Setari Cookie-uri

Unde pot sa comand flori????

fetelor va rog sa ma ajutati si pe mine....cine stie o adresa de internet de unde pot sa fac comanda doar de flori si sa imi faca cineva aranjamentele cu ele....ies mult mai ieftin asa...ma da pe spate cand vad ce preturi au aranjamentele. Am un coleg care a avut nunta anul trecut si el a gsit pe cineva care vindea firul de trendafir cu 70 bani...iar la agentie de nunti era cam la 5 lei firul, va dati seama ca e o diferenta enorma asa ca si-a permis sa puna foarte multe flori la restaurant....pe doamna aceea nu o mai gasesc in piata sa vb si eu cu ea....asa ca va rog pe voi daca stiti unde as putea sa comand flori mai ieftin...va multumesc
andreeaaugustin_grace
Postat pe 2 Iunie 2009 13:45
- incerca sa gasesti depozitul de unde cumpara floraresele din orasul tau florile, cauta pe google distribuitori flori in orasul tau, uitate pe ambalajele florilor din supermarket-uri.

- eu tot de la un depozit le-am cumparat, ai grija ca trandafirul colegului tau era de gradina aceea nu rezista mai mult de o zi anul trecut si la Cluj erau 0.5 ron, in schimb un trandafir de calitate (Olanda) care sa reziste si sa fie de efect la un dep incepe de la 1.5 pana la 4-5 ron firul acesta de 4-5 ron find foarte spesssal de culoare verde, mov, auriu etc.
- eu mi-am ales din catalog cu comanda la 2 saptamnai

- mai incearca si la o pepiniera care cultiva trandafiri, intreba la florarii de unde se aprovizioneaza

http://www.horticola-cluj.ro/index2.html acesta este siteul depozitului de unde am cumparat eu florile, da un tel poate te ajuta si iti spun ei in orasul tau unde sa mergi.

succes
laura02maria
Postat pe 3 Iulie 2009 09:53
eu am gasit la o florarie din Colentina care imi ia 15 lei de aranjament
ema_ion
Postat pe 13 August 2009 11:20
Daca inca esti interesat sa comanzi flori la preturi mici(trandafirul la 2,2.5 lei) poti sa ma contactezi la adresa de mail constantin.andrei90@yahoo.com da doar in cantitati maricele
Andrei9991
Postat pe 7 Septembrie 2009 09:09
Daca inca esti interesat sa comanzi flori la preturi mici(trandafirul la 2,2.5 lei) poti sa ma contactezi la adresa de mail constantin.andrei90@yahoo.com da doar in cantitati maricele
Andrei9991
Postat pe 7 Septembrie 2009 09:09
Daca esti din Bucuresti de la Piata de Flori de la Cosbuc - in special Joia.
roxanap
Postat pe 16 Octombrie 2009 15:29
Te sfatuiesc sa te duci intr-o piata. Nu e mai ieftin pe internet! Eu de exemplu am negociat luni in sir cu cei de la FLORI LA DOMICILIU.RO -niste TEPARI! Nu sunt deloc seriosi plus ca preturile sar calul!!!

Ai mare grija la florile de pe internet. Plus ca nu ai posibilitatea sa le vezi, si aranjamentele chiar daca par ieftine au 10 cm diamentru spre deosebire de cca. 30 cat e rezonabil pt o masa. Te pup si mult succes :)
Alina2Alina
Postat pe 20 Noiembrie 2009 10:14
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204 sau www.nuntacluj.page.tl deasemenea, unghii tehnice, foto video, si porumbei voiagiori
cj25har
Postat pe 22 Iunie 2010 19:58
Va puteti cumpara flori ieftine si frumoase de la Floraria Adi!De aici va puteti comanda aproape orice model de lumanari,buchet de mireasa,aranjamente,etc.
Daca doriti puteti incerca!
Saitul web este: http://floraria-adi.tk
Sau numarul de telefon: zero 7 doi trei opt 8 sapte unu 8 unu
amigoxt90
Postat pe 6 Februarie 2011 12:03
Buna fetelor! Vreau sa va prezint floraria Happy Flowers http://www.happyflowerstargoviste.ro/ in cazul in care aveti nevoie de cineva care sa va indrume in alegerea florilor, organizarea evenimentului important din viata voastra,sau orice alt sfat legat de flori. Livrari gratuite in Bucuresti si lucram foarte mult cu bugetul clientilor. Executam orice model de buchete de mireasa, lumanari si aranjamente florale. Va asteptam cu drag!
kudika_1002352
Postat pe 3 Martie 2016 00:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nunta bacau 1 De la: grace008908 23 Noiembrie 2010 23:05
##sexual_lui## 1 De la: fantome 6 Noiembrie 2008 16:10
multumiri grace 5 De la: elenya83 13 Februarie 2009 09:44
Mireasa de doua ori 12 De la: rricarda2003 12 Februarie 2010 13:35
CONCURS MIREASA GRACE 1 De la: caurea 29 Octombrie 2008 11:31