Setari Cookie-uri

Machiaj profesional bucuresti - professional make-up artist Natalia Kiselev

Make-up artist profesionist, realizez toate tipurile de machiaj: machiaj de mireasa/nunta, machiaj de seara/ocazie, de zi/corector, machiaj pentru sedinte foto & fashion, pentru book (portofoliu) - la locatia stabilita de client/domiciliul clientei (pe raza Bucuresti).. Sedinta de machiaj include stilizare/remodelare a sprancenelor. Machiajul se realizeaza folosind produse profesionale de maxima rezistenta si cea mai buna calitate (Make-Up Atelier Paris, MakeUpForever, Kryolan, Cinecitta, Paris-Berlin, Smashbox, s.a)

Pentru mai multe exemple de lucrari si alte detalii, vizitati http://makeupnatalia.blogspot.com
http://machiaj-profesional-promakeup.blogspot.com/
Citeva imagini cu lucrarile mele in make-up le gasiti si in profilul meu ))
tel: 0753273200 ; 0724683353 ,
email: makeup.nk@gmail.com
Visagiste
Postat pe 2 Iunie 2010 10:52
Pentru ca vrei sa fi cea mai frumoasa mireasa, pentru ca vrei ca la nunta ta sa fi perfecta, ajutorul unui machiaj profesional al unui make-up artist ce iti accentueaza frumusetea naturala este cea mai buna alegere.
Nu exista greseli in machiaj doar posibilitati infinite.... Creativitatea si experienta mea sunt cele mai bune recomandari in a va conginge sa apelati la serviciile mele.
Fie ca lucrez cu o persoana publica pentru o sedinta foto sau cu o tanara mireasa emotionata pentru mine machiajul ramane o provocare.
Machiajul nu inseamna numai experinta si pasiune inseamna si produse de top care vor transforma o persoana frumoasa intr-o persoana si mai frumoasa!!!! Lucrez cu produse Chanel, Lancome, Dior, MAC, Estee Lauder, Clinique si Make-up Forever.
Daca doriti sa va convingeti de serviciile mele va rog contactati-ma la adresa de e-mail irenne_p@yahoo.ca, va trimit poze cu machiaje realizate de mine si bineinteles ma deplasez oriunde are nevoie clientul fie ca e sau nu in Bucuresti
inna_grace
Postat pe 2 Iunie 2010 20:38
Oferta limitata:
pentru completarea portofoliului cu noi lucrari in timp cit mai scurt, ofer machiajul de mirese, de nunta si alte ocazii, la pret redus la 150 RON, cu conditia sa folosesc ulterior imaginile "inainte" si "dupa", atat facute de mine cit si cele facute de fotograful profesionist de la eveniment (in cazul in care exista). Este o conditie obligatorie pentru reducere! Pretul include deplasare la domiciliul clientei/alta locatie stabilita de clienta (pe raza Bucuresti), si stilizare/remodelare a sprancenelor. Machiajul se realizeaza folosind produse profesionale de make-up, care asigura rezistenta maxima (Make-Up Atelier Paris, Makeupforever, Kryolan, s.a).Proba in cazul acesta se face la acelasi pret, insa fara deplasare.
Tarif norma-l - 250 RON.

tel: 0753273200 ; 0724683353 ,
email: makeup.nk@gmail.com

Portofoliul si detalii pe site: http://makeupnatalia.blogspot.com
Visagiste
Postat pe 20 Iulie 2010 14:12
CATA RECLAMA SA MAI SUPORTAM ....
kudika_956659
Postat pe 9 Iunie 2014 21:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Farduri si pensule profesionale (Sigma Makeup) 1 De la: MyaShop 4 Mai 2010 08:38
Club Cortina 4 De la: kudika_28132 5 Februarie 2013 22:10
Coafor, Frizerie, Cosmetica, Intretinere personala 1 De la: demential 10 Martie 2010 16:25
MACHIAJ PROFESIONAL LA PRETURI MICI 9 De la: gracemakeup 28 Iulie 2014 14:43
dieta... 4 De la: cassey_tarot 11 Mai 2010 15:12