Setari Cookie-uri

sotul prietenei mele

salut, am intrat intr-o incurcatura si nu stiu cum sa mai fac!!!
Sunt casatorita, dar de vreo 2luni am inceput o aventura cu sotul prietenei mele.Stiu ca o sa ma judecati,dar totusi vreau un sfat.
Nu m-am culcat cu el, numai mi-a facut sex oral,de cateva ori,ii place mult sa faca asa ceva,dar nu cu sotia lui.I-am spus ca vreau sa ne oprim dar el a inceput sa ma ameninte ca ma va zice la sotul meu.(imi iubesc sotul f mult si nu vreau sa-l pierd).
Ce sa fac?? A spus ca nu trebuie sa ma culc cu el,nu vrem sa ne inselam sotia,sotul,sa ramanem la stadiul in care suntem acum.
anna25
Postat pe 7 Iulie 2010 19:32
In primul rand nu are nimeni dreptul sa te judece.Este o situatie dificila dar sincer eu nu cred ca ii va spune ceva sotului tau pentru ca astfel isi va distruge si el casnicia.Nimeni nu te poate obliga sa faci ceea ce nu vrei.Trebuie sa ai suficienta tarie de caracter pentru a infrunta aceasta situatie.Daca va vedea ca nu iti e frica de amenintarile lui va renunta.
tarta_anamaria
Postat pe 7 Iulie 2010 20:05
hetaira! meriti
oanaiullliana
Postat pe 8 Iulie 2010 08:26
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli consumat. Tel de contact 0746762204. Deasemenea oferim servicii de foto video de maistru fotograf cu vechime in domeniu de peste 20 ani, porumbei voiagiori, si unghii tehnice!!!
cj25har
Postat pe 11 Iulie 2010 12:50
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli consumat. Tel de contact 0746762204. Deasemenea oferim servicii de foto video de maistru fotograf cu vechime in domeniu de peste 20 ani, porumbei voiagiori, si unghii tehnice!!!
cj25har
Postat pe 11 Iulie 2010 12:50
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli consumat. Tel de contact 0746762204. Deasemenea oferim servicii de foto video de maistru fotograf cu vechime in domeniu de peste 20 ani, porumbei voiagiori, si unghii tehnice!!!
cj25har
Postat pe 11 Iulie 2010 12:50
De la: anna25, la data 2010-07-07 19:32:35salut, am intrat intr-o incurcatura si nu stiu cum sa mai fac!!!
Sunt casatorita, dar de vreo 2luni am inceput o aventura cu sotul prietenei mele.Stiu ca o sa ma judecati,dar totusi vreau un sfat.
Nu m-am culcat cu el, numai mi-a facut sex oral,de cateva ori,ii place mult sa faca asa ceva,dar nu cu sotia lui.I-am spus ca vreau sa ne oprim dar el a inceput sa ma ameninte ca ma va zice la sotul meu.(imi iubesc sotul f mult si nu vreau sa-l pierd).
Ce sa fac?? A spus ca nu trebuie sa ma culc cu el,nu vrem sa ne inselam sotia,sotul,sa ramanem la stadiul in care suntem acum.


nu avem dreptul sa te judecam! asta e un lucru sigur.dar eu nu inteleg cum poti e posibil doar un sex oral din partea lui ? in primul rand eu consider ca te ameninta doar, deoarece si el are de pierdut o sotie.in schimb tu ai de pierdut un sot si o prietena. in fine.sper sa iesi din toata incurcatrua. sincer nu stiu cine te-ar putea sfatui in situatia in care esti numai bine iti doresc
chetegalina
Postat pe 14 Iulie 2010 04:47
Cel mai corect lucru pe care il poti face e sa ii zici chiar tu sotului tau adevarul....eu una sa fiu in locul tau nu m-as putea uita la el stiind ceea ce fac ....Ai spus ca nu a fost sex ...doar sex oral ....dar asta nu il face sa fie o inselare mai neinsemnata ....ti-ai tradat si prietena si sotul.
Si din ce ai scris mi se pare ca doar la tine te gandesti in continuare ...cum sa nu iti pierzi tu sotul...nu te-ai gandit la cum se va simti el daca chiar ar afla asta de la sotul prietenei tale, cat de tradat si umilit se va simti, sau cum se va simti "prietena" ta.
grace004696
Postat pe 20 Iulie 2010 08:35
Doamne,...mare ti-e puterea...mai si postezi asa ceva pe forum...ar trebui sa te opresti cat mai ai timp...o sa ramai singura..fara prietena si fara sotul tau...pacat ca se intampla asa ceva...
elenya83
Postat pe 20 Iulie 2010 08:59
pacat !!! ti-ai inselat si prietena si sotul..........opreste-te din aceasta minciuna.........si cand ma gandesc ca ai facut-o dupa doar 2 luni de casatorie, ce vei face dupa 5, 10, 20 de ani de mariaj ???
anna16
Postat pe 20 Iulie 2010 09:21
........esti de plans,,,,o taratura de ultima speta!!""cum o mai privesti in ochi pe prietena ta..??
pe linga faptul ""ca te foloseste""de fapt iti arata ___ce caracter infect si snob ai fata de sotul tau______-esti jalnica si irecuperabila...te-ai minunat vreodata in fata lui Dumnezeu...de ce se-ntampla atatea crime???uite de ce...din cauza onor parasute ca tine......
rila_iepurila
Postat pe 20 Iulie 2010 09:23
am citit gresit, de 2 luni ai o aventura cu sotul prietenei tale......sunt curioasa de cat timp esti casatorita !!!
anna16
Postat pe 20 Iulie 2010 09:27
Cred k doar gura este de el, nu cred k si-ar risca si casnicia lui, pt k iti dai seama k asta s-ar intampla dak ar indrazni sa faca ceva in privinta ta!
Da-i cu flit urmatoarea data....fii curajoasa si asuma-ti riscul, pana la urma ce o sa faci, vei sta toata viata la mana lui? Sa fim serioase!
maddyab
Postat pe 20 Iulie 2010 10:03
De la: anna25, la data 2010-07-07 19:32:35salut, am intrat intr-o incurcatura si nu stiu cum sa mai fac!!!
Sunt casatorita, dar de vreo 2luni am inceput o aventura cu sotul prietenei mele.Stiu ca o sa ma judecati,dar totusi vreau un sfat.
Nu m-am culcat cu el, numai mi-a facut sex oral,de cateva ori,ii place mult sa faca asa ceva,dar nu cu sotia lui.I-am spus ca vreau sa ne oprim dar el a inceput sa ma ameninte ca ma va zice la sotul meu.(imi iubesc sotul f mult si nu vreau sa-l pierd).
Ce sa fac?? A spus ca nu trebuie sa ma culc cu el,nu vrem sa ne inselam sotia,sotul,sa ramanem la stadiul in care suntem acum.




Nu esti de condamnat, ti-ai aflat adevaratele sentimente, ai aflat adevarul despre tine si despre falsa casatorie!! Nuu, nu-ti iubesti sotul , nu l-ai iubit niciodata si ori ce ai face nu-l vei iubii! Stai intr-o casatorie falsa bazata pe minciuna , adica pentru tine pseudosotul este doar o carpa in fata ta !!Orice relatie extragonjugala se va afla cu timpul si nu cred ca sotul e asa" bolovan" fara demnitate sa te mai tina !!o sa te arunce ca pe o masea stricata , asa vrei ? Pentru a te salva ,a-i reda demnitatea sotului singura salvare este sa le spui sotului si prietenei adevarul sa ceri OBLIGATORIU DIVORTUL si sa ceri casatoria cu amantul !!Divortul e singura salvare, altfel iti distrugi reputatia, catalogandu-te cu-rv-a,vei sta in permanenta in minciuna, iar pseudosotul cu demnitatea calcata in picioare ! In cazul tau divortul e sfant !!!!!Salveaza-te numai prin DIVORT !!
Tycu
Postat pe 20 Iulie 2010 10:19
naspa de tine... te-a luat valul si ai uitat care iti este situatia...
Daca chiar vrei sa iesi din incurcatura asta cu fruntea sus si sa-ti pastrezi casnicia eu zic sa ii pui punct cu fermitate chiar acum. Iar daca te ameninta ca te spune sotului ameninta-l si tu ca ii vei spune chiar tu si sotului tau si prietenei tale ca este un obsedat sexual si ca te urmareste peste tot si te agreseaza. Apoi incearca sa dai la pace cu el si sa incheiati tampenia asta. Apoi cauta-ti de lucru cateva luni bune in care sa nu te mai vezi cu prietena ta si sotul ei. Gaseste pretexte diverse ca sa creeezi pentru un timp distanta intre voi ca sa se linisteasca lucrurile.
Si baga-ti mintile in cap si nu te mai aventura. Acum esti femeie maritata, trebuie sa faci cinste casei tale nu sa o faci de rusine. Nu uita: barbatul este capul, insa femeia este gatul!
adelaide_grace
Postat pe 20 Iulie 2010 10:40
De la: anna25, la data 2010-07-07 19:32:35salut, am intrat intr-o incurcatura si nu stiu cum sa mai fac!!!
Sunt casatorita, dar de vreo 2luni am inceput o aventura cu sotul prietenei mele.Stiu ca o sa ma judecati,dar totusi vreau un sfat.
Nu m-am culcat cu el, numai mi-a facut sex oral,de cateva ori,ii place mult sa faca asa ceva,dar nu cu sotia lui.I-am spus ca vreau sa ne oprim dar el a inceput sa ma ameninte ca ma va zice la sotul meu.(imi iubesc sotul f mult si nu vreau sa-l pierd).
Ce sa fac?? A spus ca nu trebuie sa ma culc cu el,nu vrem sa ne inselam sotia,sotul,sa ramanem la stadiul in care suntem acum.

ai cateva variante
1. le spui tu , cu gura ta, prietenei si sotului tau. probabil ii vei pierde pe amandoi, pe prietena sigur, dar macar vei dormi linistita
2. intrerupi orice legatura cu tipul, si, cel putin o periada, si cu prietena ta 9 astfel incat sanu dea de banuit). Ii spui titului ca nu ai te gand sa te lasi santajata si ca nu are cu ce sa te santajeze si sa te lase in pace.
3. continui ca si pana acum, si aproape sigur se va afla totul, si probabil vei ajunge la rezultatul de la pct 1, dar cu mai mult scandal - nu cred ca asta vrei.

Oricum, nu mai zice ca nu vrei sa-ti inseli sotul. L-ai inselat deja. Si amantul tau si-a inselat sotia. Ca oral, ca ne-oral, tot un drac ii, si tot inselarea increderii se cheama. Daca esti o femeie matura, trebuie sa-ti asumi asta, nu s-o dai pe dupa gard ca ai facut doar aia si aia. Daca era doar un sarut, sa zicem ,putai zice ca te-a luat valul, dar as...scuza-ma dar nu poti zice ca nu l-ai inselat.
numai bine

PS cu ultima fraza nu am vrut sa te dojenesc...am vrut sa-ti deschid putin ochii.
nastasiafilipovna
Postat pe 20 Iulie 2010 11:30
Buna sunt Suzana sunt necasatorita dar eu te sfatuiesc sa nu te mai intalnesti cu el....Nu cred ca este bine ce ai facut,Nu te mai intalni cu el,lasa in mama masi si mergi acasa si uita totul ce sa intaplat.Daca ar fi fost el in locul tau nu cred ca ti-ai fi dorit.Fii tare si lasa-l pe ala care te ameninta.Nu cred ca are rost sa iti distrugi o casatorie pt un nenorocit care te ameninta cu vorbe fapte nu are cum. Ceau
grace007318
Postat pe 20 Iulie 2010 12:02
De la: adelaide, la data 2010-07-20 10:40:09naspa de tine... te-a luat valul si ai uitat care iti este situatia...
Daca chiar vrei sa iesi din incurcatura asta cu fruntea sus si sa-ti pastrezi casnicia eu zic sa ii pui punct cu fermitate chiar acum. Iar daca te ameninta ca te spune sotului ameninta-l si tu ca ii vei spune chiar tu si sotului tau si prietenei tale ca este un obsedat sexual si ca te urmareste peste tot si te agreseaza. Apoi incearca sa dai la pace cu el si sa incheiati tampenia asta. Apoi cauta-ti de lucru cateva luni bune in care sa nu te mai vezi cu prietena ta si sotul ei. Gaseste pretexte diverse ca sa creeezi pentru un timp distanta intre voi ca sa se linisteasca lucrurile.
Si baga-ti mintile in cap si nu te mai aventura. Acum esti femeie maritata, trebuie sa faci cinste casei tale nu sa o faci de rusine. Nu uita: barbatul este capul, insa femeia este gatul!




dar trebuiesc precizari , in primul rand ea nu a fost luata de val ci a facut-o constienta pentru ca a realizat ca adevarata dragoste e amantul .Apoi ca sa iasa cu fruntea sus , numai prin divort o poate face,altfel va ramane catalogata cu-rv-a, sexul oral inseamna o umilinta a femeii , ea va avea toata viata gura murdara, fiind pericol daca acasa isi va saruta partenerul , il va infecta !!Apoi amantul niciodata nu o va spune sotului e constient ca si-ar face singur rau,iar faptul ca l-ar spune sotului si prietenei ??/ chiar e indicat sa o faca,trebuie sa inteleaga ca orice ar face la ea casatoria e terminata ,la ea cinstea casei nu se mai poate face decat numai printr-un DIVORT !
Tycu
Postat pe 20 Iulie 2010 14:34
omul e supus greselilor. Numai cine n-a gresit are dreptul sa dea cu piatra. Eu nu sunt adepta divortului cu orice pret. D-aia exista iertare in lume. Ea a gresit, isi recunoaste greseala. Cum ramane cu fapta recunoscuta e pe jumatate iertata? Credeti ca e usor sa vina si sa spuna asa ceva? Da, a tradat increderea sotului si a prietenei. E un fapt extrem de grav si de dureros. Insa ce nu stii nu te poate lovi. Asa ca sa-si bage mintile in cap, bine ca a realizat la timp ca face o greseala, sa-si revina si sa rezolve situatia elegant. Credeti ca ii va fi usor sa traiasca cu secretul? Nu. Si asta e tot o forma de pedeapsa.
Eu sunt convinsa ca isi mai iubeste sotul, daca asta declara. Insa probabil ca-i lipsea ceva sau poate avea nevoie de experienta asta ca sa-si aduca aminte ca trebuie sa-si pretuiasca casnicia si sotul.
Daca un barbat isi inseala nevasta e viril, insa daca o femeie isi pierde capul si isi inseala barbatul e automat cu-r-va. Ce naiba! Si pana la urma, chiar daca ar fi, nu e problema noastra cum alege ea sa-si traiasca viata. Dar, dupa cum vedeti, ea recunoaste ca a gresit si vrea sa repare lucrurile. Si cere ajutor, nu se lauda. Asa ca incetati sa o mai tratati si voi cu rautate. Simplul fapt ca se simte vinovata si putem spune ca deja e pedepsita.
adelaide_grace
Postat pe 20 Iulie 2010 15:22
De la: grace008743, la data 2010-07-20 09:23:01........esti de plans,,,,o taratura de ultima speta!!""cum o mai privesti in ochi pe prietena ta..??
pe linga faptul ""ca te foloseste""de fapt iti arata ___ce caracter infect si snob ai fata de sotul tau______-esti jalnica si irecuperabila...te-ai minunat vreodata in fata lui Dumnezeu...de ce se-ntampla atatea crime???uite de ce...din cauza onor parasute ca tine......


uite, fix din cauza oamneilor ca tine prolifereaza fanatismul...
daca femeia a postat intrebarea asta, e pt ca se simte suficiet de vinovata incat sa ceara la altii o solutie...nu cred ca e cazul sa vii tu ( sau oricare dintre femei si barbati - NIMENI, dragilor, nu e sfantul fintilor, incat sa dea cu piatra.
asa, ai facut-o in toate felurile... si ma rog frumos ce-ai rezolvat, in afara de faptul ca ti-ai expus frustrarile si veninul ??
nastasiafilipovna
Postat pe 20 Iulie 2010 16:00
De la: Tycu, la data 2010-07-20 14:34:36
De la: adelaide, la data 2010-07-20 10:40:09
Si baga-ti mintile in cap si nu te mai aventura. Acum esti femeie maritata, trebuie sa faci cinste casei tale nu sa o faci de rusine. Nu uita: barbatul este capul, insa femeia este gatul!






dar trebuiesc precizari , in primul rand ea nu a fost luata de val ci a facut-o constienta pentru ca a realizat ca adevarata dragoste e amantul .


alt frustrat care-si expune probleme personale pe forum. Mai oameni buni, nu va mai comportati mai ca si cum ati fi fara prihana. Nu va crede nimeni. Ba chiar mai mult, cu cat vad pe unul ca acuza mai mult, cu atat sunt mai convinsa ca are si ala ceva schelete in dulap.
asa, si tu esti cumva sotul sau amantul, de stii atatea amanunte despre ce simte ea? acuma, nu ca fata e de laudat ( nu e si am mai zis-o), dar tu cu ce ojuti? astea sunt sfaturi? crezi ca gura e importanta si nu faptul ca i-a inselat increderea sotului?


ma da' ce ma ofticati, voi astia dreptii si corectii care sariti repede sa dati cu piatra. mai, da' VOI NU ATI GRESIT NICIODATA? Fata de sot, fata de un fost iubit, fata de parinti, fata de un prieten bun... nu v-ati simtit niciodata vinovati?
si daca ati gresit, ati fost asa de limpezi in gandire, v-ati dus glont la iubit/parinte/prieten, iubit si i-ati zis, "uite, mai cutare, asa si asa si pe dincolo., imi pare nespus de rau, nu se va mai repeta"??


Ma indoiesc
nastasiafilipovna
Postat pe 20 Iulie 2010 16:08
De la: adelaide, la data 2010-07-20 15:22:41omul e supus greselilor. Numai cine n-a gresit are dreptul sa dea cu piatra. Eu nu sunt adepta divortului cu orice pret. D-aia exista iertare in lume. Ea a gresit, isi recunoaste greseala. Cum ramane cu fapta recunoscuta e pe jumatate iertata? Credeti ca e usor sa vina si sa spuna asa ceva? Da, a tradat increderea sotului si a prietenei. E un fapt extrem de grav si de dureros. Insa ce nu stii nu te poate lovi. Asa ca sa-si bage mintile in cap, bine ca a realizat la timp ca face o greseala, sa-si revina si sa rezolve situatia elegant. Credeti ca ii va fi usor sa traiasca cu secretul? Nu. Si asta e tot o forma de pedeapsa.
Eu sunt convinsa ca isi mai iubeste sotul, daca asta declara. Insa probabil ca-i lipsea ceva sau poate avea nevoie de experienta asta ca sa-si aduca aminte ca trebuie sa-si pretuiasca casnicia si sotul.
Daca un barbat isi inseala nevasta e viril, insa daca o femeie isi pierde capul si isi inseala barbatul e automat cu-r-va. Ce naiba! Si pana la urma, chiar daca ar fi, nu e problema noastra cum alege ea sa-si traiasca viata. Dar, dupa cum vedeti, ea recunoaste ca a gresit si vrea sa repare lucrurile. Si cere ajutor, nu se lauda. Asa ca incetati sa o mai tratati si voi cu rautate. Simplul fapt ca se simte vinovata si putem spune ca deja e pedepsita.
:












sml-confused0067: Ce greseala ? In primul rand nu a fost nicio greseala .In infidelitate nu se greseste , totul se face constient, e falsa parerea cine spune ca a gresit ca l-a inselat . In infidelitate nu trebuie sa existe iertare, persoana inselata daca iarta inseamna ca nu are demnitate, ca e un "bolovan " , o carpa ,o "buturuga " fara ambitie. Sexul oral este o injosire a femeii, o murdarire pe viata , care secret ? ca oricum se va afla si nu cred ca sotul e chiar asa "bolovan" sa mai stea cu ea .Indiferent ca e sot sau sotie daca unul inseala si mai stau impreuna , acela este o c-ur-v-a de om si in falsa casnicie e mizerie ,, e minciuna si pute urat !! pentru a spala totul indicat este sa le spuna adevarul si obligatoriu sa cearaDIVORTUL , altfel va sta intr-o mizerabila relatie falsa !!!!
Tycu
Postat pe 20 Iulie 2010 17:46
vai de capul tau fata mai ai tupeu sa pui si poza sa te vedem nu te gandesti ca te vede careva care te cunoaste si afla barbatu tau mai repede
jur daca il cunosteam ii spuneam eu ce haram de femeie esti
pai tu nu numesti tradare ce ai facut tu
esti penala
ma tot gandesc cum aveti curaj sa intrati aici pe sait sa va puneti si poza si sa scrieti ...
barbatu tau lucra si tu te ... cu sotu la prietena ta
de ce te'ai maritat daca mai umbli si dupa p.... altui barbaat
strici casnicia ta si casnicia la prietena ta dar nu o mai poti considera prietena dua ce ai facut tu cu sotu ei
auzi nu ti'o fost frica de Dumnezeu cand ai inceput sa faci ...
tu teìai maritat in bisertica si ai jurat cu mana pe biblie
meriti sa ramai singura
si asta se va intampla
gandestete familia ta si restu ce vor spune cand vor auzi gainaria ta
mai ai curaj sa iesi din casa
sa dai fata cu lumea

te potrivesti de minune cu jegosu ala
gunoaiele se aduna mereu
mai bine mergi si divorteaza daca ai putin orgoliu si bun simti marturiseste ce ai facut
si la prietena ta si la sotu tau
daca nu ai curaj sa le vb in fata scriele scrisoare dar nu uita sa lasi si actele de divort la sotu tau
rricarda2003
Postat pe 20 Iulie 2010 18:33
numele [quote = ' rricarda2003 ' date = '2010 - 07-20 18:33:25 '] vai de capul tau fata Mai ai tupeu sa pui si poza sa te vedem Nu te gandesti ca te cunoaste careva Vede te grija si afla barbatu UTA Mai Repede
JUR daca eu ii spuneam ce eu cunosteam de haram Femeie esti
Nu Pai tu numesti tradare CE TU AI Ro />
Tycu
Postat pe 20 Iulie 2010 19:47
Asa este, ai perfecta drptate
Tycu
Postat pe 20 Iulie 2010 19:48
MA intreb daca sotul tau nu te satisface asa cum trebuie ar trebui sa ii spui si sa incercati sa ajungeti la o imbunatatire.Iti spun ca nu iti mai trebuie amant daca reusiti sa ajungeti la un nivel satisfacator.Ce ai zice daca si sotul tau are o amanta si nici tu nu il satisfaci cum isi doreste el?Si el i-ar faca sex oral si atat? tu cum te-ai simti? si sa fie si prietena ta?
Mihaela1981_grace
Postat pe 20 Iulie 2010 21:11
nu te judecam...dar chiar poti sa ai un somn linistit alaturi de :sotul tau"? o iesire cu "prietena ta" la un suc la o bafra?o poti privi in fata?cred ca nu sti ce e aia constiinta nu?sanu mai vb de casnicie sau prietenie ....din pacate am si eu o "prietena" de genu dar din fericire am vazut la timp ce se intampla si am puso la locul ei ...daca as fi acea prietena mai bn ai fugii mancand pamantul....
myssnatacha
Postat pe 20 Iulie 2010 21:48
nu vreti sa va inselati sotul sau sotia. Dar deja ati facut-o.spui ca iti iubesti sotul f mult. Atunci cum ai ajuns in postura de a face sex oral cu alt barbat. Eu imi iubesc prietenul f mult, consider ca el imi este de ajuns pt a-mi satisface toate fanteziile. dac iubesti cu adevarat pe cineva nici macar nu te poti gandi la altcineva. Ai grija......
maria_doina
Postat pe 20 Iulie 2010 22:00
Stii ce cred eu? Pe langa faptul ca nu ai avut pic de respect pentru sotul tau si pentru prietena ta...nu te-ai respectat nici pe tine...cum te poti uita in ochii sotului tau seara inainte de culcare, cand te saruta si iti spune "noapte buna"? Cum o mai poti privi in ochi pe "prietena ta" cand iti povesteste ceva despre ea...despre familia ei? te intreb toate astea nu ca sa te judec, nu are nimeni dreptul acesta, ci pentru a-ti raspunde tie, in mainile tale sta rezolvarea acestei probleme. Cel mai bine e sa ii spui sotului tau si sa-ti asumi responsabilitatea. Ai gresit si trebuie sa iti iei inima in dinti si sa vorbesti cu sotul tau, trebuie sa faci asta macar de dragul dragostei care ti-o poarta. Multa bafta!
elena_22_grace
Postat pe 20 Iulie 2010 23:56


este absolut penibil pentru niste oameni maturi, care se mai si dau buni crestini sa se comporte asa, sa raspunda cum ati raspuns voi.
Pai voi daca aveati pietre in mana, pana acuma fata era moarta.
Asa crestini va numiti voi? in loc sa veniti cu un sfat, cu ceva concret, util, sa o faceti in toate felurile? ce v-ati demonstrat cu asta? va sunteti voi mai corecti, mai buni, ca aveti principii mai ferme? chiar credeti asta?

Ok, Ana asta nu inseamna ca te incurajez ( si daca poza aia e chiar a ta-, da-o naibii jos ca te vede careva). Ai facut un lucru f rau. daca as fi barbat si mi-ai fi sotie si as afla asta, mi-ar fi greu, daca nu imposibil, sa trec peste asta. Daca sa fi prietena cea inselata, n-as mai vrea sa te vad, si probabil nici pe perversu de barbat al meu.
Dar tu ai venit ici pt ca deja te simti vinovata si, nefiind o chestie sa o spui unor cunoscuti ( cui sa spui asa ceva- maica-tii? Doamne fereste) si vroiai o solutie.

sper ca printre randuri ai reusit sa desprinzi ceva ce ti-ar fi util, si sper sa te simi suficient de vinovata ca sa stii ca asa ceva nu trebuie repetat.
nastasiafilipovna
Postat pe 21 Iulie 2010 10:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Table-dance 5 De la: grace009085 21 Iunie 2010 15:55
Daca vreti sa castigati un super LCD pentru sotul vostru :D 1 De la: cezarra 11 Iunie 2009 17:41
UN SFAT VA ROG!!!!!! 2 De la: cj25har 19 Iunie 2010 10:40
Escorte 1 De la: sabrina_me01 1 Aprilie 2010 22:55
CARTI (va rog poate ma puteti ajuta) 4 De la: grace004831 4 Septembrie 2009 22:12