Setari Cookie-uri

Colon Help!

Buna, m-ar interesa si pe mine daca a folosit cineva acest produs(COLON HELP) si daca a dat rezultate! Vreau sa spun ca eu imi pun speranta in el si abia astept sa il achizitionez! Sper doar sa nu fiu dezamagita! Il vreau pentru a trata constipatia!Astept sa imi impartasiti din experienta voastra! Poop!

healthy009442
Postat pe 2 August 2010 12:41
O vecina foloseste Colon help pentru cura de slabire. Are efect in cura de slabire (am vazut cu ochii mei), inclusiv in problemele tranzitului intestinal (asta din spusele ei). Un alt efect al acestui produs este acela ca te face sa bei multa apa (ceea ce nu este rau deloc). Vecina spune ca si noaptea are o sticla cu apa langa pat.
luchianramona
Postat pe 2 August 2010 13:08
si vecina ta este constipata?ca am inteles ca asta merge si pe partea cu diareea!
size_back
Postat pe 2 August 2010 13:10
In toate "leacurile" pentru slabit (cel putin cele incercate de mine) exista si componente care stimuleaza tranzitul intestinal. Am precizat ca vecina il foloseste la cura de slabire. Deci e bun si la constipatie adeca partea cu diareea
luchianramona
Postat pe 2 August 2010 13:16
asta clar ca trebuie accelerat oarecum tranzitul...da am inteles ce merge si cica ar echilibra si tranzitul intestinat deja accelerat(diaree)...pentru ca sunt si femei care sufera de diaree si sunt plinute!
size_back
Postat pe 2 August 2010 13:22
Am inceput sa iau si eu colon help de vreo 10 zile. Mi se pare k da rezultate pt.curatarea colonului dak bei multa apa, ceea ce mie mi-e foarte greu. Dar vreau sa zic k produsul nu ma determina sa beau apa.Eu beau apa cu de-a sila de frica sa nu ma constip.
kudika485122
Postat pe 18 Martie 2013 11:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
se poate face odata cu cezariana si abdominoplastia? 2 De la: kudika_pudika 31 August 2011 21:37
CLISMA CU CAFEA - TERAPIA GERSON 1 De la: asistenta_medicala 1 August 2011 13:08
Alex are nevoie urgenta de ajutor!!! 54 De la: iffiuanamaria 5 Noiembrie 2009 14:59
Solidaritate 2 De la: ilumax_76 23 Iulie 2011 14:38
Cura cu apa !!! 11 De la: greierash_is_back 1 Noiembrie 2009 11:19