Setari Cookie-uri

O ROCHIE CU ATITUDINE

Este inutil sa descriu cum se simte o mireasa in ziua nuntii. Tot ce pot sa spun este ca mi-am dorit o rochie simpla, dar pana la urma nu am regretat nici un moment ca am ascultat sfatul bunei mele prietene si am ales-o pe aceasta. Efectul asupra celor din jur a fost ... mai mult decat m-am asteptat. E pacat sa se ingalbeneasca intr-o cutie, locul ei este in centrul atentiei, asa ca m-am hotarat sa o vand.

Rochia este din colectia Sweetheart culoare ivory, masura 10 US(38-40), nu a fost deteriorata sau patata si a fost curatata profesional. Bretelele sunt detasabile. La spate se inchide cu fermoar mascat de nasturi imbracati. Poate fi purtata si fara sutien. Trena se poate strange si se prinde cu un nasture imbracat mascat in falduri.

Orientativ, am 1,69 inaltime, 63 kg si am avut tocuri de 10 cm.

Brosa este impreuna cu rochia. Bratara si crinolina le dau cadou.

Pentru ca o consider un obiect deosebit (si voluminos) pentru un eveniment special prefer sa o inmanez personal (in Bucuresti) viitoarei fericite mirese pentru a fi sigura ca ajunge in buna stare.

Are si o palarie facuta de comanda special pentru ea care este nepurtata. Cea pe care am purtat-o eu nu este de vanzare.

Le dau pe toate (rochia, palaria + crinolina si bratara) la 2.000 RON.
qiao_bing
Postat pe 4 Octombrie 2009 22:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Rochie de mireasa scurta 3 De la: cj25har 17 Iunie 2010 03:42
Vand rochita de mireasa White Lady 2 De la: love_love 14 Martie 2009 15:22
vand rochie de mireasa agnes toma plus manusi, palarie, diadema si posetuta 2 De la: g_raisa 10 Noiembrie 2009 09:10
Inchiriere rochii de mireasa 2 De la: roxanika_dev 19 Februarie 2009 19:13
vestimentatie 1 De la: davidioana 2 Februarie 2011 20:14