Setari Cookie-uri

vand rochie mireasa White Lady

buna seara. vreau sa-mi vand rochita. mai mult ca am nevoie de banuti :( n-as fi vandut-o altfel... a fost prima rochita probata si singura. este rochita de care m-am indragostit. este WHITE LADY - colectia 2007, crem-auriu. e formata din corset si fusta. corsetul este brodat cu pietricele si fir auriu. datorita sarmei, nu e nevoie de sutien. e ideala si pt domnisoarele care nu au sani mari. eu am avut niste pernite cusute care se pot da jos. rochita a fost achizitionata la inceputul lunii octombrie 2008. marimea este 44. poate fi purtata si de femei insarcinata. este f usoara. eu eram insarcinata in 5 luni si nu m-am deranjat absolut deloc la burtica. nasturele de la fustita se poate muta, modificand astfel talia. este in stare perfecta, doar ca una din cele 2 fuste din tiul este rupta pana deasupra genunchilor. nu se cunoaste pt ca fustele sunt pe dedesubt. amagatat-o cu tocul cand dansam si s-a desirat, dar este cusuta.acest lucru nu impiedica cu absolut nimic. exteriorul este perfect.bolero-ul a fost cumparat separat (pret bolero nou 250 ron - Calin Events). pretul de vanzare al rochitei+bolero este de 1000 ron. mentionez ca rochita a fost 1950 ron. la cumparare primiti cadou o diadema aurie cu pietricele care merge perfect cu rochita. mie mi-au adus noroc si m-am simtit ca o printesa. pt mai multe poze si informatii va rog sa ma contactati la adresa de mail la serban_ancamaria@yahoo.com
kudika074914
Postat pe 15 August 2009 21:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand rochie de mireasa Alb si negru-Cluj Napoca 2 De la: cj25har 4 Iunie 2010 13:10
Rochie de mireasa de vanzare cu 20% mai ieftina:)1100 RON!!! 4 De la: zuzyx 7 Noiembrie 2009 10:48
Vand rochie de mireasa Pronovias, colectia 2009 1 De la: grace003989 10 Iulie 2009 10:06
Rochie mireasa 1 De la: lyly77 11 Decembrie 2008 12:57
vand rochita de mireasa superba 1 De la: julia86_julia 28 Iunie 2011 21:21