Setari Cookie-uri

la ginecolog

buna seara.am o scurgere de f mult timp si dupa mai multe consultatii la ginecolog nimeni nu mi-a putut spune cauza acesteia,fiecare doctor imi spunea ceva diferit.vreau sa incerc la un alt medic,de care am auzit ca este f bun.am fost sa imi fac programare si mi s-a spus ca va trebui sa mi se faca o lama.nu am avut curaj sa intreb ce e aia si cum se face,dar chiar as vrea sa stiu ce ma asteapta.imi puteti spune voi ,va rog?multumesc
morarina
Postat pe 3 Decembrie 2009 22:19
Este testul Papanicolau. Stai linistita, nu vei pati nimic. Ti se va preleva substanta de pe peretele vaginului cu un betisor. Testul acesta trebuie facut cel putin o data pe an. Rezultatele sunt foarte concludente in ceea ce priveste ciuoercile, infectiile, fibroamele si cancerul de col uterin.
fantome
Postat pe 22 Decembrie 2009 20:48
cine imi poate recomanda si mie un medic ginecolog bun din bucuresti?nu am mai fost niciodata si as prefera s fie femeie
gabielle88
Postat pe 23 Ianuarie 2010 16:18
Buna,
Eu am descoperit dupa indelungi cautari un medic ginecolog foarte bun (este femeie) Rodica Cristian de la Elias, dar consultatiile la face la o clinica particulara pe Calea Plevnei. daca te intereseaza mai multe detalii id meu este aafirescu.. Mult succes
aliandre
Postat pe 27 Ianuarie 2010 00:40
nu este neaparat testul papanicolau,pentru scurgeri de obicei ti se face un simplu test care in 2 zile iti da si rezultatul,eu am patit la fel ceva timp in urma si e totul ok...ti se ia cu ceva probe din scurgerea aceea si se apik pe o lama k de microscop,si o analizeaza sa vada din cauza carui microb ai tu acea scurgere,e o operatiune simpla.
mycya_
Postat pe 27 Ianuarie 2010 11:48
buna eu sunt ana am nascut acum un an juamte si de atunci am o scurgere abundenta,m-am dus la doctora cu care am nascut a zis ca e normal dar totusi mia dat tratament l-am facut dar degaeba am incercat la hipocrat acolo mia zis ca am o infectie testul papanicolau este ok mia dat tratament si degeaba ce ma fac:( nu stiu ce sa ma mai fac ca m-am saturat
anadariaion
Postat pe 27 Ianuarie 2010 15:30
buna, eu am fost pe 21 ian la romar sincai pt o ecografie bitest sarcina si consult totodata la d-na dr. pavel elena. mi s-a parut o persoana f blanda si primitoare, avand in vedere senzatia cu care te duci la ginecolog. isi da interesul in tot ceea ce face si se vede ca o face cu placere, tot acolo am intalnit o pacienta care va naste cu d-na doctor si mi-a vb si ea f frumos despre d-n dr., eu mi-am promis ca de acum inainte acolo ma voi duce la consult si ecografiile pe care le mai am de facut. bafta multa
ghitamihaela
Postat pe 28 Ianuarie 2010 13:48
buna,nu e ceve anormal scurgerea indiferent ca ai nascut,trebuie sa fie de la ceva,incearca un alt doctor,eu de kte ori am avut scurgeri de atatea ori am primit tratamente si mia trecut.deci mai incearca si alte opinii ca nu ai de ce sa stai cu chestia asta care deranjeaza.bafta
mycya_
Postat pe 28 Ianuarie 2010 15:08
scz voiam sa spun ca nu e ceva normal:P
mycya_
Postat pe 28 Ianuarie 2010 15:09
buna,
medicul la care merg eu ...si cu care am si nascut este Cristian Peteu, din spitalul Municipal.Este un super medic(din punctul meu de vedere).Dca te intereseaza..iti dau nr de tel cu cea mai amre placere.adresa mea de mail este virginia_blend@yahoo.com.
virginia_blend
Postat pe 5 Martie 2010 23:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Voi ce mai gatiti? 13 De la: Diamond 24 Iulie 2010 02:16
episod cat de cat comic 2 De la: Barbie30 27 Octombrie 2010 21:17
Eveniment Arrera... 3 De la: Diamond 24 Iulie 2010 21:20
RECOMAND RESTAURANT!!!!!!!!! 1 De la: mihamedlife 20 Noiembrie 2009 22:29
concurs literatura 1 De la: concurs_national_literatura 16 Decembrie 2009 16:16