Setari Cookie-uri

CARTI (va rog poate ma puteti ajuta)

Buna fetelor,
Am un anunt sa va fac si poate ma puteti ajuta in vreun fel. Sunt mare fana a literaturii Chic, un nou curent aparut de curand in tara noastra. Rugamintea mea este daca sunteti dispuse sa facem schimb de carti (sub forma imprumutului) ca sa numai trebuiasca da dea niciuna dintre noi bani pe ele (mai ales ca acum e criza :)) Eu am in colectie 10 carti de la Humanitas din Cocktail si una de la Polirom.
Cu speranta ca imi veti citi mesajul si pooate ma veti ajuta cumva, va rog sa-mi dati add la be.happy189 pentru mai multe discutii.
Va pup,
Diana :)

P.S.

Eu am asa:

Ghid de vanatoare si pescuit pentru fete - Melissa Bank
Regina gafelor - Meg Cabot
Regina gafelor la New York - Meg Cabot
La masura 12 nu esti grasa - Meg Cabot
Cine stie castiga - David Nicholls
Intre doua avioane - Cynthia Langston
Sunt aiurita si se ia - Caprice Crane
Alergand pe tocuri - Anna Maxted
Douazeci si ceva - Ian Hollingshead
Amanda se marita - Jenny Colgan

Astea sunt de la Humanitas. De la Polirom am

Trei intr-un pat - Catherine Alliott
Jurnalul lui Bridget Jones - Helen Fielding
Ma dau in vant dupa cumparaturi - Sophie Kinsella
Goana dupa cumparaturi la New York - Sophie Kinsella
La cumparaturi in rochie de mireasa - Sophie Kinsella
sweetdessgirl
Postat pe 19 August 2009 01:12
tarot_healthy
Postat pe 20 August 2009 14:42
Buna!
Nu stiu din ce oras esti tu, dar absolut toate cartile pe care le-ai amintit(sau aproape toate:)) se gasesc la biblioteca din orasul meu. Tu din ce oras esti?Eu sunt din Craiova.Poate se gasesc si la tine la biblioteca si le poti imprumuta cel mai usor asa. Mie imi plac foarte mult deoarece majoritatea sunt amuzante.
Numai bine!
NICOLE_V_condo
Postat pe 4 Septembrie 2009 13:13
De la: NICOLE_V, la data 2009-09-04 13:13:20Buna!
Nu stiu din ce oras esti tu, dar absolut toate cartile pe care le-ai amintit(sau aproape toate:)) se gasesc la biblioteca din orasul meu. Tu din ce oras esti?Eu sunt din Craiova.Poate se gasesc si la tine la biblioteca si le poti imprumuta cel mai usor asa. Mie imi plac foarte mult deoarece majoritatea sunt amuzante.
Numai bine![/quote

Sunt din Bucuresti, dar din pacate cred ca la bibliotecile noastre nu se gasesc:(
sweetdessgirl
Postat pe 4 Septembrie 2009 22:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dragoste si suferinta .................... 24 De la: cj25har 15 Iunie 2010 08:58
Ofer Sala Restaurant Craiova pentru nunta 26 sept 2009 1 De la: miorlau 12 August 2009 10:45
Carti de vanzare 1 De la: laly_dol 20 Aprilie 2010 13:17
La multi ani! 23 De la: carmen29 6 Ianuarie 2009 14:13
Ce bijuterii purtam 1 De la: Andrutzzzza 27 August 2012 16:37