Setari Cookie-uri

buna!

buna!citesc de mult timp gandurile si problemele voastre, a celor de pe acest forum, si observ k se discuta aproape orice aici.am si eu ceva pe suflet si as vrea sa aud niste pareri obiective.am ceva timp de cand gasesc fire negre de par in casa(eu sunt saten inkis-unele kiar le-am confundat cu ale mele,insa altele erau un negru inkis vopsit).povestea mea este urmatoarea sunt casatorita de un an am un bebe superb de cateva luni si un sot super ok.de knd am vazut firele de par prin casa mi-a intrat in cap ideea k sotul meu ma inseala altfel de unde apar.el a jurat si pe icoana la Biserica si pe Biblie pana si pe Sfanta Parascheva de la Mitropolia din Iasi k nu ma inseala si k nu stie de unde apar acele fire.ce-i drept un comportament ciudat nu are telefoane si mesaje nu da si nu primeste,ma lasa sa ma uit oricand in telefonul lui sa ma conving, de la servici nu intarzie nici un minut, nu iese nicaieri fara mine suntem mereu impreuna,nu bea, ma ajuta cu absolut orice de la curatenie spalat, calcat, cu copilul.nu stiu dak m-ar putea insela iubeste enorm copilul nu ar trai nici o zi fara el pana si in timpul serviciului vine k sa stea cu el, sa-i dea de mancare.nu stiu ce sa cred de unde apar acele fire de par nu au fost multe si le gaseam prin casa si la noi in casa nu intra nimeni nu am prietene brunete.el a mai zis k ar mai putea fi o posibilitate sa i se fi luat pe haine de la serviciu k lucreaza la un hotel si curata aere conditionate si cik knd desface un aer conditionat sunt destule inauntru de la praf la fire de par de toate.dak are cineva vreo parere astept.poate sunt eu paranoica si ii fac scandal zilnic degeaba
catalina_u_10
Postat pe 27 Iulie 2010 23:06
De la: catalina_u_10, la data 2010-07-27 23:06:17buna!citesc de mult timp gandurile si problemele voastre, a celor de pe acest forum, si observ k se discuta aproape orice aici.am si eu ceva pe suflet si as vrea sa aud niste pareri obiective.am ceva timp de cand gasesc fire negre de par in casa(eu sunt saten inkis-unele kiar le-am confundat cu ale mele,insa altele erau un negru inkis vopsit).povestea mea este urmatoarea sunt casatorita de un an am un bebe superb de cateva luni si un sot super ok.de knd am vazut firele de par prin casa mi-a intrat in cap ideea k sotul meu ma inseala altfel de unde apar.el a jurat si pe icoana la Biserica si pe Biblie pana si pe Sfanta Parascheva de la Mitropolia din Iasi k nu ma inseala si k nu stie de unde apar acele fire.ce-i drept un comportament ciudat nu are telefoane si mesaje nu da si nu primeste,ma lasa sa ma uit oricand in telefonul lui sa ma conving, de la servici nu intarzie nici un minut, nu iese nicaieri fara mine suntem mereu impreuna,nu bea, ma ajuta cu absolut orice de la curatenie spalat, calcat, cu copilul.nu stiu dak m-ar putea insela iubeste enorm copilul nu ar trai nici o zi fara el pana si in timpul serviciului vine k sa stea cu el, sa-i dea de mancare.nu stiu ce sa cred de unde apar acele fire de par nu au fost multe si le gaseam prin casa si la noi in casa nu intra nimeni nu am prietene brunete.el a mai zis k ar mai putea fi o posibilitate sa i se fi luat pe haine de la serviciu k lucreaza la un hotel si curata aere conditionate si cik knd desface un aer conditionat sunt destule inauntru de la praf la fire de par de toate.dak are cineva vreo parere astept.poate sunt eu paranoica si ii fac scandal zilnic degeaba

asta cu juratul ...imi aduce aminte de vecinul meu cind a fost prins de sotie cu una.sotia a chemato pe mumasa ..tambalau mare si tot asa l-au pus sa jure...se aseaza omul in genunchi cu micoana in mina si jura..."jur ca nu am facut niciodata nimic cu a altuia numai cu a mea"...la care soacrasa...vezi ma fata ca este nevinovat...tu asti cea care inebunesti omul...asa si cu juratul asta de care vorbesti.iar firele de par le pierde cineva...frate, sora ,prieten,prietena care vine cu cineva in casa in lipsa voastra...nu stiu .(parerea mea)
RUY_BLAS
Postat pe 1 Septembrie 2010 09:57
"el a jurat si pe icoana la Biserica si pe Biblie pana si pe Sfanta Parascheva de la Mitropolia din Iasi k nu ma inseala"
Mai fata tu esti paranoica?De atata disperare poate se satura tipul si se duce dracu......
Barbie30
Postat pe 1 Septembrie 2010 10:04
Io-te barbie..exact ce ziceai tu
Asta l-a pus sa jure pe icoana ca n-o inseala

Ma scuzati, azi sunt sarcastica si rea. n-am frustrari si-am dormit excelent azi-noapte dar ma enervez teribil cateodata cand vad astfel de postari. ce probleme are si asta domle, a gasit fire par prin casa Paote a fost vreo prietena de-a ta, sora, cumnata Toate-s blonde?
_Cryssa_
Postat pe 1 Septembrie 2010 10:07

Daca nu l-a dus la toate bisericile din Iasi tot degeaba....
Barbie30
Postat pe 1 Septembrie 2010 10:17
De la: Barbie30, la data 2010-09-01 10:17:52
Daca nu l-a dus la toate bisericile din Iasi tot degeaba....

cre"ca asteapta acu pe 8 septembrie...vreo minune...ceva.
ma fata da sa ne spui si noua ce ai mai facut...(doamne am o lene deeee...nici nu-mi vine sa lenevesc. tot din cauza ca nu am dormit aproape deloc)
RUY_BLAS
Postat pe 1 Septembrie 2010 10:23
daca ai bebe de cateva luni, s-ar putea sa fie o depresie postpartum...lasa omu'n pace si ai rabdare sa-ti treaca starea asta proasta
miss_darine
Postat pe 1 Septembrie 2010 10:24
De la: sirghea, la data 2010-09-01 10:23:08
De la: Barbie30, la data 2010-09-01 10:17:52
Daca nu l-a dus la toate bisericile din Iasi tot degeaba....

cre"ca asteapta acu pe 8 septembrie...vreo minune...ceva.
ma fata da sa ne spui si noua ce ai mai facut...(doamne am o lene deeee...nici nu-mi vine sa lenevesc. tot din cauza ca nu am dormit aproape deloc)


Ca bine zici,acu` e ocazia sa jure la icoana Sf.Maria
"Sfanta Maria,ajuta-ma sa nu mai gaseasca nebuna fire de par prin casa,nici macar ei sa nu ii mai cada un fir de par."AMIN!
Barbie30
Postat pe 1 Septembrie 2010 10:26
or fi fost smocuri de par mai mari asa sau doar 1-2 fire?
size_back
Postat pe 1 Septembrie 2010 10:30
si ar mai trebui un amanunt...brunete firele de par dar de care? lungi ...cretze?
RUY_BLAS
Postat pe 1 Septembrie 2010 10:32
De la: sirghea, la data 2010-09-01 10:32:15 si ar mai trebui un amanunt...brunete firele de par dar de care? lungi ...cretze?


Si tu acuma, despici firu in 4
_Cryssa_
Postat pe 1 Septembrie 2010 10:34
iti recomand sa te faci bruneta! poate asa scapa bietul om de obsesiile tale!
fante_de_dorobanti
Postat pe 1 Septembrie 2010 10:37
De la: catalina_u_10, la data 2010-07-27 23:06:17buna!citesc de mult timp gandurile si problemele voastre, a celor de pe acest forum, si observ k se discuta aproape orice aici.am si eu ceva pe suflet si as vrea sa aud niste pareri obiective.am ceva timp de cand gasesc fire negre de par in casa(eu sunt saten inkis-unele kiar le-am confundat cu ale mele,insa altele erau un negru inkis vopsit).povestea mea este urmatoarea sunt casatorita de un an am un bebe superb de cateva luni si un sot super ok.de knd am vazut firele de par prin casa mi-a intrat in cap ideea k sotul meu ma inseala altfel de unde apar.el a jurat si pe icoana la Biserica si pe Biblie pana si pe Sfanta Parascheva de la Mitropolia din Iasi k nu ma inseala si k nu stie de unde apar acele fire.ce-i drept un comportament ciudat nu are telefoane si mesaje nu da si nu primeste,ma lasa sa ma uit oricand in telefonul lui sa ma conving, de la servici nu intarzie nici un minut, nu iese nicaieri fara mine suntem mereu impreuna,nu bea, ma ajuta cu absolut orice de la curatenie spalat, calcat, cu copilul.nu stiu dak m-ar putea insela iubeste enorm copilul nu ar trai nici o zi fara el pana si in timpul serviciului vine k sa stea cu el, sa-i dea de mancare.nu stiu ce sa cred de unde apar acele fire de par nu au fost multe si le gaseam prin casa si la noi in casa nu intra nimeni nu am prietene brunete.el a mai zis k ar mai putea fi o posibilitate sa i se fi luat pe haine de la serviciu k lucreaza la un hotel si curata aere conditionate si cik knd desface un aer conditionat sunt destule inauntru de la praf la fire de par de toate.dak are cineva vreo parere astept.poate sunt eu paranoica si ii fac scandal zilnic degeaba




Asa-i, cand nu ai de lucru iti cauti, numai asa poti sa-l faci sa te lase in plata Domnului.
Mai femeie, daca TU esti acasa tot timpul, si bietul om munceste, si la servici si acasa.....si tu ai timp de tampenii, asta patesti, devii paranoica.
Vezi ca daca-i mai faci mult scandal, barbatii nu-s ca femeile sa tot ' inghita" te lasa cu copil cu tot.
Dupa, te gasim pe alt topic, la parasite.
Vezi-ti de treaba si lasa omul in pace!
stem_29
Postat pe 1 Septembrie 2010 10:59
heeeei...cum a fost la monastire?pupasi poala popii?
RUY_BLAS
Postat pe 1 Octombrie 2010 22:12
De la: sirghea, la data 2010-10-01 22:12:19 heeeei...cum a fost la monastire?pupasi poala popii?


placerea a fost de partea ei..
Barbie30
Postat pe 1 Octombrie 2010 22:39
De la: Barbie30, la data 2010-10-01 22:39:01
De la: sirghea, la data 2010-10-01 22:12:19 heeeei...cum a fost la monastire?pupasi poala popii?


placerea a fost de partea ei..

am zis ca nu mai vorbesc cu tine...dar sa nu zici ca sunt oaie cu sorici ...ti-am raspuns
deci de aia nu mai spune la ce concluzie a ajuns ?...a ramas la calugari?
RUY_BLAS
Postat pe 1 Octombrie 2010 22:47
frekyyyy...uite si vezi la monastire acolo nu e si fata asta cu asta in lesa...
acu de sf. parascheva...daca e sa ne spuna si noua cum a rezolvat problema...nu de alta da nu pot sa plec.
RUY_BLAS
Postat pe 10 Octombrie 2010 21:03
De la: catalina_u_10, la data 2010-07-27 23:06:17buna!citesc de mult timp gandurile si problemele voastre, a celor de pe acest forum, si observ k se discuta aproape orice aici.am si eu ceva pe suflet si as vrea sa aud niste pareri obiective.am ceva timp de cand gasesc fire negre de par in casa(eu sunt saten inkis-unele kiar le-am confundat cu ale mele,insa altele erau un negru inkis vopsit).povestea mea este urmatoarea sunt casatorita de un an am un bebe superb de cateva luni si un sot super ok.de knd am vazut firele de par prin casa mi-a intrat in cap ideea k sotul meu ma inseala altfel de unde apar.el a jurat si pe icoana la Biserica si pe Biblie pana si pe Sfanta Parascheva de la Mitropolia din Iasi k nu ma inseala si k nu stie de unde apar acele fire.ce-i drept un comportament ciudat nu are telefoane si mesaje nu da si nu primeste,ma lasa sa ma uit oricand in telefonul lui sa ma conving, de la servici nu intarzie nici un minut, nu iese nicaieri fara mine suntem mereu impreuna,nu bea, ma ajuta cu absolut orice de la curatenie spalat, calcat, cu copilul.nu stiu dak m-ar putea insela iubeste enorm copilul nu ar trai nici o zi fara el pana si in timpul serviciului vine k sa stea cu el, sa-i dea de mancare.nu stiu ce sa cred de unde apar acele fire de par nu au fost multe si le gaseam prin casa si la noi in casa nu intra nimeni nu am prietene brunete.el a mai zis k ar mai putea fi o posibilitate sa i se fi luat pe haine de la serviciu k lucreaza la un hotel si curata aere conditionate si cik knd desface un aer conditionat sunt destule inauntru de la praf la fire de par de toate.dak are cineva vreo parere astept.poate sunt eu paranoica si ii fac scandal zilnic degeaba


E scurt, cret si usor aspru?
SfDuminica
Postat pe 21 Octombrie 2010 17:06
uite vezi esti chiar neserioasa...pai noi ne chinuim aici ...ne dam de ceasul mortii ca nu stim ce ai facut si tu...
ma dar daca nu a mai lasato popa sa plece...?
BEL_AMY1
Postat pe 28 Octombrie 2010 20:48
De la: SfDuminica, la data 2010-10-21 17:06:11
De la: catalina_u_10, la data 2010-07-27 23:06:17buna!citesc de mult timp gandurile si problemele voastre, a celor de pe acest forum, si observ k se discuta aproape orice aici.am si eu ceva pe suflet si as vrea sa aud niste pareri obiective.am ceva timp de cand gasesc fire negre de par in casa(eu sunt saten inkis-unele kiar le-am confundat cu ale mele,insa altele erau un negru inkis vopsit).povestea mea este urmatoarea sunt casatorita de un an am un bebe superb de cateva luni si un sot super ok.de knd am vazut firele de par prin casa mi-a intrat in cap ideea k sotul meu ma inseala altfel de unde apar.el a jurat si pe icoana la Biserica si pe Biblie pana si pe Sfanta Parascheva de la Mitropolia din Iasi k nu ma inseala si k nu stie de unde apar acele fire.ce-i drept un comportament ciudat nu are telefoane si mesaje nu da si nu primeste,ma lasa sa ma uit oricand in telefonul lui sa ma conving, de la servici nu intarzie nici un minut, nu iese nicaieri fara mine suntem mereu impreuna,nu bea, ma ajuta cu absolut orice de la curatenie spalat, calcat, cu copilul.nu stiu dak m-ar putea insela iubeste enorm copilul nu ar trai nici o zi fara el pana si in timpul serviciului vine k sa stea cu el, sa-i dea de mancare.nu stiu ce sa cred de unde apar acele fire de par nu au fost multe si le gaseam prin casa si la noi in casa nu intra nimeni nu am prietene brunete.el a mai zis k ar mai putea fi o posibilitate sa i se fi luat pe haine de la serviciu k lucreaza la un hotel si curata aere conditionate si cik knd desface un aer conditionat sunt destule inauntru de la praf la fire de par de toate.dak are cineva vreo parere astept.poate sunt eu paranoica si ii fac scandal zilnic degeaba


E scurt, cret si usor aspru?

zegras ?
PRALEA_
Postat pe 15 August 2011 12:43
Te inseala sigur!
Firele de par nu "rasar" in casa nimanui tam-nesam...iar scuza cu aerul conditionat ...este jalnica! Cat priveste juratul pe cele bisericesti, este cea mai frumoasa si linistitoare dovada a nevinovatiei PENTRU UNELE FEMEI, poate si pentru tine insa mai bine "crede si nu cerceta"...daca vrei sa ai parte de o casnicie serena si fericita!
Toti barbatii inseala mai devreme sau mai tarziu.....parerea mea....
rondina
Postat pe 15 August 2011 13:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Caut urgent colega de apartament!!!! 6 De la: grace006841 17 Decembrie 2009 14:13
Sfat reparatii!! 33 De la: Indiana_Jones 3 Noiembrie 2011 15:56
Vand rochie de mireasa 2 De la: cj25har 15 Iunie 2010 08:17
buna! 23 De la: rondina 15 August 2011 13:16
Cum sa ac sa il scot de sub fusta mamei? 54 De la: alexia 15 Iunie 2010 16:46