Setari Cookie-uri

pentru fetele din craiova

buna

poate o sa va deranjeze sau nu insa vreau sa va spun ca va pot oferii serviciile mele :P in ajutorul vostru:
- ma ocup cu aranjamentele de masa
-cocarde de toate formele si culorile
- buchete de mireasa/domnisoara de onoare/ fetita cu cosuletul de flori etc.
- fac si cosulete cu flori
- aranjamente de pus pe masina
- aranjamentele pt masa miriloir ( cele mai importante)
- ajut si la luarea deciziilor legate de local, alesul meniului, alesul tortului, chiar si a costumatiilor etc., pot chiar sa fac diferite cumparaturi pt voi
- cel mai important este ca la tot ce implica flori voi merge personal cu voi sa le cumpar si va veti alege singure culorile, veti vedea pretul si ce anume voi folosi; pt aranjamentele de pus pe masa va pot scutii de niste bani si le pot face cu florile primite la cununia civila...

Nu va opresc din flori, nu mint, nu va fraieresc la bani !
O sa incarc cateva poze la profil cu ce anume am facut in weekendul trecut.

pupici si astept oferte :P
agny
Postat pe 6 Mai 2009 14:20
Si care ar fi preturile?
oanag4
Postat pe 13 August 2009 10:31
De la: oanag4, la data 2009-08-13 10:31:22Si care ar fi preturile?

trimite pe privat un mesaj cu ce anume te intereseaza, cam cate vrei:P si o sa fac si eu un pret. Oricum stai calma nu te usuc si nu sunt nici scarboasa sa opresc flori sau alte porcarii de genul asta.
o zi buna
pupici
agny
Postat pe 13 August 2009 15:55
Nu uitati : Un amanunt foarte important in ziua nuntii il reprezinta porumbeii albi ce va asteapta la iesirea din Biserica incantand intreaga asistenta ! Pentru detalii privind inchirierea porumbeilor apelati in avans la Tel: 0723704791 . Imagini puteti gasi pe http://MARKOS.SunPhoto.ro
MARK_grace
Postat pe 14 August 2009 13:43
fetelor nu va speriati, ma descurc in aranjamente chiar foarte bine si in buchete iar la sfaturi si idei am cu carul...si acum mai ma cauta fostele mele cliente sa le ajut in diferite chestii:D

nu va speriati sa ma cautati

o zi buna
agny
Postat pe 29 Octombrie 2009 22:55
Buna!
Daca sunteti din Craiova si vreti aranjamente florale pentru nunti(buchete mireasa/nasa/d-re de onoare,lumanari,cocarde,bratari,gaspouri,aranjamente pe suporti din fier forjat,arcade) sau diverse alte ocazii,apelati-ma cu incredere.Ofer preturi avantajoase si calitate.Pentru detalii si poze cu aranjamentele realizate,trimiteti un e-mail la avccraiova@yahoo.com
avccraiova
Postat pe 1 Decembrie 2009 09:02
http://magicflowerscraiova.blogspot.com/2010/02/oferta-noastra.html
avccraiova
Postat pe 27 Februarie 2010 15:32
hm uitasem de topicul meu :P

ce mai faceti fetelor...nunti anul asta mai faceti?
eu am programata pt la anul nunta...dc nu intervine ceva normal

bine ca le am cu aranjamentele florale si nu doar :P, pentru ca din cate am observat "Firmele specializate" te usuca de bani si iti mai fac si niste porcarii de aranjamente de-ti vine sa le dai in cap.
Am fost acum 2 weekenduri la o cununie la o cunostinta f indepartata si mireasa plangea de mama focului cand am ajuns. Mi-a fost nasol sa o intreb ce are dar pana la urma am intrebat-o. Si saraca nu a fost in stare sa-mi zica mai nk doar sa-mi arate o porcarie de buchet de "mireasa". Se doarea a fi din trandafiri lila amestecati cu frezii...e si stiti ce a ajuns? trandafiri roz cu garoafe .
Cand suna la firma tipa are nesimtirea sa zica ca asa a fost comanda si ca oricum frezii "nu sunt pe piata". Ce minciuna gogonata.
In 10 minute eram in oras sa cumpar flori si intr-o ora i-am facut buchetul mult dorit

Ma credeti ca multumirile mi-au incalzit sufletul? plus ca buchetul meu a costat la sfert de ce a dat ea pe acea "minunatie"
agny
Postat pe 28 Februarie 2010 23:01

PENTRU MOMENTE UNICE… VREI SA AI O NUNTA FRUMOASA SAU UN EVENIMENT CU TOTUL SPECIAL? NE OCUPAM NOI DE TOT CE AI NEVOIE PENTRU A FII MULTUMIT.VREI CA MOMENTELE SA FIE DE NEUITAT FARA SA AI PARTE DE GRIJI? POTI CONTA PE NOI,PENTRU CA PUTEM FACE VISUL UNUI EVENIMENT DE POVESTE SA DEVINA REALITATE! DECORATII DIFERITE EVENIMENTE! E-mail:mclapugean@gmail.com TEL:0721465264
Marry_grace
Postat pe 28 Februarie 2010 23:04
http://magicflowerscraiova.blogspot.com/2010/02/oferta-noastra.html

Pentru ca detaliile nuntii tale sa fie perfecte...
avccraiova
Postat pe 10 Aprilie 2010 08:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand rochie mireasa La Sposa, Model Label 1 De la: kudika434235 11 Septembrie 2011 23:12
Vand rochie de mireasa 4 De la: kudika322457 8 Noiembrie 2010 22:25
mirese fara voal 26 De la: furioasa 30 Octombrie 2009 21:22
Vand rochita Maggie Sottero, modelul Brielle 2 De la: michidiana 14 Ianuarie 2011 23:42
Dresul potrivit pentru rochia de mireasa 6 De la: Laura_Baldini 1 Noiembrie 2010 15:10