Setari Cookie-uri

Ce-am facut azi?

... si cred ca pot impartasi cu ceilalti useri de aici. Adica un topic de taclale de genul asta.
Iata ca aici o sa-si gaseasca raspunsul si domnul geo. Astazi si ieri am avut musafiri si i-am plimbat sa vada Bucurestiul si, de la atita umblat, la ora asta doar mintea si degetele imi mai misca ceva-ceva.
soraderazboi
Postat pe 1 August 2010 00:48
azi am fost la plaja!
nu singur!

nu ma omor dupa taclale in grup. prefer intimitatile
geo_reincarcat_iara
Postat pe 1 August 2010 00:50
... buuuuun topicul .. pentru sondaje de marketing ... asta merge ... da mai multe detalii ... la sex shop iai dus ? ...
marco918
Postat pe 1 August 2010 00:52
Pe ce plaja ti-ai purtat pasii?
Saptamina trecuta am fost la Vama, pentru prima oara cu cortul. Mi-a placut foarte mult, totul, plimbarea lunga dintr-un capat in altul pe plaja, pina sub faleza, chiar calcind peste gramezi de scoici sau peste pietre, o adevarata aventura. Si trezirea cu soarele iesind din mare sa ne anunte o noua zi superba.
Imi place mult starea pe care mi-o da apropierea de malul marii.
soraderazboi
Postat pe 1 August 2010 00:55
Azi,program lejer...lenevit pana pe la pranz,apoi am fost sa vedem casa in care urmeaza sa ne mutam,am trecut pe la un magazin de antichitati si apoi ne-am dus la plaja:)
acum ne gandim ce sa avem la cina...
kritzia
Postat pe 15 August 2010 04:21
De la: soraderazboi, la data 2010-08-01 00:48:34... si cred ca pot impartasi cu ceilalti useri de aici. Adica un topic de taclale de genul asta.
Iata ca aici o sa-si gaseasca raspunsul si domnul geo. Astazi si ieri am avut musafiri si i-am plimbat sa vada Bucurestiul si, de la atita umblat, la ora asta doar mintea si degetele imi mai misca ceva-ceva.

musafirii sunt de pe alte meleaguri? si pe unde i-ai plimbat?in tot cazul cred ca au fost incantati :)
kritzia
Postat pe 15 August 2010 04:39
azi am vb cu fiul meu dc tatal lui a plecat cu o alta femeie e greu sa vb cu un pusti de 4 ani ca sa nu ii strici imaginea tatalui sa creada ca este rau azi am facuto si pe asta
kudika080850
Postat pe 15 August 2010 05:38
azi ,deja la aceasta ora am plimbat cateii afara,am trimis la biserica pomana[in moldova se pomenesc mortii ce purtau numele maria],iar pe 8 septembrie cei ce sunt in viata cu acest nume,si am trecut la butonat ca spre seara merg la nunta!!!interesant subiect....mai aflam ce fac utilizatorii pe timp de..canicula si criza!!o zi buna tuturor!!
doribbb
Postat pe 15 August 2010 07:44
De la: kudika080850, la data 2010-08-15 05:38:14azi am vb cu fiul meu dc tatal lui a plecat cu o alta femeie e greu sa vb cu un pusti de 4 ani ca sa nu ii strici imaginea tatalui sa creada ca este rau azi am facuto si pe asta
bravo
thadoogback
Postat pe 15 August 2010 07:48
Azi am facut niste filmari pentru televiziunea locala !
Tycu
Postat pe 15 August 2010 09:09
azi....abea m-am trezit...deci inca nimic important
imi beau cafeaua deocamdata.
apropo, LA MULTI ANI MARIILOR!
_calandrinon_
Postat pe 15 August 2010 09:15
Neatzaaaa ..... Eu azi am inceput ziua foarte frumos .... de fapt de azi -noapte cand am facut un schimb de sms-uri cu o persoana draga mie .... apoi dimineatza m-am trezit s-o ajut pe mamasa puna tot ce avea de pus in masina pentru a se duce la tara sa imparta pentru cei care poarta numele de Maria, Marin, Mariana si bineinteles si pt ceilalati si am primit flori, multe flori pentru ca ma cheama Maria (cu toate ca azi se pomenesc mortii si pe 8 sept sa sarbatoresc vii) .......
Mishka_Maya
Postat pe 15 August 2010 09:20
Azi am inceput prost...cu o insuportabila durere de cap...:(
yoney
Postat pe 15 August 2010 09:26
azi...abia am facut ochi..."LA MULTI ANI"...tuturor celor care isi sarbatoresc ziua ...
imi beau cafeaua si imi pun gindurile in ordine...am citeva drumuri scurte de facut dar caldura asta insuportabila ma indispune.voi pleca undeva "la apa"...sa ma balacesc.
va doresc tuturor o zi cit mai placuta si plina de surprize.
RUY_BLAS
Postat pe 15 August 2010 09:43
azi...vreau sa ma relaxez, dupa o sapt de munca!!!!!
si voua va doresc o zi frumoasa!
crinamardare
Postat pe 15 August 2010 09:53
scuze...voiam sa zic ca si eu fac asta ....dar se vede ca nu prea m-am trezit
crinamardare
Postat pe 15 August 2010 09:54
azi am citit un mesaj de la crina mardare!
sunt fericit!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 15 August 2010 09:58
buna dimineata! abia ce m-am trezit. imi beau cafeaua citindu-va. dimineata aceasta ies din rutina pt ca-mi vin niste clienti sa vorbim despre problemele lor. in rest, obisnuit. cald, banal.... la multi ani pentru sarbatoritii de azi!
kudika096892
Postat pe 15 August 2010 09:59
m-ai impresionat....iti doresc sa te intareasca Dumnezeu ...te fecit , se cunoaste ca esti o femeie tare care va trece usor peste pentru 080850
crinamardare
Postat pe 15 August 2010 10:00
Acum m-am trezit, am pus de o cafea si mai tarziu de un gratar cu prietenii pe malul apei.Multumesc ptr. urari de Sf. Maria si eu sunt Maria si doresc tuturor ce poarta acest nume La Multi Anisi o zi placuta
kudika310730
Postat pe 15 August 2010 10:02
De la: kudika310730, la data 2010-08-15 10:02:11Acum m-am trezit, am pus de o cafea si mai tarziu de un gratar cu prietenii pe malul apei.Multumesc ptr. urari de Sf. Maria si eu sunt Maria si doresc tuturor ce poarta acest nume La Multi Anisi o zi placuta

la multi ani cole party si aici cu tot cu figurile pe care le am eu si cartelele mele=))=))
yumy
Postat pe 15 August 2010 10:05
de dimineatra ma gandesc ori sa las serviciul sa plec din tara...
fac parte din tinerii aceia nehotarati...bulversati de propria tara
pe partea cealalta am 25 de ani si ma gandesc sa fac un bebe
crinamardare
Postat pe 15 August 2010 10:07
De la: yumy, la data 2010-08-15 10:05:49
De la: kudika310730, la data 2010-08-15 10:02:11Acum m-am trezit, am pus de o cafea si mai tarziu de un gratar cu prietenii pe malul apei.Multumesc ptr. urari de Sf. Maria si eu sunt Maria si doresc tuturor ce poarta acest nume La Multi Anisi o zi placuta

la multi ani cole party si aici cu tot cu figurile pe care le am eu si cartelele mele=))=))
la multi ani sarbatoritilor!!
bombonik_babardik
Postat pe 15 August 2010 10:08
geo..........dar care mesaj te-a facut asa fericit?
crinamardare
Postat pe 15 August 2010 10:09
Azi m`am apucat sa invat suedeza...pe principiul "cine nu are de lucru, isi face"...din pacate resursele pe care le`am gasit pe net sunt extrem de limitate. Inafara de un singur ghid de conversatie si o gramatica pentru incepatori, altceva n`am prea gasit. Are careva vreo idee?
silverinne86
Postat pe 15 August 2010 10:29
De la: crinamardare, la data 2010-08-15 10:09:28geo..........dar care mesaj te-a facut asa fericit?


numele tau are o conotatie ciudata pentru mine: crina mardare
a fost componenta unei formatii din tineretea mea si o admiram nebuneste. a fost prima mea mare iubire publica!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 15 August 2010 10:29
Astazi i-am facut prajitura cu ness fetei mele care se intoarce din tabara!mmmmmmmmmmmmmmmmmm,buna!!!!!!!!!!!!!!!
inageorgescu
Postat pe 15 August 2010 10:39
ee...pai in primul rand"La multi ani!!" tuturor celor care-si sarbatoresc ziua de "sf. Maria",deci prin urmare la multi ani si mie ce-am facut azi,pai m-am trezit din cauza caldurii(este groaznic de cald),am facut un dus,mi-am scos catelusa afara si am fost pana la magazin.Asta e inceputul zilei...
mikutsa
Postat pe 15 August 2010 10:58
Salutare tuturor si LA MULTI ANI TUTUROR CELOR CARE POARTA NUMELE DE MARIA , MARIAN....!!!!
Eu am inceput ziua prin munca ..... sunt la servici....asa ca sunt intr-o stare..... de neimaginat... dar asta e pe timp de criza asa se munceste non stop.... Va urez distractie placuta tuturor!!
pupici de la Buzau!
sophya
Postat pe 15 August 2010 11:09
..dar sa stii ca la ea m-am gandit cand mi-am pus pseudonimul asta
imi pare bine ca mai aud pe cineva ca-si mai aminteste de ea
acum cand lumea e plina de Bianca Dragusanu..
crinamardare
Postat pe 15 August 2010 11:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Despre societate, politica, stiri 2 De la: iulia069834 14 Decembrie 2009 12:37
O mana de ajutor pt mine si una pt tine ! 8 De la: Dontyyy 8 Aprilie 2010 15:36
lume lume a venit vacanta !sau cel putin vara .............. 53 De la: puiu66 16 Ianuarie 2010 18:43
Coltul de caterinca( chestii funny, sa mai treaca timpul) 5 De la: M1dnight 5 Iunie 2013 00:20
Ce parere aveti despre "clarvazatori" ? 5 De la: Baiat_virgin 19 August 2012 01:34