Setari Cookie-uri

recoamdare ochlari

Buna ziua,
Am si eu o intrebare la persoanele care cunosc sau poarta ochelari.
Port ochelari de cand eram mica si pentru mine au devenit ca un accesoriu pe care trebuie sa il am mereu la mine, ca un fel de inel sau ceas. De ceva vreme ma intereseaza sa imi fac o pereche de ochelari de soare cu dioptrii, insa nu stiu unde as putea face unii buni dar totusi sa nu dau 500 de lei pe ei si m-ar interesa sa imi fac si o pereche notmali de vedere pe care as fi dispusa sa dau ceva mai multi banuti.
O alta intrebare ar fii despre lentilele heliomate. Din cate stiu se fac doar daca ai fotofobie.Nu cunosc multe detalii despre lentilele heliomate si m-ar interesa ceva detalii din partea cuiva care cunoaste mai bine acest tip de lentile. In concluzie, unde recomandati sa imi fac ochelarii de soare cu dioptrii la un pret rezonabil.
kudika495392
Postat pe 3 Aprilie 2014 14:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CLISMA CU CAFEA - TERAPIA GERSON 1 De la: asistenta_medicala 1 August 2011 13:08
Unde gasesc si eu Medici Ginecologi in vederea unei colaborari? 1 De la: CornelG 2 Iunie 2013 14:20
candida 2 De la: kudika_19112 23 Octombrie 2012 15:55
tiroida va face probleme? 2 De la: pascu_gabriela 3 Decembrie 2008 23:49
varicele , cuperoza, picioarele obosite, reumatism , dureri articulare, hemoroizi 7 De la: ankutza20 13 Aprilie 2009 12:39