Setari Cookie-uri

Stapanul inelelor.

Neata!

Tot caut acest model de verigheta, in stilul inelului din Stapanul Inelelor. La bijuterii mi se cere fraza care este inscriptionata pe inel, ca nu-i problema mi-o fac ei. Eu de unde naiba sa o fac rost, daca scria ceva in engleza mai ziceam.....

deci cine poate sa-mi dea o mana de ajutor, raman dator. Fotografiile care sunt pe net cu inelul nu sunt suficiente. Accept si recomandari de bijuterii unde ati vazut aceste verighete deja executate
grace005862
Postat pe 17 Ianuarie 2010 11:26
De la: grace005862, la data 2010-01-17 11:26:42Neata!

Tot caut acest model de verigheta, in stilul inelului din Stapanul Inelelor. La bijuterii mi se cere fraza care este inscriptionata pe inel, ca nu-i problema mi-o fac ei. Eu de unde naiba sa o fac rost, daca scria ceva in engleza mai ziceam.....

deci cine poate sa-mi dea o mana de ajutor, raman dator. Fotografiile care sunt pe net cu inelul nu sunt suficiente. Accept si recomandari de bijuterii unde ati vazut aceste verighete deja executate


Salut, ai gasit pana la urma ce scrie pe inel ?, pentru ca sunt si eu interesat de asea ceva . Eu ma gandeam sa scriu un text care semnifica ceva in relatie, dar cu caractere egiptene, arabe ...

Cum au iesit ? Daca vrei o poza poti trimite pe adresa mea de mail : simi.marius@yahoo.com . Multumes
kingsnake
Postat pe 7 Noiembrie 2010 23:00
Am gasit pana la irma ce scrie :D

nu stiu daca am vouie sa postez linck-ul cu adresa de unde se poate lua fontu, dar ma risc
http://www.fontspace.com/gaut-fonts/the-one-ring#

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them
Deci nu se potriveste ce scrie acolo pentru o verigheta, dar macar poti folosi fontu sa scri ceia ce doressti, oricum cred ca e cam tarziu pentru tine raspunsu acum ..
kingsnake
Postat pe 7 Noiembrie 2010 23:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand rochie Demetrios 1 De la: marygrace1988 16 Februarie 2010 16:25
rochie mireasa casa de moda arbia focsani 1 De la: kudika340210 13 Decembrie 2010 22:44
show evenimente 1 De la: melisa 16 Septembrie 2009 09:22
Vand rochie de mireasa scurta si pantofi 1 De la: gargaritza80 27 Decembrie 2009 22:31
VAND ROCHIE DE MIREASA DEMETRIOS 1 De la: grace009308 13 Octombrie 2010 10:44