Setari Cookie-uri

De ce atitea certuri?

De la: yumy, la data 2010-08-02 11:10:17coleeeeee come here sa vezi cum se arunca o proasta in apa fara sa stie sa innoate

ntz ntz ntz rozo iar ai lipsit de la ora de limba romana?macar ai o scuza cu operatia pe creier!
size_back
Postat pe 2 August 2010 11:11
De la: yumy, la data 2010-08-02 11:10:52
De la: soraderazboi, la data 2010-08-02 11:09:47Oameni buni, voi alt mod mai placut de a va amuza n-aveti?

ai pretentii prea mari de la oamenii fara creier

asa este...tu nu ai cum sa ai creier!ti l-au extirpat aia odata cu tumoarea!
size_back
Postat pe 2 August 2010 11:12
a size inca o chestie si am terminat discutia cu tine pe ziua de azi
ti-a murit prietena ?
te-a parasit esti prea proasta pana si pt ea saracutza de tn cat suferi, hai pa si du-te si caut-o si consoleaz-o poate sufera ca v-ati despartit
yumy
Postat pe 2 August 2010 11:13
De la: soraderazboi, la data 2010-08-02 11:09:47Oameni buni, voi alt mod mai placut de a va amuza n-aveti?

avem si alt mod....ca daca nu aveam ajungeam si eu sa am un numar de posturi mare gen roza....dar fiecare are o slabiciune...
size_back
Postat pe 2 August 2010 11:13
De la: yumy, la data 2010-08-02 11:13:34a size inca o chestie si am terminat discutia cu tine pe ziua de azi
ti-a murit prietena ?
te-a parasit esti prea proasta pana si pt ea saracutza de tn cat suferi, hai pa si du-te si caut-o si consoleaz-o poate sufera ca v-ati despartit


ma gandeam eu ca nu rezisti mult pana sa devii tu cea veche si de demult!
auzi da chiar nu ma poti ignora..asa-i?
ti-am mai spus da vad ca esti grea de cap...eu nu am fata ca tine 3 facultati!
nebunooo...te astept si maine!
size_back
Postat pe 2 August 2010 11:15
De la: soraderazboi, la data 2010-08-02 11:09:47Oameni buni, voi alt mod mai placut de a va amuza n-aveti?


interesant cum tu le oferi ocazia ca dupa aceea sa vi cu replici de "2 bani"(a se vedea cea de sus)!
nu-i asa ca acum iar iti pui intrebarea" ce are domne lumea asta perversa si rea cu mine"!
poti sa-mi raspunzi dar nu-ti garantez ca voi riposta tot ceea ce am scris aici este o constatare "inofensiva"! nu-i asa ca incep sa "invat" de la tine?!
fante_de_dorobanti
Postat pe 2 August 2010 11:22
soro...
ai si tu dreptate in felul tau..stiu ca nu-i frumos sa razi de oamenii bolnavi...dar cand fatuca asta iti face n conturi..si mai ales inventeaza boli pe care nici ca sa capeti atentie nu-i frumos sa le folosesti...
si toate astea ca sa aibe si ea prieteni virtuali?si ca sa aibe si ea atentie ca probabil acasa este un neica nimeni?
eu cred ca toti avem prieteni reali...nu trebuie musai sa vii pe internet sa ii cauti...si chiar si asa..este de inteles vrea fata sa socializeze...dar fii macar sincera! daca nu ai succes nu incerca sa invetezi subiecte pentru ca n-ai ocupatie!
size_back
Postat pe 2 August 2010 11:32
fante, nu era o replica de doi bani, ci o intrebare sincera.
Am initiat acest topic intr-o ultima incercare de a face cu totii un efort de gindire, de vointa, de ce vreti voi, sa realizam ca toate acestea nu aduc nimic bun in viata noastra. Asta este, cel putin, parerea mea. Poate altii considera ca, intr-adevar, merita sa te angajezi in asa ceva pe forumuri.
Stiu ca si eu am facut, pentru o vreme, astfel de jocuri, dar am constat ca nu-mi face cu adevarat placere.

geo, tu ai mare dreptate. Ce este mai interesant ca, daca intrebi "oameni buni, de ce se intimpla asta?", se interpreteaza drept o noua incitare la scandal si un atac la adresa celorlalti.

"E" grele, dom'le/
soraderazboi
Postat pe 2 August 2010 11:34
PS: fante, stai linistit ca n-are nimeni nimic cu mine aici, stiu foarte bine, nu m-am plins eu de-astea niciodata. Fiecare e cu treaba lui pe forum si cam atit.
soraderazboi
Postat pe 2 August 2010 11:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
care sunt simptomele de sifilis? stie cineva? 9 De la: leo_ 8 Februarie 2011 16:15
Orgasm. 4 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:46
va rog HELP! 7 De la: voicumagdalena 6 Noiembrie 2009 21:10
Urgent ajutor 21 De la: kudika_24733 13 Ianuarie 2013 14:22
fantezie 22 De la: kudika029282 30 Decembrie 2010 10:26