Setari Cookie-uri

Professional makeup by Iuliana Stefan


Makeup artist Iuliana Stefan realizeaza machiaje profesionale in Bucuresti, Romania pentru sedinte foto, advertising, showbiz, TV, teatru, film, machiaj seara, machiaj ocazii
speciale, machiaj mireasa la domiciliu si in saloane de infrumusetare/coafura in Romania cu produse cosmetice profesionale; makeup, make-up artist , professional makeup artist, machiaj, machiaj mireasa, machiaj nunta, sprancene, expert remodelare sprancene, machiaj corector, make-up corector, machiaj profesional in Bucuresti, beauty, frumusete, cosmetice, gene false, aplicare gene false, Iuliana Stefan sfaturi frumusete, fashion makeup artist,
beauty&fashion, make-up tips, beauty tips, beauty magazines, schimbare de look, before&after, machiaj prezentari de moda

Contact: Iuliana Stefan
Telefon: 0723046847
Email: iulianastefan25@yahoo.com
Web: http://www.iulianastefan.ro
kudika180900
Postat pe 10 Mai 2010 23:45
Pentru ca vrei sa fi cea mai frumoasa mireasa, pentru ca vrei ca la nunta ta sa fi perfecta, ajutorul unui machiaj profesional al unui make-up artist ce iti accentueaza frumusetea naturala este cea mai buna alegere.
Nu exista greseli in machiaj doar posibilitati infinite.... Creativitatea si experienta mea sunt cele mai bune recomandari in a va conginge sa apelati la serviciile mele.
Fie ca lucrez cu o persoana publica pentru o sedinta foto sau cu o tanara mireasa emotionata pentru mine machiajul ramane o provocare.
Machiajul nu inseamna numai experinta si pasiune inseamna si produse de top care vor transforma o persoana frumoasa intr-o persoana si mai frumoasa!!!! Lucrez cu produse Chanel, Lancome, Dior, MAC, Estee Lauder, Clinique si Make-up Forever.
Daca doriti sa va convingeti de serviciile mele va rog contactati-ma la adresa de e-mail irenne_p@yahoo.ca, va trimit poze cu machiaje realizate de mine si bineinteles ma deplasez oriunde are nevoie clientul fie ca e sau nu in Bucuresti


inna_grace
Postat pe 16 Mai 2010 15:11
Buna ziua,

Imi puteti trimite poze pe adresa de email lori.iscru@gmail.com.

Multumesc,
Lorenia
eu_loricica
Postat pe 10 Aprilie 2012 17:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
REDUCERI LA AVANTTI 1 De la: kudika_6609 5 Mai 2012 13:10
UNGHII FALSE-GENE FALSE 1 De la: grace000251 19 Mai 2010 15:04
APLIC UNGHII FALSE CU GEL UV IN CLUJ NAPOCA 4 De la: cj25har 4 Iunie 2010 13:30
Lectii de dans pt miri in Oradea 1 De la: CristiApatean 19 Ianuarie 2015 01:55
O mancihiura si o pedichiura spun mai multe despre o femeie decat o mie de cuvinte. 2 De la: cj25har 4 Iunie 2010 13:16