Colon Help!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

healthy009442 Avatarul lui healthy009442

59 mesaje

Buna, m-ar interesa si pe mine daca a folosit cineva acest produs(COLON HELP) si daca a dat rezultate! Vreau sa spun ca eu imi pun speranta in el si abia astept sa il achizitionez! Sper doar sa nu fiu dezamagita! Il vreau pentru a trata constipatia!Astept sa imi impartasiti din experienta voastra! Poop!

Raporteaza abuz de limbaj
luchianramona Avatarul lui luchianramona

4261 mesaje

O vecina foloseste Colon help pentru cura de slabire. Are efect in cura de slabire (am vazut cu ochii mei), inclusiv in problemele tranzitului intestinal (asta din spusele ei). Un alt efect al acestui produs este acela ca te face sa bei multa apa (ceea ce nu este rau deloc). Vecina spune ca si noaptea are o sticla cu apa langa pat.
Fosta membra Kudika.ro
si vecina ta este constipata?ca am inteles ca asta merge si pe partea cu diareea!
luchianramona Avatarul lui luchianramona

4261 mesaje

In toate "leacurile" pentru slabit (cel putin cele incercate de mine) exista si componente care stimuleaza tranzitul intestinal. Am precizat ca vecina il foloseste la cura de slabire. Deci e bun si la constipatie adeca partea cu diareea
Fosta membra Kudika.ro
asta clar ca trebuie accelerat oarecum tranzitul...da am inteles ce merge si cica ar echilibra si tranzitul intestinat deja accelerat(diaree)...pentru ca sunt si femei care sufera de diaree si sunt plinute!
kudika485122 Avatarul lui kudika485122

102 mesaje

Am inceput sa iau si eu colon help de vreo 10 zile. Mi se pare k da rezultate pt.curatarea colonului dak bei multa apa, ceea ce mie mi-e foarte greu. Dar vreau sa zic k produsul nu ma determina sa beau apa.Eu beau apa cu de-a sila de frica sa nu ma constip.