Setari Cookie-uri

Luna de miere

Buna!As vrea sa imi dati si mie cateva idei cu privire la locul potrivit pentru luna de miere.Inca dinainte sa ma casatoresc eu imi doream sa imi petrec luna de miere pe o insula.Acum tinand cont ca am vazut astfel de insule(ca cea din visul meu) si se pare ca sunt un pic ca piperate preturile.Acum in ultimul timp m-am tot uitat la Palma de Mallorca.Ce ziceti?A fost cineva acolo?Astept raspunsuri.Mersi!
gonghitza
Postat pe 12 Ianuarie 2010 08:22
f frumoasa Palma de Mallorca

si accesibila!!!

am niste prieteni care au fost acolo, tot in luna de miere

am venit f incantati...dar la final au tinut sa imi spuna ca exista "loc de mai bine", din toate punctele de vedere.

pe ei i-a impresionat de ex. Marmaris, unde au fost cand au venit din Palma De Mallorca.
iulik_flore
Postat pe 19 Ianuarie 2010 14:24
buna! noi vom merge in insunele canare, in spania suntem foarte incantati si nu e prea scump sper ca gasesti locul potrivit..pot spune ca, creta e o destinatie foarte buna pentru luna de miere..e suuupeeerb.:X:X noi am fost doi ani la rand asa de mult ne-a placut:D
chetegalina
Postat pe 22 Martie 2010 04:55
De la: chetegalina, la data 2010-03-22 04:55:59buna! noi vom merge in insunele canare, in spania suntem foarte incantati si nu e prea scump sper ca gasesti locul potrivit..pot spune ca, creta e o destinatie foarte buna pentru luna de miere..e suuupeeerb.:X:X noi am fost doi ani la rand asa de mult ne-a placut:D


am si eu niste prieteni f buni care au fost in insulele Canare in luna de miere si cum era de asteptat, au venit f f incantati.

si noi am ales Creta, anul asta, pentru luna de miere abia astept, sunt super incantata, deja am citit "n" impresii pe net si am discutat si cu persoane care au mai fost deja acolo. am luat un pachet de 10 nopti, 11 zile, ca sa fim siguri...stiu k sunt f multe locuri de vizitat si f multe de vazut.
iulik_flore
Postat pe 22 Martie 2010 13:41
De la: iulika_flore, la data 2010-03-22 13:41:35
De la: chetegalina, la data 2010-03-22 04:55:59buna! noi vom merge in insunele canare, in spania suntem foarte incantati si nu e prea scump sper ca gasesti locul potrivit..pot spune ca, creta e o destinatie foarte buna pentru luna de miere..e suuupeeerb.:X:X noi am fost doi ani la rand asa de mult ne-a placut:D


am si eu niste prieteni f buni care au fost in insulele Canare in luna de miere si cum era de asteptat, au venit f f incantati.

si noi am ales Creta, anul asta, pentru luna de miere abia astept, sunt super incantata, deja am citit "n" impresii pe net si am discutat si cu persoane care au mai fost deja acolo. am luat un pachet de 10 nopti, 11 zile, ca sa fim siguri...stiu k sunt f multe locuri de vizitat si f multe de vazut.


noi am fost 2 saptamani in creta in 2008 si nu am reusit sa mergem peste tot:) ti-as recomanda sa mergi o zi si in santorinii e absolut suuuuperb..merita:) daca ai nevoie de ceva ajutor cu pare placere te ajut cu sfaturi:*
chetegalina
Postat pe 3 Aprilie 2010 01:54
De la: chetegalina, la data 2010-04-03 01:54:10
De la: iulika_flore, la data 2010-03-22 13:41:35
De la: chetegalina, la data 2010-03-22 04:55:59buna! noi vom merge in insunele canare, in spania suntem foarte incantati si nu e prea scump sper ca gasesti locul potrivit..pot spune ca, creta e o destinatie foarte buna pentru luna de miere..e suuupeeerb.:X:X noi am fost doi ani la rand asa de mult ne-a placut:D


am si eu niste prieteni f buni care au fost in insulele Canare in luna de miere si cum era de asteptat, au venit f f incantati.

si noi am ales Creta, anul asta, pentru luna de miere abia astept, sunt super incantata, deja am citit "n" impresii pe net si am discutat si cu persoane care au mai fost deja acolo. am luat un pachet de 10 nopti, 11 zile, ca sa fim siguri...stiu k sunt f multe locuri de vizitat si f multe de vazut.


noi am fost 2 saptamani in creta in 2008 si nu am reusit sa mergem peste tot:) ti-as recomanda sa mergi o zi si in santorinii e absolut suuuuperb..merita:) daca ai nevoie de ceva ajutor cu pare placere te ajut cu sfaturi:*


iti multumesc mult, intr-adevar, sunt convina ca nu voi putea merge peste tot, asa am auzit la multa lume

vom incerca insa sa acoperim cat putem si intr-adevar nici nu ma gandeam sa ajung in insula Creta si sa ratez excursia in Santorini
iulik_flore
Postat pe 3 Aprilie 2010 21:48
Buna si Hristos a inviat! Si eu vreau in insulele canare in luna de miere. Ce oferta ai gasit? Cat te ajunge? O zi frumoasa
Simona21_grace
Postat pe 6 Aprilie 2010 18:22
chetegalina Data: 2010-03-22 04:55:59
buna! noi vom merge in insunele canare, in spania suntem foarte incantati si nu e prea scump sper ca gasesti locul potrivit..pot spune ca, creta e o destinatie foarte buna pentru luna de miere..e suuupeeerb.:X:X noi am fost doi ani la rand asa de mult ne-a placut:D


Buna si Hristos a inviat! Si eu vreau in insulele canare in luna de miere. Ce oferta ai gasit? Cat te ajunge? O zi frumoasa
Simona21_grace
Postat pe 6 Aprilie 2010 18:24
tarot_healthy
Postat pe 22 Aprilie 2010 14:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Parada mirese 2 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:16
www.imagineanuntiitale.ro 2 De la: Diamond 24 Iulie 2010 22:13
fotograf pentru nunta in Constanta 4 De la: Luminita_L 7 Mai 2015 17:25
Casa in Bucovina 1 De la: rox_rbz 8 Decembrie 2011 18:05
buna prieteni 3 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:16