kudika125734
Postat pe 2 Iunie 2009 23:18
totul pentru nunta ta??? www.fiestapitestiului.ro
grace001360
Postat pe 9 Iunie 2009 11:27
tarot_healthy
Postat pe 22 August 2009 00:16
Probleme,probleme,probleme insa vreau sa va dau un sfat si eu m-am apucat de ''organizat'' o nunta deoarece nu am fost destul de multumita de ceea ce am realizat si asa am luat comanda pt o prietena,apoi pt o cunostiinta si acum spun eu k am ceva experienta,nu mi am facut cataloage cu poze dupa net ,inca nu am un sediu stabil dar garantez k fac aranjamente,buchete si multe alte chestii din suflet ,pentru k tu ca si mireasa sa te bucuri de acel eventiment fara a sta pe ganduri oare mi au iesit ok buchetele?,oare sala e ok aranjata?,oare au venit lautarii sau dj dp caz?,daca vrei o nunta fara stes si fara griji apeleaza la cineva care sa ti fie aproape,sa te inteleaga in tot ceea ce vrei sa faci si sa ti fie aproape la ideile si traznaiile tale,daca iti doresti k nunta ta sa fie cea mai frumoasa nu trebuie decat sa mi trimiti un mesaj,sa ne vedem si sa stabilim detaliile,iti putem oferi fotograf,cameraman,dj,lautari,buchete,aranjamente pt mese,masina,stalpi etc,marturii,cocarde,arcada tull,flori,marturii speciale din fimo la preturi avantajoase,firma este la inceput de drum si ne dam toata silinta k tu sa fii multumita ,nu uita este ziua ta si trebuei sa radiezi ,sa fii fericita si foarte frumoasa si nimik si nimeni nu ar trebui sa te indispuna,iar daca ai niste idei mai ''ciudate''si doresti sa le pui in practica la noi trebuie sa apelezi ,ai sa fii uimita dar si noua ne plac lucrurile noi si ''ciudate'',bebe este mik si vrei sa ii acorzi toata atentia ,foarte bine suna-ne si lasa ne pe noi sa ti organizam cel mai frumos botez cu lumanare speciala ,aranjamente de sala,iti putem gasi chiar si restaurantul ideal nu trebuie decat sa ne spui ce vrem,dorim sa ai incredere in noi si chiar daca nu pot spune ink k noi suntem cei mai buni hai sa purtamo discutie sa vezi ce putemsi de ce suntem in stare,am uitat sa mentionez anuntul este valabil pentru persoanele din Bucuresti si zonele limitrofe,pentru poze poti vizita si scdagmarasrl
mihamedlife
Postat pe 14 Octombrie 2009 00:31
Sound Party va ofera servicii profesionale de sonorizare, lumini, foto-video.

Suntem o echipa tanara, dinamica, fiecare dintre noi fiind pasionat de ceea ce face. Noi ne respectam clientii si tratam orice eveniment cu aceeasi seriozitate, fie ca este un botez de 40 de persoane, fie ca este o nunta sau o petrecere de 300 de persoane.

DE CE SOUND PARTY?

Va putem oferi minim 4 raspunsuri:
- ECHIPAMENTE PROFESIONALE;
- SERIOZITATE MAXIMA;
- EXPERIENTA INDELUNGATA IN DOMENIU;
- RAPORT EXCELENT CALITATE/PRET.

Punem la dispozitia clientilor nostrii DJ nunta, DJ botez, DJ cununie, DJ petrecere, DJ majorat, DJ balul bobocilor, DJ bal de absolvire, DJ banchet profesionisti, fotografi si cameramani cu experienta indelungata, echipamente performante de la producatori de renume mondial, cum ar fi: Pioneer, Electro-Voice, FBT, Sony, Nikon, Canon.

Sound Party dispune de muzica pentru nunta de cea mai buna calitate, AUDIO, NU MP3, din cea mai diversa, de la populara la latino, de la reggae la orientala, de la hore si sarbe la bluesuri, de la muzica romaneasca la hituri la zi, de la muzica clasica la house, DJ-ii nostrii profesionisti stiind cum sa le combine pentru REUSITA DEPLINA A EVENIMENTULUI DVS.!

Oferim servicii audio-lumini-foto-video de calitate pentru:
- Evenimente private: nunti, botezuri, cununii, aniversari, majorate, baluri, banchete, petreceri pentru copii, revelioane;
- Petreceri tematice: Revelion, Craciun, Paste, Valentine’s Day, Halloween, 1 Martie, 8 Martie, 1 Iunie;
- Cocktailuri, dineuri, lansari de firme, lansari de produse

si lista ar putea continua…

DATE DE CONTACT:

Sound Manager: Draganescu Mihai-Daniel
Web: www.sound-party.ro
E-mail : office@sound-party.ro
Yahoo Messenger: mikidus
Tel.: 0723149511
0767433839
0757148222
djmiki
Postat pe 1 Martie 2010 14:20
totul pentru nunta ta ? www.djfotovideo.ro !
demential
Postat pe 10 Martie 2010 16:02
PENTRU MOMENTE UNICE… VREI SA AI O NUNTA FRUMOASA SAU UN EVENIMENT CU TOTUL SPECIAL? NE OCUPAM NOI DE TOT CE AI NEVOIE PENTRU A FII MULTUMIT.VREI CA MOMENTELE SA FIE DE NEUITAT FARA SA AI PARTE DE GRIJI? POTI CONTA PE NOI,PENTRU CA PUTEM FACE VISUL UNUI EVENIMENT DE POVESTE SA DEVINA REALITATE! DECORATII DIFERITE EVENIMENTE! E-mail:mclapugean@gmail.com TEL:0721465264
PRETURI MINIME!!!!
Marry_grace
Postat pe 18 Martie 2010 15:57
Te asteptam pe www.aranjamenteflorale.weebly.com ,unde poti alege buchetul de mireasa,cununie,nasa,lumanari de nunta si botez,cocarde,marturii,huse pentru scaune ,arcada ,cruciulite botez,aranjamente florale,aranjamente pentru masina,aranjamente pentru biserica totul la comanda,o echipa tanara si profesionista iti sta la dispozitie pentru a nu regreta alegerea facuta si pentru ca ziua nuntii tale sa fie unica ,preturi de criza ,nu costa nimic sa discuti cu noi ,sa ne ceri parerea ,sa-ti oferim preturi,poate preturile noastre sunt cele mai mici ,poate noi avem ce iti doresti,contacteaza-ne ,nu ai sa pleci cu mana ''goala'',te asteptam cu un e-mail la scdagmarasrl@yahoo.com
mihamedlife
Postat pe 19 Martie 2010 15:27
mersi mersi
mirela_ghindescu
Postat pe 25 Martie 2010 22:14

PENTRU MOMENTE UNICE… VREI SA AI O NUNTA FRUMOASA SAU UN EVENIMENT CU TOTUL SPECIAL? NE OCUPAM NOI DE TOT CE AI NEVOIE PENTRU A FII MULTUMIT.VREI CA MOMENTELE SA FIE DE NEUITAT FARA SA AI PARTE DE GRIJI? POTI CONTA PE NOI,PENTRU CA PUTEM FACE VISUL UNUI EVENIMENT DE POVESTE SA DEVINA REALITATE! DECORATII DIFERITE EVENIMENTE! E-mail:mclapugean@gmail.com TEL:0721465264
Marry_grace
Postat pe 10 Aprilie 2010 17:51
http://www.e-joculet.ro/punctaj.php?user=mihaelasb&id_user=16857
mihaelasb
Postat pe 22 Mai 2010 09:11
Spuneti-va parerea...

http://www.grace.ro/comunitate/forum/view_topic/1564/Mireasa-blestemata-in-floraria-Iris-de-la-Universitate.html

Multumesc anticipat.
Diamond_grace
Postat pe 24 Iulie 2010 02:03
De la: emiltudose, la data 2009-05-26 21:58:28ORICE MUZICANT POATE DEVENI DJ. PESTE NOAPTE , DAR UN DJ. NU STIU DACA POATE SA DEVINA SI MUZICANT, NU VB DE LAUTARI CA SARACII CANTA CE AUD , DAR MUZICANTII MAI SI SCRIU PARTITURI , SI ORCHESTRATII ,IN FINAL FIECARE TREBUIE SA MANANCE O BUCATICA DE PAINE CA E LOC PTR FIECARE . ATUNCI HAI SA NE IMPACAM!!!!!!!


CU CONSIDERATIE
EMIL TUDOSE
emiltudose
Postat pe 16 Octombrie 2010 15:14
De la: emiltudose, la data 2010-10-16 15:14:00
De la: emiltudose, la data 2009-05-26 21:58:28ORICE MUZICANT POATE DEVENI DJ. PESTE NOAPTE , DAR UN DJ. NU STIU DACA POATE SA DEVINA SI MUZICANT, NU VB DE LAUTARI CA SARACII CANTA CE AUD , DAR MUZICANTII MAI SI SCRIU PARTITURI , SI ORCHESTRATII ,IN FINAL FIECARE TREBUIE SA MANANCE O BUCATICA DE PAINE CA E LOC PTR FIECARE . ATUNCI HAI SA NE IMPACAM!!!!!!!


CU CONSIDERATIE
EMIL TUDOSE


www.nuntavranceana.ro
emiltudose
Postat pe 16 Octombrie 2010 15:15
De la: emiltudose, la data 2010-10-16 15:14:00
De la: emiltudose, la data 2009-05-26 21:58:28ORICE MUZICANT POATE DEVENI DJ. PESTE NOAPTE , DAR UN DJ. NU STIU DACA POATE SA DEVINA SI MUZICANT, NU VB DE LAUTARI CA SARACII CANTA CE AUD , DAR MUZICANTII MAI SI SCRIU PARTITURI , SI ORCHESTRATII ,IN FINAL FIECARE TREBUIE SA MANANCE O BUCATICA DE PAINE CA E LOC PTR FIECARE . ATUNCI HAI SA NE IMPACAM!!!!!!!


CU CONSIDERATIE
EMIL TUDOSE


Ce bine ca v-ati impacat cu dvs!
Barbie30
Postat pe 16 Octombrie 2010 15:16
De la: Barbie30, la data 2010-10-16 15:16:31
De la: emiltudose, la data 2010-10-16 15:14:00
De la: emiltudose, la data 2009-05-26 21:58:28ORICE MUZICANT POATE DEVENI DJ. PESTE NOAPTE , DAR UN DJ. NU STIU DACA POATE SA DEVINA SI MUZICANT, NU VB DE LAUTARI CA SARACII CANTA CE AUD , DAR MUZICANTII MAI SI SCRIU PARTITURI , SI ORCHESTRATII ,IN FINAL FIECARE TREBUIE SA MANANCE O BUCATICA DE PAINE CA E LOC PTR FIECARE . ATUNCI HAI SA NE IMPACAM!!!!!!!


CU CONSIDERATIE
EMIL TUDOSE


Ce bine ca v-ati impacat cu dvs!

eu zic sa bem ceva pe chestia asta...
BEL_AMY1
Postat pe 21 Octombrie 2010 15:24
De la: emiltudose, la data 2010-10-16 15:15:21
De la: emiltudose, la data 2010-10-16 15:14:00
De la: emiltudose, la data 2009-05-26 21:58:28ORICE MUZICANT POATE DEVENI DJ. PESTE NOAPTE , DAR UN DJ. NU STIU DACA POATE SA DEVINA SI MUZICANT, NU VB DE LAUTARI CA SARACII CANTA CE AUD , DAR MUZICANTII MAI SI SCRIU PARTITURI , SI ORCHESTRATII ,IN FINAL FIECARE TREBUIE SA MANANCE O BUCATICA DE PAINE CA E LOC PTR FIECARE . ATUNCI HAI SA NE IMPACAM!!!!!!!


CU CONSIDERATIE
EMIL TUDOSE


www.nuntavranceana.ro

Vai de capul tau "muzicantule"
Dj`itul nu consta in a trage de niste putoane si`n a freca un disc...lucrurl asta intradevar ar putea multi sa`l faca....
Ia invata tu sa "manuiesti" mixerul si sa te vad ce poti sa`mi transmiti...
AdrianaR
Postat pe 21 Octombrie 2010 15:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de vanzare rochie de mireasa 1 De la: iordanandra 29 Martie 2010 16:07
INVITATII NUNTA 1 De la: alexa_alyna 5 Ianuarie 2010 11:28
RECOMAND RESTAURANT!!!!!!!!! 1 De la: mihamedlife 20 Noiembrie 2009 22:29
mi'e frica sa raman insarcinata 39 De la: Diamond 24 Iulie 2010 02:22
Restaurante in Buzau 19 De la: 13 Martie 2019 13:40