Setari Cookie-uri

Va rog sa ma ajutatzi!!!



Salut p tozti cei care sunt p aici!
In primul si in primul rand incep prin a spune ca vreau sa fac si eu nunta impreuna cu Ingerasul meu mic in 2010..... ideea e ca nu prea am timp deact eu d cautat locatia, contractul pt locatie si etc, etc, cei casatoriti stiu c vreau sa zic.
As dorii din tot sufletul daca poate cineva sa imi raspunda sau mai bine zis sa ma sfatuiasca cam c sa fac asa cum s-ar zice pas cu pas, cam c tre' sa fac ca sa ies la liman, dar vreau maxima sinceritate si sereiozitate

Tzin sa mentionez ca nunta e in Bucuresti.

Postat pe 27 Aprilie 2009 15:37
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro



Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 27 Aprilie 2009 17:07
Pentru bauturi alcoolice si sucuri te ajutam noi !!


www.DrinkShop.ro
grace001266
Postat pe 9 Mai 2009 15:27
buna , eu iti recomand o locatie noua de evenimente cu care am semnat si eu , si ai avantajul ca ei se ocupa de toate detaliile , adica poti lua de lai absolut tot ce ai nevoie pt nunta : meniu,bauturi,tort,decoratiuni,foto,video,dj,flori,lumanari,etc.
Se numeste salon angel , e super elegant si au preturi foarte bune .
Multa bafta
alexia3_grace
Postat pe 10 Mai 2009 16:14
Eu am facut nunta la restaurantul La Piazzetta, cu specific italian, chiar la intersectia de la Bucur Obor (e in spatele blocurilor deci sunt multe locuri de parcare). MAncarea a fost bestiala (buna, sofisticata, proaspata, frumos aranjata), pretul meniului a fost decent iar servirea ireprosabila. Au si terasa afara, sunt cam 80 locuri inauntru si 100 afara. Uite site-ul www.lapiazzetta.ro Succes!
Alexuta_grace
Postat pe 17 Iunie 2009 09:52
Buna!
Agentia pe care o reprezint - Posh Events by Alexandra Roman te poate ajuta fie printr-un ghid pe care ti-l pot trimite GRATUIT pe e-mail, iar daca semnezi un contract pentru decorarea locatiei cu frima noastra, noi iti putem oferi tot GRATUIT serviciul de cautare a locatiei mult visate.
Vezi cat de simplu este? Tot ceea ce trebuie sa faci este sa ne contactezi pe adresa de e-mail sau la numarul de telefon de mai jos:
www.organizari-nunti-botezuri.ro
posh_events@ymail.com
0723.322.815

Toate cele bune!

Alexandra Roman
poshevents
Postat pe 22 Iunie 2009 13:07
Poate http://www.paradisulnuntilor.ro te va ajuta cu detaliile.
redroxace
Postat pe 4 Noiembrie 2009 00:34
Buna!
Daca sunteti din Craiova si vreti aranjamente florale pentru nunti(buchete mireasa/nasa/d-re de onoare,lumanari,cocarde,bratari,gaspouri,aranjamente pe suporti din fier forjat,arcade) sau diverse alte ocazii,apelati-ma cu incredere.Ofer preturi avantajoase si calitate.Pentru detalii si poze cu aranjamentele realizate,trimiteti un e-mail la avccraiova@yahoo.com
avccraiova
Postat pe 28 Noiembrie 2009 08:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ofer ajutorul meu miresicilor care nu au timp 1 De la: gabielle88 8 Februarie 2010 22:40
inchiriere si vanzare rochii de mireasa 1 De la: leti 17 Noiembrie 2009 13:30
FORMATIA VIS --- NUNTA DE VIS 4 De la: FORMATIAVIS 7 Ianuarie 2013 15:28
:(( 3 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:28
ce restaurante ar trebui sa evitam pentru nunta? 83 De la: cristinne83 13 Aprilie 2021 00:20