Setari Cookie-uri

TINUTA CUNUNIA CIVILA!

FETELE, DE UNDE VA CUMPARATI ROCHITZE, PANTOFIORI, PENTRU CUNUNIA CIVILA?
andrada2226
Postat pe 25 Ianuarie 2010 16:37
INCERCATI SA VIZUALIZATI www.sherrihill.com, www.faviana.com, www.jovani.com,
Luoana Style va poate aduce orice rochie doriti chiar si incaltamine speciala, la comanda
Dati un e-mail la office@luoanastyle.ro cu modele care va intereseaza
luoanastyle
Postat pe 12 Februarie 2010 14:08
buna fetelor,imi puteti spune si mie ce gen de pantofi sau sandale merg bine la rochia de mireasa?mersi
ankaLoredana
Postat pe 13 Februarie 2010 16:20
www.paradisulnuntilor.ro
Aici gasiti cele mai frumoase accesorii nunta.
redroxace
Postat pe 15 Februarie 2010 12:28
ankaLoredana: cauta din timp orice ar fi - sandale sau pantofi. Comozi sa fie :) De placut, oricum o sa-ti placa.
Eu am avut nunta in septembrie, toata lumea zicea ca merg bine si sandale, dar eu nu am vrut sa risc in caz ca ploua.. si mi-am luat niste pantofi decupati putin in fata.
Chiar daca te costa mai mult, fa tot posibilul sa iei pantofi sau sandale din piele, mai ales in interior si cu un calapod comod.. Daca vrei niste pantofi mai deosebiti pentru sedinta foto, poti sa iei, dar nu cred ca vor fi comozi, incat sa rezisti intreaga zi si noapte.. De rezerva poti sa-ti iei niste balerini, sau pantofi cu toc mai mic.. vei avea nevoie.

Eu pe cand cautam, am gasit modele frumoase la veronesse - fac la comanda orice iti doresti, pe orice culoare.. ii gasesti la targuri sau la mag. victoria de pe calea victoriei - langa CEC..
Eu pana la urma am gasit la guban in timisoara.. Daca esti din Bucuresti, cred ca au magazin undeva langa magazinul unirea.. vis-a-vis de zara / carrefour.. Mergi din timp si probeaza multe perechi si plimba-te prin magazin cu ei in picioare.. si vezi in care te simti bine. O pereche nasoala de pantofi - care te bat si-ti fac rani, iti pot strica ziua.
Eu mi-am luat si pernute din alea de silicon (sunt la mag. de pantofi sau farmacii) pentru eventualitatea babaturilor..
adeana
Postat pe 16 Februarie 2010 20:38
De la: adeana, la data 2010-02-16 20:38:32ankaLoredana: cauta din timp orice ar fi - sandale sau pantofi. Comozi sa fie :) De placut, oricum o sa-ti placa.
Eu am avut nunta in septembrie, toata lumea zicea ca merg bine si sandale, dar eu nu am vrut sa risc in caz ca ploua.. si mi-am luat niste pantofi decupati putin in fata.
Chiar daca te costa mai mult, fa tot posibilul sa iei pantofi sau sandale din piele, mai ales in interior si cu un calapod comod.. Daca vrei niste pantofi mai deosebiti pentru sedinta foto, poti sa iei, dar nu cred ca vor fi comozi, incat sa rezisti intreaga zi si noapte.. De rezerva poti sa-ti iei niste balerini, sau pantofi cu toc mai mic.. vei avea nevoie.

Eu pe cand cautam, am gasit modele frumoase la veronesse - fac la comanda orice iti doresti, pe orice culoare.. ii gasesti la targuri sau la mag. victoria de pe calea victoriei - langa CEC..
Eu pana la urma am gasit la guban in timisoara.. Daca esti din Bucuresti, cred ca au magazin undeva langa magazinul unirea.. vis-a-vis de zara / carrefour.. Mergi din timp si probeaza multe perechi si plimba-te prin magazin cu ei in picioare.. si vezi in care te simti bine. O pereche nasoala de pantofi - care te bat si-ti fac rani, iti pot strica ziua.
Eu mi-am luat si pernute din alea de silicon (sunt la mag. de pantofi sau farmacii) pentru eventualitatea babaturilor..


asa este! adeana are perfecta dreptate mai ales k eu una am probleme cu picioarele iar ptr mine chestia asta chiar reprezinta un mare "hop"

gasirea pantofilor ideali......hmmmmmm....m-am mai uitat pe site-uri, insa trebuie sa recunosc k pantofilor nu le-am acordat inca suficienta atentie...din pacate...
iulik_flore
Postat pe 18 Februarie 2010 16:08
mersi mult pt raspuns.eu sunt din satu mare.va pup
ankaLoredana
Postat pe 18 Februarie 2010 22:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
help!!!!!! 1 De la: MONYK_ADRIANA 21 Septembrie 2009 10:30
Cofetarie Brasov 2 De la: imagineanuntiitale 27 Aprilie 2009 23:47
aranjamentele florale 17 De la: roz5blue6lila7 3 August 2010 17:32
Nunta in luna August ~ idei tomnatice, dar vesele! 5 De la: grace007731 1 Martie 2010 11:11
Decoratiuni de nunta cu baloane si flori? 30 De la: Anama 5 Ianuarie 2010 19:38