Setari Cookie-uri

mirese din valcea

buna as dori si eu sa aflu mai multe despre restaurantele din RM.VALCEA,meniurii marturi coafuri pls
andreea4ia
Postat pe 28 Septembrie 2009 15:46
Depinde ca localuri cauti .Cate persoane ai ,cati bani vrei sa aloci nunti
Eu de exemplu am nunta la restaurantul PARADIS LA ANU SI ESTE SUPER LOCALUL sa iti spun si alte localuri frumoasae pt aceasta ocazie :hotelul lui sofianu , casa lui ceausescu de la bujoreni ,ok events ,TCH,toate pleaca la meniu de la 120 , mai este valentina care este renovata si cred ca si cortul dar inchirierea lui este 1500 euro fara meniuri si fara amenajarea lui.La mine meniul este 120 lei si mai ereau doar duminicile libere de aceea eu am nunta pe 6 noiembrie asta este.ASTEPT .DACA MAI AI INTREBARI SA SCRII LOCALURI MAI SUNT SUPCA UNDE MENIUL POTI SA IL FACI DE LA 70 LEI , NOIL, ZIMBRU UNDE FORMATIA ESTE SUPER ,RESTAURANT SUD, VFM,TAVERNA" DAMICIP0E VARIANTA INSPRE SIBIU CAM ATATEA .
flory_necsuliu
Postat pe 10 Octombrie 2009 09:39
De la: flory_necsuliu, la data 2009-10-10 09:39:53Depinde ce localuri cauti .Cate persoane ai ,cati bani vrei sa aloci nunti
Eu de exemplu am nunta la restaurantul PARADIS LA ANU SI ESTE SUPER LOCALUL sa iti spun si alte localuri frumoasae pt aceasta ocazie :hotelul lui sofianu , casa lui ceausescu de la bujoreni ,ok events ,TCH,toate pleaca la meniu de la 120 , mai este valentina care este renovata si cred ca si cortul dar inchirierea lui este 1500 euro fara meniuri si fara amenajarea lui.La mine meniul este 120 lei si mai ereau doar duminicile libere de aceea eu am nunta pe 6 noiembrie asta este.ASTEPT .DACA MAI AI INTREBARI SA SCRII LOCALURI MAI SUNT SUPCA UNDE MENIUL POTI SA IL FACI DE LA 70 LEI , NOIL, ZIMBRU UNDE FORMATIA ESTE SUPER ,RESTAURANT SUD, VFM,TAVERNA" DAMICI PE VARIANTA INSPRE SIBIU CAM ATATEA .
flory_necsuliu
Postat pe 10 Octombrie 2009 09:41
tarot_healthy
Postat pe 8 Iunie 2010 22:50
Dragi viitoare printese, pardon mirese !

recomand cu drag, daca sunteti din orasul Ramnicu Valcea, sa apelati la dl Eugen pentru porumbei la nunta voastra; Dansul ofera pre inchiriere lansare porumbei pentru nunta, cum a fost si cazul meu si a unei foarte bune prietene. Recomandarea am primit-o de la alte persoane care au fost foarte multumite si de pret si de calitate si mai ales de seriozitatea omului.
Porumbeii au fost eliberati de noi ( miri) dupa iesirea din biserica si au produs un spectacol frumos odata eliberati, iar pozele au fost deosebite
Puteti sa il contactati la nr de telefon: 0744 53 77 93.
O nunta superba va doresc cu poze deosebite si fericire in suflet !!
Ina_von_Adler_1
Postat pe 8 Iunie 2013 23:21
De la: Ina_von_Adler_1, la data 2013-06-08 23:21:55Dragi viitoare printese, pardon mirese !

recomand cu drag, daca sunteti din orasul Ramnicu Valcea, sa apelati la dl Eugen pentru porumbei la nunta voastra; Dansul ofera pre inchiriere lansare porumbei pentru nunta, cum a fost si cazul meu si a unei foarte bune prietene. Recomandarea am primit-o de la alte persoane care au fost foarte multumite si de pret si de calitate si mai ales de seriozitatea omului.
Porumbeii au fost eliberati de noi ( miri) dupa iesirea din biserica si au produs un spectacol frumos odata eliberati, iar pozele au fost deosebite
Puteti sa il contactati la nr de telefon: 0744 53 77 93.
O nunta superba va doresc cu poze deosebite si fericire in suflet !!


Oferi porumbei, dar te numesti von Adler...
kudika_32792
Postat pe 9 Iunie 2013 09:09
http://filmarenuntahd.blogspot.ro/ Un blog despre filmari nunti,botezuri si alte evenimente.
Filmari_nunti
Postat pe 25 Iunie 2013 09:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
chiar exista noaptea nuntii? 2 De la: tudormihaela 9 Aprilie 2010 16:40
cvartet incantare - o muzicã selectã 1 De la: kudika355386 19 Ianuarie 2011 20:00
cel mai bun meniu de nunta!100 lei 1 De la: restadam 18 Ianuarie 2012 15:11
buna la toate fetele 2 De la: degetica86 21 Mai 2009 15:27
mirese din valcea 7 De la: andreea4ia 25 Iunie 2013 09:31