Setari Cookie-uri

sunt foarte confuza!

Buna numele meu este Nicoleta si am 25 de ani. Am o relatie cu un tip care are aceiasi varstra ca si mine, suntem impreuna de 4 ani totul a fost bine si frumos pana acum un an cand o “amica” de a mea mi-a spus ca la vazut cu o alta fata bineinteles ca el a negat totul cuvatul ei inpotriva cuvantului lui, in fine nu asta e problema mea. In cadrul societatii unde lucrez s-a angajat un tip “ super” sa-I spune eu am fost putin impresionata de el dar nu cat sa ma de-a pe spate, in schimb el la cateva saptamani dupa ce sa angajat a inceput sa-mi faca mici" avansuri"el e mai mare cu un an decat mine dar de cateva saptamani sunt foarte confuza si nu mai stiu ce sa fac?! ma gandesc tot timpul la el il visez si chiar sunt unele zile cad vreau sa stau mai mult la servici numai sa stau in preajma lui. Acum e plecat in Anglia de 3 zile si simpt ca inebunesc ca nu l-am mai vazut! problema este ca se aseamana foarte mult cu un fost iubit de al meu care l-am iubit extrem de mult si pana sa mi sa aprinda calcaiele dupa colegul ma mai gandeam din cand in cand la el. Nu am specificat ca el nu stie ca eu am un iubitul. va rog sa ma ajutati cu un sfat! ce sa fac ,a ma desparte de iubitul actual ?! nu stiu ce sa fac! multumesc anticipat!
grace004988
Postat pe 11 Noiembrie 2009 13:48
Cum te simti in relatia actuala?
Ai putea sa iei o pauza, sa fii putin singura si sa incerci sa afli ce iti doresti de fapt, eventual si ce simti pt coleg.
alina
Postat pe 11 Noiembrie 2009 14:48
Depinde ce inseamna pt tine relatia actuala.Daca ti s-au aprins calcaiele dupa altcineva poate ca nu mai e ce credeai. In primul rand vezi ce simte si colegul tau pt tine, deoarece atractia poate sa vina numai din partea ta.
sunnydays_grace
Postat pe 2 Decembrie 2009 20:51
nu stiu c sati zic da gandestete bn c vrei sa faci pe viitor,4 ani nu cred k inseamna pt tine 4 zile,totusi ai cva timp cu prietenul tau,inainte sa faci un pas gresit vezi c simte si asa zisu tau companier de lucru poate k el nu vrea decat o aventura de o noapte si atat,apoi te arunk la gunoi pt k in ziua de azi majoritatea barbatilor fac asta,iar cat despre pr tau intereseazate daca e adevarat c a zis prietena ta despre el,poate k ea vrea k sati faca rau si astfelsa ramana ea cu iubitul tau ai mare grija k stii proverbul ;fereste-ma doamne de prieteni k de dusmani ma feresc singur,bafta
dulcik0021
Postat pe 4 Decembrie 2009 01:10
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204 sau www.nuntacluj.page.tl

cj25har
Postat pe 15 Iunie 2010 08:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Momente intime furate :) si pastrate.... 6 De la: _oktober_ 3 Decembrie 2010 11:40
munca la domiciliu 1 De la: lorellay 27 Iulie 2009 13:20
Nu stiu ce sa fac... 6 De la: cj25har 15 Iunie 2010 08:51
UN SFAT VA ROG!!!!!! 2 De la: cj25har 19 Iunie 2010 10:40
Daca vreti sa castigati un super LCD pentru sotul vostru :D 1 De la: cezarra 11 Iunie 2009 17:41