Setari Cookie-uri

buna

cred ca daca aj vrea sa scriu un roman aja avea din ce ji sincer sunt disperata nujtu ce sa mai fac da-ti un sfat:((am 18 ji is logodita de un an cu unul mult mai mare decat mine (42 de ani)dar asta din motivul ca el nu avea unde sta ji era singurul motiv pt care ai mei il puteau accepta in casa:( insa eu iubesc pe altcineva dar de care nu am parte ji asa din cauza parintilor ji tuturor neamurilor mele care au avut grija sa ii faca o"firma"buna singura lui greseala a fost sa vina peste noi in seara de revelion sa ma ia de nevasta cu sabi ji o trupa dupa el:((iar akum mama nici nu mai vrea sa auda de el eu sunt din cta iar el din calarasi m-am saturat sa vina ji sa ne vedem pe ascuns cu mama am tot discutat dar in zadar:(( mi-a zis ca daca plec ji ma marit cu el sa uit de casa dati-mi un sfat ca innebunesc:((
ella_2007
Postat pe 29 Mai 2009 02:20
De la: ella_2007, la data 2009-05-29 02:20:03cred ca daca aj vrea sa scriu un roman aja avea din ce ji sincer sunt disperata nujtu ce sa mai fac da-ti un sfat:((am 18 ji is logodita de un an cu unul mult mai mare decat mine (42 de ani)dar asta din motivul ca el nu avea unde sta ji era singurul motiv pt care ai mei il puteau accepta in casa:( insa eu iubesc pe altcineva dar de care nu am parte ji asa din cauza parintilor ji tuturor neamurilor mele care au avut grija sa ii faca o"firma"buna singura lui greseala a fost sa vina peste noi in seara de revelion sa ma ia de nevasta cu sabi ji o trupa dupa el:((iar akum mama nici nu mai vrea sa auda de el eu sunt din cta iar el din calarasi m-am saturat sa vina ji sa ne vedem pe ascuns cu mama am tot discutat dar in zadar:(( mi-a zis ca daca plec ji ma marit cu el sa uit de casa dati-mi un sfat ca innebunesc:((


doamneeee ce zici tu mai fata...nu-mi vine sa cred..oricum cred k deja te ai maritat,....bafta in continuare...sper sa scapi ku bine..fa ce ti zice inima nu parintii..kum sa traioesti ku unul de 42 de ani si mai ales ka nu l iubesti...:O:O:O:O:
valentina_brunetzika
Postat pe 5 Septembrie 2009 01:45
cum adik sa fii logodita cu unu de 42? parintii tai sunt constienti de ce te pun sa faci? la varsta de o are poate ffffff bine sa-ti fie tata, peste 10 ani ar tb sa fie bunic....

Eu cred ca ar tb sa o iei frumos de mana pe mama ta si sa-i deschizi ochii, cu cine te pune sa-ti petreci restul vieti...ce vrea ca peste 10 ani cand e viata mai frumoasa tu sa dormi in pat cu un bosorog si sa te saruti cu el si toate cele? eu nu inteleg cum ai acceptat asa ceva...............ar tb sa dia mai multe detalii

succes
agny
Postat pe 6 Septembrie 2009 10:56
Daca ati ramas in urma cu achizitionarea cadourilor, intrati pe www.evermarket.ro
Aici puteti gasi o gama larga de cadouri la preturi avantajoase.
Va astept!
lif3_dr3am
Postat pe 19 Decembrie 2009 20:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand rochie mireasa tip sirena Superba! 1500 RON!! 1 De la: tessa100 10 Ianuarie 2011 12:05
Vand Rochie mireasa White Lady 1 De la: SAndreea 8 Octombrie 2009 12:53
Cumpar urgent pantofi miresoi preferat crem dar si alb marimea 42 1 De la: kudika035740 24 Octombrie 2010 10:11
rochie de mireasa casa de moda maya fashion 1 De la: diapav 28 Iulie 2009 18:20
Vand rochie de mireasa impecabila 1 De la: Depecher 30 Septembrie 2009 00:26