Setari Cookie-uri

Aranjamente nunti

Agentia Posh Events va ofera servicii de calitate superioara pentru organizarea oricarui tip de eveniment (nunta, botez, petrecere) in aer liber (la cort) sau in locatii renumite. Noi va oferim delicatese culinare,cascade de ciocolata, fantani de sampanie, fantani luminoase pentru sucuri, piramida de fructe,decoruri unice (lumini, fier forjat, sticla,materiale fine),aranjamente florale si neflorale(din pene,scoici,crengute,fructe) si distractie pe cinste.Povestea incepe cu noi...

www.organizari-nunti-botezuri.ro
poshevents
Postat pe 16 Iunie 2009 01:53
"PERFECT DAY" va ofera o zi de neuitat!
Servicii oferite: aranjamente sali (huse+ esarfe), aranjamente florale: masa prezidiu, aranj ptr masini,cocarde, buchete mireasa si nasa, aranj florale pe suporti de sticla, fier forjat, arcade florale, lumanari...


Diana
0744.380.437
perfectday_cv@yahoo.com
BRASOV SI COVASNA
Dyana_24
Postat pe 22 Iunie 2009 09:32
Buna tuturor...

M-am inscris pe acest site pentru a veni in ajutorul celor care isi doresc reusita unui EVENIMENT ...Impreuna vom reusi...
Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati pe forum sau la nr.de tel.0742717168;0765356914;
e-mail regalldesign@yahoo.com
Va multumim.

In TIMISOARA si judetul Timis.
regaldesign
Postat pe 22 Iunie 2009 15:26
www.theperfectday.ro
Dyana_24
Postat pe 4 August 2009 21:20
MAGIC ANGELS agentie servicii: nunti,botezuri,petreceri private,aniversari,decoratiuni spatii festive, huse scaune, esarfe, fete mese; inimi, arcade din tul si baloane; jumbo cu confetii; aranjamente florale; marturii, decoratiuni auto si multe altele. REDUCERI PANA LA 15% . Tel 0730026685/ 0767.50.77.30 www.magic-angels.ro E-mail: magic_angels.event@yahoo.com sau id messenger magic_angels.event buzzz



www.magic-angels.ro
magic_angels
Postat pe 1 Septembrie 2009 23:14
grand opening La Coquette Beauty Salon by Angelo Data: 25 Sep 2009, 09:10 http://www.lacoquette.ro/ numele meu e Angelo si tin sa va anunt pe aceasta cale ca in sfarsit , dupa 11 ani de experienta,6 ani petrecuti in cele mai luxoase si pretentioase spa_uri din lume ca hairstylist si spa manager, de luni o7/09 2009 voi face tot ce pot,ajutat de experienta mea pentru a va ajuta sa aratati si sa va simti cat mai bine in propia voastra piele.http://www.lacoquette.ro/ acesta e salonul meu de infrumusetare,unde eu ma voi ocupa de parul vostru, iar colegele mele vor fi alaturi de voi in legatura cu orice necesitati aveti, pentru a va simti excelent in propia piele. in sfarsit,dupa atatia ani, acesta e primul meu salon,unde veti fi rasfatate din prima clipa cand intrati ,primul salon din bucuresti unde veti fi tratate asa cum vi se cuvine,asa cum toti dorim atunci cand e vorba de trupul nostru si de frumusetea noastra.asa cum toti vrem sa fim tratati cand e vorba de banii nostri munciti pierzand ore pretioase din vietile noastre. de preturi nu va preocupati deoarece sunt ideale pentru vremurile dificile in care traim in ziua de azi.vor fi periodic promotii,promotii de care puteti anunta pe toti cei cu care doriti sa impartasiti tratamentele si momentele deosebite traite alaturi de noi,pe aceasta cale,pe messenger sau oriude doriti ,puteti transmite acest mesaj. orarul va fi de la ora 9A.M pana la ora 8 P.M. adresa si modalitatea de-a ne gasi este pe site unde consider ca va va face placere sa admirati locatia. nu uitati!!! averea noatra e mintea dar si frumusetea ajuta considerabil:)) http://www.lacoquette.ro/ tel. 0767972682 mai multe detalii aici http://www.kudika.ro/comunitate/micnegrusiurat4/poze/show/1/39037/numai- pentru-voi-fetelor.htm
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 27 Septembrie 2009 11:13
Buna!
Daca sunteti din Craiova si vreti aranjamente florale pentru nunti(buchete mireasa/nasa/d-re de onoare,lumanari,cocarde,bratari,gaspouri,aranjamente pe suporti din fier forjat,arcade) sau diverse alte ocazii,apelati-ma cu incredere.Ofer preturi avantajoase si calitate.Pentru detalii si poze cu aranjamentele realizate,trimiteti un e-mail la avccraiova@yahoo.com
avccraiova
Postat pe 28 Septembrie 2009 09:14
vand rochie de mireasatip printesa ,voal,pantofi,costum mire alb sacou pantaloni vesta cravata sau papion pret de criza pt mai multe info si poze myssnatacha@yahoo.com
myssnatacha
Postat pe 29 Septembrie 2009 11:28
tarot_healthy
Postat pe 12 Octombrie 2009 06:13
Probleme,probleme,probleme insa vreau sa va dau un sfat si eu m-am apucat de ''organizat'' o nunta deoarece nu am fost destul de multumita de ceea ce am realizat si asa am luat comanda pt o prietena,apoi pt o cunostiinta si acum spun eu k am ceva experienta,nu mi am facut cataloage cu poze dupa net ,inca nu am un sediu stabil dar garantez k fac aranjamente,buchete si multe alte chestii din suflet ,pentru k tu ca si mireasa sa te bucuri de acel eventiment fara a sta pe ganduri oare mi au iesit ok buchetele?,oare sala e ok aranjata?,oare au venit lautarii sau dj dp caz?,daca vrei o nunta fara stes si fara griji apeleaza la cineva care sa ti fie aproape,sa te inteleaga in tot ceea ce vrei sa faci si sa ti fie aproape la ideile si traznaiile tale,daca iti doresti k nunta ta sa fie cea mai frumoasa nu trebuie decat sa mi trimiti un mesaj,sa ne vedem si sa stabilim detaliile,iti putem oferi fotograf,cameraman,dj,lautari,buchete,aranjamente pt mese,masina,stalpi etc,marturii,cocarde,arcada tull,flori,marturii speciale din fimo la preturi avantajoase,firma este la inceput de drum si ne dam toata silinta k tu sa fii multumita ,nu uita este ziua ta si trebuei sa radiezi ,sa fii fericita si foarte frumoasa si nimik si nimeni nu ar trebui sa te indispuna,iar daca ai niste idei mai ''ciudate''si doresti sa le pui in practica la noi trebuie sa apelezi ,ai sa fii uimita dar si noua ne plac lucrurile noi si ''ciudate'',bebe este mik si vrei sa ii acorzi toata atentia ,foarte bine suna-ne si lasa ne pe noi sa ti organizam cel mai frumos botez cu lumanare speciala ,aranjamente de sala,iti putem gasi chiar si restaurantul ideal nu trebuie decat sa ne spui ce vrem,dorim sa ai incredere in noi si chiar daca nu pot spune ink k noi suntem cei mai buni hai sa purtamo discutie sa vezi ce putemsi de ce suntem in stare,am uitat sa mentionez anuntul este valabil pentru persoanele din Bucuresti si zonele limitrofe,pentru poze poti vizita si scdagmarasrl
mihamedlife
Postat pe 14 Octombrie 2009 00:40

PENTRU MOMENTE UNICE… VREI SA AI O NUNTA FRUMOASA SAU UN EVENIMENT CU TOTUL SPECIAL? NE OCUPAM NOI DE TOT CE AI NEVOIE PENTRU A FII MULTUMIT.VREI CA MOMENTELE SA FIE DE NEUITAT FARA SA AI PARTE DE GRIJI? POTI CONTA PE NOI,PENTRU CA PUTEM FACE VISUL UNUI EVENIMENT DE POVESTE SA DEVINA REALITATE! DECORATII DIFERITE EVENIMENTE! E-mail:mclapugean@gmail.com TEL:0721465264
Marry_grace
Postat pe 1 Martie 2010 00:26
Pentru orice comanda de lumanari,buchete,cocarde,aranjamente de masa efectuata pana la 1.05.2010 primiti o reducere de 5% si o surpriza din partea firmei pentru ziua nuntii,asteptam e-mail la scdagmarasrl@yahoo.com,va prezentam poze,pareri si impresii,va ajutam cu un sfat,suntem alaturi de voi pentru a avea o zi perfecta
scdagmarasrl
Postat pe 1 Martie 2010 08:16
http://bestmomentsconstanta.blogspot.com/......'Best Moments'''', s-a nascut din dorinta de a indeplini cele mai frumoase si mai arzatoare vise, legate de momentele speciale din viata dumneavoastra. Visatorii nu sunt cei care viseaza ci cei pentru care viata e un vis...asa ca pastreaza-ti visele vii.Noi te vom ajuta sa le arati lumii intregi, deoarece stim ca pentru a realiza asa ceva trebuie sa ai incredere in tine, viziune,putere de munca, determinare si daruire.Toate aceste lucruri fac posibile nasterea povestilor unice din viata dumneavoastra.
cata27
Postat pe 1 Martie 2010 10:36
Buna fetelor! In sfarsit Monette Events!

Am creat Monette Events nu pentru a fi o “alta” agentie de organizat evenimente, ci pentru a fi cu sinceritate alaturi de oameni..Punem suflet si cream tot timpul pentru a va transpune in realitate visele, cu profesionalism si mult entuziasm. Ne propunem sa eliminam cu desavarsire kitch-ul si prostul- gust din decoratiuni, de aceea incercam sa lucram cu artisti florali talentati, fotografi si cameramani de exceptie, decoratori plini de imaginatie si cunostiinte in domeniu, plini de idei si cel mai important..deschisi catre client.

Site-ul nostru este in sfarsit gata! www.monette.ro

Contactati-ne si cu siguranta va vom oferi cele mai bune solutii pentru nunta voastra! In plus, avem cel mai bun pret pentru un maxim de rezultat!

Nu uitati! www.monette.ro
Lilly_s
Postat pe 2 Martie 2010 15:23
Prima expozitie creativa de nunti din Craiova

Vrei sa vizitezi primul targ creativ de nunti, din Craiova?
Vino in perioada 19-21 martie 2010, la Casa de Cultura a Studentilor, intre orele 10:00-19:00 si:
- Vei putea compara oferta a peste 25 de furnizori din domeniul organizarii de evenimente (agentii organizare evenimente, restaurante, rochii de mireasa, invitatii si marturii, dj-i, servicii foto si video, cofetarii de lux, florarii, saloane de infrumusetare etc.);
- Poti asista la prezentari de moda si show-uri de beauty;
- Poti castiga unul din premiile pregatite pentru tombola (un week-end la munte, un aranjament pentru masa mirilor, buchetul miresei si 10 vouchere cu 15% discount la rochiile Natalia Vasiliev);
- Poti asista la un mini-concert de cvartet de coarde, poti asculta muzica live;
- Poti invata pasii de baza pentru valsul mirilor;

Iar daca esti tanar designer sau producator de rochii de mireasa, accesorii, pantofi sau rochii couture, esti binevenit printre expozantii acestui targ!

Cu prietenie,
Echipa de organizare “Wedding fever”
Camille_grace
Postat pe 7 Martie 2010 20:39
www.paradisulnuntilor.ro
CELE MAI FRUMOASE ACCESORII NUNTA
redroxace
Postat pe 19 Martie 2010 16:53
http://magicflowerscraiova.blogspot.com/2010/02/oferta-noastra.html

Pentru ca detaliile nuntii tale sa fie perfecte...
avccraiova
Postat pe 10 Aprilie 2010 08:28
MAGIC ANGELS agentie servicii: nunti,botezuri,petreceri private,aniversari,decoratiuni spatii festive, huse scaune, esarfe, fete mese; inimi, arcade din tul si baloane; jumbo cu confetii; aranjamente florale; marturii, decoratiuni auto si multe altele. REDUCERI PANA LA 15% . Tel 0730026685/ 0767.50.77.30 www.magic-angels.ro E-mail: magic_angels.event@yahoo.com sau id messenger magic_angels.event buzzz



www.magic-angels.ro
magic_angels
Postat pe 26 Aprilie 2010 00:37
www.moniquemariaje.ro
tel 0742 507 538
organizam nunti la preturi negociabile.sediul este la un salon de infrumusetare unde puteti rezolva totul:coafor,manichiura,make-up,masaj.
pentru brasov
grace009025
Postat pe 27 Mai 2010 08:59
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204
cj25har
Postat pe 4 Iunie 2010 12:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Flori pentru orice buget...ceva deosebit..ceva altfel..decat pana acuma;) 9 De la: grace_mary 3 Noiembrie 2009 22:14
NUNTA IN LUNA MAI 17 De la: grace005191 8 Decembrie 2009 16:31
formatie 24 De la: Diamond 24 Iulie 2010 02:11
cat merg nuntile? 21 De la: marry 21 Martie 2010 15:41
buna 1 De la: lyly_30_2005 18 Septembrie 2009 09:26