Setari Cookie-uri

Persoana potrivita

M-am despartit acum trei ani de "iubirea vietii mele", a fost un soc...si totusi dupa trei ani, in care am cunoscut diverse persoane, am intilnit pe un site de matrimoniale un barbat care imi place foarte mult.Este un barbat destept, tandru, deschis, open mind, care da si are nevoie de multa afectivitate.Ne-am placut din prima.Mi-a spus-o si i-am spus-o.Ne cunostem de o luna, ne intilnim cat putem de des, iesim in oras, teatru ,concerte, insa... am ajuns si-n faza de a face" dragoste"... si stupoare... probleme de erectie la el.Imi spune ca nu a mai avut asa ceva, il simt ca ma doreste si eu la fel, dar... l-am invitat de trei ori pina acum acasa,de fapt asa a cazut,am simtit ca trebuie sa o facem si... in momentele critice, dupa ce ne sarutam, mingaiam...Imi este un pic jena sa discut pe un forum asa ceva, dar decat sa mor cu rusinea mai bine intreb.Am uitat sa spun un lucru important: este in divort, s-a despaertit de sotia sa de 9 luni, cand ea a plecat de acasa la "sefu".cred ca il macina acest divort, mai ales ca baiatul pina la pronuntarea divortului sta la el si-si doreste sa-l pastreze.Revin la problema sexuala, din trei dati, a 2 a a mers, la ultima a fost foarte jenat si mi-a spus ca nu este vina mea, ca eu sunt "nemaipomenita" dar ori nu suntem compatibili ori estew un inceput de impotenta la el...sunt disperata, pentru ca imi place foarte mult si nu vreau sa-l pierd, va rog sa-mi dati un sfat.
cela_67
Postat pe 27 Februarie 2010 08:37
Desi e ciudat, problemele emotionale ii pot afecta performanta sexuala unui barbat. Asteapta sa treaca peste complicatiile din viata lui si mai incercati...dar daca nu reusiti sa depasiti momentele acelea, poate ar fi bine sa mearga la medic sa vada daca nu e intr-adevar o problema medicala.
Incearca sa-l faci sa se relaxeze inainte de a face dragoste si vezi cum reactioneaza.
Dar daca nu-si revine, gandeste-te bine daca poti accepta o viata sexuala defectuoasa...
andra_ale
Postat pe 3 Martie 2010 07:26
Buna.Deocamdata nu e momentul sa-ti faci griji.Vorbeste cu el si linistete-l si pe el.De ce sunt asa de sigura?Pentru ca am trecut printr-o situatie asemanatoare,doar ca iubitul meu,inainte de mine nu mai avusese relatii intime pe o perioada lunga de timp.Puteam sa ma despart de el sau sa-i reprosez ca nu ma doreste sau alte prostii.In schimb am avut rabdare si dupa 2 luni in care a tot avut probleme,de se gandea deja sa mearga la un medic,si-a revenit.Acum suntem de aproape un an impreuna si nu am mai avut nicio problema la capitolul sex.Sper ca te-am ajutat in vreun fel.Trebuie doar sa ai rabadare si sa vorbiti tot timpul unul cu celalalt.Intr-adevar este afectat de divort dar isi va reveni.Te pup
Sardinia_86
Postat pe 3 Martie 2010 12:05
EL DE CE A DIVORTAT?
crinalungu
Postat pe 3 Martie 2010 13:33
De la: crinalungumh, la data 2010-03-03 13:33:20EL DE CE A DIVORTAT?

de nevasta
tu nu citesti ce se scrie ?? ?
tonim69
Postat pe 4 Martie 2010 07:59
DIN CE MOTIV A DIVORTAT..NU DE CINE...CA DOAR NU DE MAICA-SA...
crinalungu
Postat pe 5 Martie 2010 12:23
De la: cela, la data 2010-02-27 08:37:47Am uitat sa spun un lucru important: este in divort, s-a despaertit de sotia sa de 9 luni, cand ea a plecat de acasa la "sefu".


cu riscul de a ma repeta : tu chiar nu citesti ???
si incearca sa nu mai scrii cu caractere de tipar , ca e obositor .
e o tasta acolo , in stanga tastaturii , care nu trebuie neaparat apasata
tonim69
Postat pe 5 Martie 2010 15:11
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204 sau www.nuntacluj.page.tl

cj25har
Postat pe 15 Iunie 2010 08:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
VREI SA FACI BANI DOAR NAVIGAND PE INTERNET CA DE OBICEI? 2 De la: cj25har 15 Iunie 2010 08:51
Am nevoie de corpuri de iluminat pentru sala de nunta! 2 De la: kudika_17494 23 Februarie 2013 16:13
Munca la domiciliu 2 De la: grace001304 5 Mai 2009 12:45
Caut colega/colege de apartament 1 De la: grace000355 18 Martie 2009 19:14
Ce bijuterii purtam 1 De la: Andrutzzzza 27 August 2012 16:37