Setari Cookie-uri

patrecerea burlacitelor

Fetelor,va rog frumos sa-mi raspundeti si mie la o intrebare,daca se poate cat mai urgent.....Se fac cadouri la petrecerea burlacitelor si daca da, cam ce anume se poate oferi?Va multumesc mult..........
mackydock
Postat pe 24 August 2010 17:03
De la: mackydock, la data 2010-08-24 17:03:05Fetelor,va rog frumos sa-mi raspundeti si mie la o intrebare,daca se poate cat mai urgent.....Se fac cadouri la petrecerea burlacitelor si daca da, cam ce anume se poate oferi?Va multumesc mult..........


In romania nu stiu ce se face la petrecerea " burlacitelor" (?!! asta de unde a mai aparut ??) ma rog, daca vreti sa dati o petrecere intre fete,... in alte tari se face cadou ori ceva ce vroia de mult viitoarea mireasa si nu a avut bani sau curaj sau posibilibitate sa -si cumpere ... de exemplu am auzit de cadouri scumpe ( a pus tota lumea bani si i-au cumparat un set de cercei de la chopard pe care si-i dorea de mult ) ori cadouri traznite de la sex shop (un set de lenjerie erotica sau un vibrator , catuse de puf si alte minuni din astea). Dar depinde si de personalitatea fetei, trebuie sa fie ceva care ar amuza-o sau sa-i faca placere sigur.
Cadouri normale ( banale ) nu prea se dau pentru ca de alea primeste destule de la rude si colegi nu foarte apropriati.
kudika052198
Postat pe 1 Septembrie 2010 06:37
De ce nu va puneti toate prietenele de comun acord si sa ii faceti o surpriza viitoarei mirese ,sa aduceti un stripper. Cu siguranta va fi incantata si va fi cel mai frumos cadou. Eu asa am procedat la un chef intre fete si a fost cireasa de pe tort. Drept dovata , de ziua ei a mai cerut un bis. Baietii au fost la inaltime si nici costurile nu au fost exagerate. In rest nu stiu ce cadouri ai putea sa duci decat ceva haios.
mdeeatutzu
Postat pe 6 Septembrie 2010 10:41
Buna!
Eu sunt impotriva lucrurilor ...prea sexy (sau vulgare) asa ca fetele mi-au cumparat la petrecerea burlacitelor o pereche de pantofi superbi. Pe langa asta, pentru a face momentul unul special, am primit o panglica (gen Miss) pe care scria Bride to Be! ºi o tiara! In rest, conteaza ca viitoarea mireasa sa se simta bine si sa se distreze cu adevarat pentru ca este petrecerea ei. De asemenea, petrecerea trebuie organizata si platita de domnisoarele de onoare si nu de mireasa.
Spor la organizat!
laura_irina
Postat pe 16 Septembrie 2010 10:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubire 16 De la: simonamasa87 1 Martie 2010 08:36
Vin Vrac de la Crama Murfatlar ptr nunta/botez/restaurant 1 De la: cramamurfatlar 16 Ianuarie 2011 13:17
inchiriez porumbei pt nunti 2 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:50
fotografii 3 De la: fantome 23 Decembrie 2008 11:21
Frecventeaza un site de matrimoniale....ma inseala? 33 De la: Gelico 31 August 2011 22:29