Setari Cookie-uri

Rochii de mireasa la reduceri sau promotii

Buna fetelor,

sunt noua pe forum si am lansat subiectul "Rochii de mireasa la reduceri sau promotii" pentru ca m-am pierdut in lista de vanzari de rochii de mireasa, dar nu am gasit nicio promotie de la casele de moda si designerii de rochii de mireasa.

Am auzit de un eveniment de BRIDAL SALE care sunt sigura ca va incanta viitoarele mirese. Evenimentul cu reduceri e chiar miercurea asta, pe 26, la atelierul Bien Savvy, ei anunta sute de modele de rochii de mireasa la reduceri de pana la 70%. Am urmarit propunerile lor de rochii pe facebook, fiindca acolo anunta zilnic cate un model sau doua la promotie si chiar daca sunt din colectiile mai vechi, unele rochii de mireasa arata uimitor. Mai multe detalii gasiti pe biensavvy.ro.

Daca mai auziti de alte reduceri sau promotii continuati subiectul anuntat de mine, cu siguranta ma intereseaza ca rochia mea de nunta sa fie frumoasa si sa se incadreze si in buget :) . In primavara, la targul de mirese sigur vor mai fi alte reduceri... de-abia astept!

TinTina
Postat pe 24 Octombrie 2011 23:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
VAND ROCHIE MIREASA TIP SIRENA 2 De la: lady_p 30 Iulie 2009 14:47
vand rochie mireasa CASA DIVA model 2008 2 De la: cj25har 17 Iunie 2010 03:36
tu cat ai oferi pentru aceasta rochie de mireasa? 20 De la: julianaaa 7 Septembrie 2010 01:13
vand accesorii 1 De la: sofybridal 1 Februarie 2010 17:13
Eveniment Arrera Jewelry Design 1 De la: grace008724 11 Mai 2010 10:46