Setari Cookie-uri

fetelor va recomand cei mai sooper fotografi existenti!!!!

eu am facut doar foto de logodna cu ei urmeaza si nunta....
se deplaseaza in toata romania si in strainatate sunt tineri si cu adevarat p[rofesionisti ...rabdatori...etc
puteti de curioase sa vizitati site-ul lor www.jcfotovideo.ro
dupa vizita astept parerile voastre!!!!
alcmenea
Postat pe 12 August 2009 10:15
Buna!Si pe mine ma intereseaza,pt book personal.Multumesc!
lilyana_grace
Postat pe 30 Noiembrie 2009 16:06
Salut! O alegere pentru miresicile din Galati si orasele limitrofe poate fi cameramanul si fotograful de la www.filmarinuntigalati.ro
CmnPhotography
Postat pe 3 Decembrie 2009 11:00
www.fotografinuntipro.wordpress.com
grace004481
Postat pe 17 Ianuarie 2010 13:08
Vand rochie Pronovias marca Bien Savvy Colectia La Sposa 2008, model Marsella, marime 40 la rochii de mireasa( adica 38 la haine), se potriveste la 1.70-1,76m, 52-60kg. Si voal original La Sposa mediu. Le-am achizitionat din magazin la pretul de 6100lei rochia si 700lei voalul(preturile sunt reale, puteti verifica la reprezentanta), anul acesta am vazut ca este 6800lei si niciodata nu este la reducere, ei mi-au explicat acest fenomen datorita faptului ca este un model foarte bine vandut, care se potriveste oricarei siluete; linkul rochiei de pe site-ul bien savvy http://www.biensavvy.ro/colectie.aspx?id_colectie=2&id_rochie=110&pas=4#aa , la pretul de 3700lei (rochie+voal). Se poate vinde si fara voal. Culoare ivory. Trena magnifica, cu sistem de prindere in 3 locuri cu nasturei transparenti. Descriere de pe site:Este o rochie somputoasa in care detaliile fine, drapajele, si broderiile se imbina armonios intr-o simfonie a frumusetii. Amestecul inovator de motive stilistice si designul exclusivist confera acestei tinute de mireasa puternice accente couture. Este abordata o estetica originala care combina voluptoasele falduri, cu pliseurile foarte largi, innobilate de pretioasa broderie cu accente imperiale. Linia bustului si a taliei sunt motivele stilistice de la care pleaca somptuoasa piesa vestimentara de mireasa. Imaterialul voal este punctat doar de broderia luxoasa care-i petrece marginile. Colectie:La Sposa 2008 Satin
Sunt rochii aduse din Barcelona, lucrate manual, broderia este minutios alcatuita din margelute mici, paiete mici si cusaturi. Rochia sta infoiata chiar si fara crinolina, fiindca are un sistem de voaluri pe dedesubt(eu am preferat cu crinolina). Calitatea este indiscutabila, nu se compara cu nimic romanesc sau de pe Lipscani aduse din Niro si facute de chinezi, cine cunoaste brandul international Bien Savvy stie despre ce vorbesc.
Nunta mea a avut loc in Sinaia, iar de Sarbatori am avut ocazia sa o duc la parinti in Bucuresti pentru a o duce la curatatorie la Marriot(in alta parte nu am incredere) si poate fi vazuta/probata in Bucuresti (dar chiar si Ploiesti,Brasov,Val.Prahovei daca este nevoie).
Nu ezitati sa ma contactati pentru mai multe informatii si poze.
0726173782, 0766541403 nache_andra@yahoo.com
Pot sa accept si plata in 2 rate daca nu se poate achita integral.
POZE LA ALBUM
andradeedee
Postat pe 26 Ianuarie 2010 12:46
Buna fetelor,

Fiind o perioada de criza si cu toate ca pt majoritatea nunta se face doar o data in viata nu de fiecare data calitatea primeaza, ci pretul.
In cazul in care doriti un fotograf bun si f dedicat meseriei lui, dar f important cu o oferta avantajoasa, imi puteti trimite un msg si va raspund cu mai multe informatii.

Casa de piatra!
Grace_ro
Postat pe 10 Februarie 2010 10:22
si un link cu poze


http://www.flickr.com/photos/37582367@N08/sets/72157623273237849/
Grace_ro
Postat pe 10 Februarie 2010 12:55
Buna Grace_ro am vazut anuntul tau, anul acesta in octombrie am nunta si sunt in cautare de fotograf si cameraman, as vrea mai multe detalii te rog despre oferta aceasta.
Multumesc.
grace_42
Postat pe 10 Martie 2010 17:40
Buna grace_ro am nunta in vara acestui an si sunt in cautare de foto si cameram.Te rog lasa-mi un contact de al tau .Pe mine ma gasesti la andreiutza_cristina2005@yahoo.com. Mersi si sper sa primesc vesti de la tine.
prispi
Postat pe 17 Martie 2010 10:45
De la: grace_42, la data 2010-03-10 17:40:02Buna Grace_ro am vazut anuntul tau, anul acesta in octombrie am nunta si sunt in cautare de fotograf si cameraman, as vrea mai multe detalii te rog despre oferta aceasta.
Multumesc.


Buna,

Lasa-mi un msg cu o adresa de e-mail sa-ti trimit oferta :)

Te pup!!
Grace_ro
Postat pe 19 Martie 2010 10:08
Buna, fetelor!

Eu lucrez de multi ani in organizari de evenimente cu 2 baieti absolut talentati, un cameraman si un fotograf de nota 10, profesionisti, cu foooarte multe idei si nu in ultimul rand, niste oameni deosebiti! Pe langa tot ce exista pe piata, ei cu siguranta sunt cea mai buna solutie pentru un rezultat exceptional, la un pret foarte bun! Bun gust, finete, sensibilitate, toate lucrurile ce ar trebui sa fie sinonime cu o nunta..ei stiu despre ce e vorba!Puteti sa vedeti cateva imagini pe www.monette.ro, sau imi puteti cere mai multe detalii pe office@monette.ro!
Lilly_s
Postat pe 19 Martie 2010 12:21

PENTRU MOMENTE UNICE… VREI SA AI O NUNTA FRUMOASA SAU UN EVENIMENT CU TOTUL SPECIAL? NE OCUPAM NOI DE TOT CE AI NEVOIE PENTRU A FII MULTUMIT.VREI CA MOMENTELE SA FIE DE NEUITAT FARA SA AI PARTE DE GRIJI? POTI CONTA PE NOI,PENTRU CA PUTEM FACE VISUL UNUI EVENIMENT DE POVESTE SA DEVINA REALITATE! DECORATII DIFERITE EVENIMENTE! E-mail:mclapugean@gmail.com TEL:0721465264
Marry_grace
Postat pe 29 Martie 2010 18:47
Oferta nostra:
Foto Video Trash The Dress, Poezia asezata in rama.


Nici o nunta, nici o petrecere, nu este prea mare sau prea mica, prea indepartata sau prea apropiata, pentru noi toate sunt la fel de impotante si le onoram cu aceeasi deplina placere.
Nici unul din pachetele noastre de servicii nu este gravat in marmura! Totul este deschis pentru schimbare, pentru discutii, pentru analiza, drept pentru care toate preturile noastre sunt negociabile. Calitatea si bunul simt au intotdeauna prioritate.

Fotografia se face cu echipamente profesionale marca NIKON:
- Nikon DSLR D5000
- obiective Nikkor dedicate
- blitzuri i-TTL dedicate Nikkon
- prelucrarile digitale se fac cu soft-ware dedicate
- printarile se fac cu masini de ultima generatie

Filmarile se fac cu camere profesionale marca SONY:
- Sony DCR VX2100E
- lumini profesionale Sony
- editarea, prelucrarea, montajul se fac cu soft professional

Se folosesc:
- trepiede pentru stabilizarea imagini (Trepied foto-video 152 cm TNB FTDC034880 )

- calculatoare de ultima generatie dedicate

Ce va oferim:
- fotografii printate format 13 x 18, 15 x 21, 20 x 30, etc.
- album foto
- dvd cu toate fotografiile avand disc si coperta personalizate
- fotografii prelucrate ( luminozitate, contrast, artistic )
- sedinta fota clasica in parc sau intr-o locatie aleasa de d-tra
- sedinta foto Trash The Dress ( TTD )
- slideshow cu 50-60 fotografii

- filmare digitala 6 h pe dvd
- prelucrare si montaj de televiziune
- aspect ratio 16:9 videscreen sau 4:3 fullscreen
- clip video: Momente Importante Eveniment
- intro si outro film
- clip video Trash The Dress ( TTD )
- discuri si coperti personalizate ( aspect cinema sau classic )
-rezumat de 1:20 min. al filmului nuntii ori petrecerii
- compresie a filmului pentru rularea pe calculator in format AVI sau MPEG


- Daca doriti si 12 porumbei albi la cununie, cu mare placere.


Dragos Popescu photography – Bucuresti - Phone 0742 577 082
E-mail: fotografie_dragosp@yahoo.com sau eunescu09@yahoo.com
Ne puteti gasi si pe http://dragospopescuphotography.blogspot.com



energiccom_grace
Postat pe 9 Mai 2010 15:51
Foto Video Trash The Dress, Poezia asezata in rama


- Trash The Dress este o tehnica noua si interesanta in fotografia de nunta, un adevarat ritual artistic, care incanta si surprinde ochiul.
Cu Trash the Dress puteti fi liberi, extrem de liberi, caci TTD nu e altceva decat arta, rafinament, libertate de expresie, vers si savoare, originalitate, frumos si unicitate!
Astfel, mireasa si mierele pot poza in cele mai neobisnuite locuri, in afara nuntii, pe pamant, pe nisipul plajei, jucandu-se in apa, catarati pe stanci, intinsi intr-o poiana, alergand pe strazile vechi, langa case parasite, pe santiere, pe malul unui rau, in pesteri ori grote, in padure, in ploaie sau tavaliti in zapada dar si in mijlocul naturii rurale, langa animale, langa capite de fan, in ferme, intr-o barca cu peste si in oricare alt loc care poate incununa poezia momentului.
De data aceasta nu numarul mare de cadre este important ci finetea acestora, filozofia libertatii absolute pe care trebuie sa o exprime. Avantajul cel mare al acestui curent este acela ca, desi in marea majoritate a cazurilor, TTD-ul se realizeaza dupa nunta, nimic nu va impiedica sa o faceti peste o saptamana, o luna, un an. Cei care au pierdut aceasta oportunitate cu ocazia evenimentului, pot realiza un TTD, oricand dupa aceea. Nimic nu va opreste, iar pentru ca albumul sa fie minunat si inedit, puteti “fugi” in mai multe locuri diferite, nu distanta conteaza, ci savoarea si expresivitatea peisajului.
Nici nu mai are importanta daca ati fost mireasa ieri sau acum sase luni, daca sunteti in luna de miere sau doar in weekend. Descatusati-va energiile fiind extremi de liberi si de joviali intr-un peisaj de voi ales
Evident, o astfel de sedinta are loc in alta zi decat cea a nuntii, a doua zi, peste o saptamana, o luna, cand doriti . De obicei, aceste sedinte au loc fara alti martori care pot inhiba atat de necesara dezinvoltura a celor participanti. Sesiunile TTD pot fi individuale (o singura mireasa) sau colective (un grup mai numeros de miresici).
Cameramanii care prelungesc acest curent si pe taram video, o fac pentru arta si fantezie in incercarea de a crea ceva si memorabil si remarcabil si artistic in acelasi timp.

Dragos Popescu - fotografie_dragosp@yahoo.com sau eunescu09@yahoo.com
Ne gasiti pe: http://dragospopescuphotography.blogspot.com
Phone 0742577082 sau
0744580054
Casa de piatra!
energiccom_grace
Postat pe 9 Mai 2010 15:52
Unul din acesti fotografi e tatal meu.Lucreaz in cluj si imprejurimi.

Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204
cj25har
Postat pe 4 Iunie 2010 12:48
Unul din acesti fotografi e tatal meu.Lucreaz in cluj si imprejurimi.

Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204
cj25har
Postat pe 4 Iunie 2010 12:48
da intr-adevar ...cei de la jcfotovideo fara cuvinte....eu mai astept un pic pana imi ajung toate pozele...dar am de la ei vreo 6 care sunt f f f faine...sunt tineri au rabdare cu tine si sunt profi...daca o sa vizitati site-ul lor o sa vedeti...va poop si spor la pegatiri
andrada2010
Postat pe 15 Iunie 2010 16:09
Buna. Am avut nunta in urma cu o luna si am intalnit o echipa de cameramani si fotografi super. Pe langa faptul k sunt profesionisti sunt foarte ok k oameni. am ramas in relatii bune si dupa nunta iar peste cateva luni o sa imi filmeze si botezul
Eu i/am cunoscut de pe internet. uite adresa lor. merita!!!!!! www.pro-rec.ro
grace008457
Postat pe 7 Iulie 2010 09:02
Eu iti recomand o echipa de profesionisti din Craiova

www.pro-rec.ro
grace008457
Postat pe 7 Iulie 2010 09:04
Daft Punk
Diamond_grace
Postat pe 24 Iulie 2010 21:38
Spuneti-va parerea...

http://www.grace.ro/comunitate/forum/view_topic/1564/Mireasa-blestemata-in-floraria-Iris-de-la-Universitate.html

Multumesc anticipat.
Diamond_grace
Postat pe 24 Iulie 2010 21:39
adriancoman.net -un super fotograf
kudika_1015993
Postat pe 15 Iulie 2016 11:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vand rochie mireasa 1 De la: geanina_jane 17 Februarie 2010 22:13
INSTRUCTOR DE DANS! 2 De la: imagineanuntiitale 27 Aprilie 2009 23:44
rochie de inchiriat 2 De la: silvestra 7 Martie 2009 16:01
mirese din craiova 1 De la: andre_dany 15 Martie 2009 11:28
invitatii 7 De la: picike 27 Septembrie 2010 17:03