Setari Cookie-uri

Vand rochie de mireasa model San Patrick absolut superba!!

Vand rochita de mireasa model San Patrick - Baza realizat de casa de moda Il Creatore.

Rochita este in stare perfecta, arata ca si noua si te asteapta sa te faca cea mai frumoasa si fericita mireasa!

Rochita a fost purtata o singura data in toamna anului 2009. La momentul cand am purtat rochia aveam inaltimea de 1.70 m fara pantofi care au fost cu toc mediu-inalt. Greutatea 60 kg. Rochia se potriveste insa si unei persoane mai plinute sau mai slabe intrucat are snur la spate si poate fi ajustata.

Culoarea este un ivoire usor spre crem; atat materialul cat si culoarea si dantela sunt identice cu originalul model Baza de la San Patrick.

Pretul pe factura a fost de 3000 lei si o vand cu 1600 lei.

In acelasi pret este inclusa si trena detasabila de aprox. 2 m. Foarte important: trena nu se observa ca este detasabila intrucat se prinde cu nasturei mascati.

Se asemenea ofer viitoarei mirese si crinolina cu trei cercuri pentru a sta rochita putin umflata ca in pozele atasate.

Telefonul meu 0729 828 846 sau email la nina_paraschivescu@yahoo.com pentru poze si orice alte detalii.

Rissi
Postat pe 28 Iulie 2010 09:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand rochie de mireasa Agnes Toma model unic 1 De la: myrella_21 13 Februarie 2009 13:20
Casuta de bani handmade,idei 16 De la: Bibilusha_grace 20 Mai 2013 10:44
Inchirieri si vanzari rochii de mireasa la cele mei mici preturi 1 De la: bestbride 14 Aprilie 2010 18:54
VAND ROCHIE DE MIREASA 2 De la: grace2013 3 Septembrie 2009 20:23
Vand rochie Maggie Sottero model Michelle !!!!PRET AVANTAJOS !!! 1 De la: adinaa 7 Martie 2010 19:57