Setari Cookie-uri

ce se intampla??

buna...aseara am mers in fata casei la prietenul meu...si am vorbit despre ceva ce trebuias a vorbim...nu m ppupat..nici nimik...dupaia o plecat la un prieten de al lui...am mai stat putin cu fetele si am plecat si io acas...mai incolo iam trimis 2 mesaje...deoarece am vazut ca nu raspunde...lam sunat...sh o raspuns...ce vrei ma ce pui mei ma tot suni atata...tiam zis ca nus acasa...sh o zis pa si mio inchis telefonu....acuma nu stiu ce sa fac ma simt foarte aiurea...pana acuma nu sa mai comportat asa...sa il las sa ma caute el sau sa il caut io...??chiar nu stiu cum sa ma comport cu el acuma....as vrea un sfat...
d3lya_healthy
Postat pe 4 August 2010 13:05
cauta-l poate iti da si una in bot!
ce oi vrea sa sara in sus dupa ce i-ai zis ca n-ai avut orgasm?
size_back
Postat pe 4 August 2010 13:08
De la: d3lya_healthy, la data 2010-08-04 13:05:14buna...aseara am mers in fata casei la prietenul meu...si am vorbit despre ceva ce trebuias a vorbim...nu m ppupat..nici nimik...dupaia o plecat la un prieten de al lui...am mai stat putin cu fetele si am plecat si io acas...mai incolo iam trimis 2 mesaje...deoarece am vazut ca nu raspunde...lam sunat...sh o raspuns...ce vrei ma ce pui mei ma tot suni atata...tiam zis ca nus acasa...sh o zis pa si mio inchis telefonu....acuma nu stiu ce sa fac ma simt foarte aiurea...pana acuma nu sa mai comportat asa...sa il las sa ma caute el sau sa il caut io...??chiar nu stiu cum sa ma comport cu el acuma....as vrea un sfat...


Pentru ce sa-l suni? Lasa-l draga in pace ca-si revine el..daca-si revine, daca nu da-l in ma-sa ca fraieri ca el gasesti pe toate gardurile, ba chiar mai mult poate gasesti altu mai bun.
_Cryssa_
Postat pe 4 August 2010 13:09
De la: d3lya_healthy, la data 2010-08-04 13:05:14buna...aseara am mers in fata casei la prietenul meu...si am vorbit despre ceva ce trebuias a vorbim...nu m ppupat..nici nimik...dupaia o plecat la un prieten de al lui...am mai stat putin cu fetele si am plecat si io acas...mai incolo iam trimis 2 mesaje...deoarece am vazut ca nu raspunde...lam sunat...sh o raspuns...ce vrei ma ce pui mei ma tot suni atata...tiam zis ca nus acasa...sh o zis pa si mio inchis telefonu....acuma nu stiu ce sa fac ma simt foarte aiurea...pana acuma nu sa mai comportat asa...sa il las sa ma caute el sau sa il caut io...??chiar nu stiu cum sa ma comport cu el acuma....as vrea un sfat...


mai duduie tu esti aceiasi cu problema orgasmului...cea care a facut dargoste de 2 ori cu prietenul si nu a avut orgasm ....sper ca-i vb de acelasi baiat da?
Probabil din cauza ca i-ai spus prin sms ca nu ai avut orgasm...acum s-a suparat

Doamne mare ti-e gradina

Cati ani ai???
kudika311399_silvia
Postat pe 4 August 2010 13:11
De la: kudika311399, la data 2010-08-04 13:11:00
De la: d3lya_healthy, la data 2010-08-04 13:05:14buna...aseara am mers in fata casei la prietenul meu...si am vorbit despre ceva ce trebuias a vorbim...nu m ppupat..nici nimik...dupaia o plecat la un prieten de al lui...am mai stat putin cu fetele si am plecat si io acas...mai incolo iam trimis 2 mesaje...deoarece am vazut ca nu raspunde...lam sunat...sh o raspuns...ce vrei ma ce pui mei ma tot suni atata...tiam zis ca nus acasa...sh o zis pa si mio inchis telefonu....acuma nu stiu ce sa fac ma simt foarte aiurea...pana acuma nu sa mai comportat asa...sa il las sa ma caute el sau sa il caut io...??chiar nu stiu cum sa ma comport cu el acuma....as vrea un sfat...


mai duduie tu esti aceiasi cu problema orgasmului...cea care a facut dargoste de 2 ori cu prietenul si nu a avut orgasm ....sper ca-i vb de acelasi baiat da?
Probabil din cauza ca i-ai spus prin sms ca nu ai avut orgasm...acum s-a suparat

Doamne mare ti-e gradina

Cati ani ai???

cu indulgenta ii dau 15 ani!desi pare mai repede de 12-13!
size_back
Postat pe 4 August 2010 13:12
nu cersi iubire sau atentie.daca el ti-a vorbit asa inseamna ca nu-i mai pasa de tine si deja si cel mai mic gest al tau il deranjeaza.incearca daca totusi vrei, sa ai o conversatie cu el....clarifica ce te deranjeaza.daca in continuare iti va vb urat,crede-ma ca nu merita atentia ta.poate era cu alta si ca sa se dea macho a raspuns asa....sau poate ca doar are stres mititelul.... sa-ti pese in primul rand de tine.o zi buna!
kudi_kami
Postat pe 4 August 2010 13:13
auuuuuuuuuuu!!!!....acum am vazut toate postarile tale!! ...pai fata mea tu te-ai pupat cu altul,el te-a f...t si te-a lasat,doar deh nu-i convine sa afle prin sms ca nu ai avut orgasm cu el ....aaaa si inca ceva....nu sti daca esti gravida dupa 8 zile pt ca niciun simptom nu apare atat de repede...iar la felul cum gandesti si scri nu ai mai mult de 14 ani!!sa-ti fie rusine de tine,la varsta asta ai astfel de preocupari!pune mana si fa scoala,ca ai o exprimare ce lasa multe de dorit....dar deh,mai bine desfaci picioarele decat sa deschizi ochii la scoala!pacat...
kudi_kami
Postat pe 4 August 2010 13:24
De la: kudi_kami, la data 2010-08-04 13:24:39 auuuuuuuuuuu!!!!....acum am vazut toate postarile tale!! ...pai fata mea tu te-ai pupat cu altul,el te-a f...t si te-a lasat,doar deh nu-i convine sa afle prin sms ca nu ai avut orgasm cu el ....aaaa si inca ceva....nu sti daca esti gravida dupa 8 zile pt ca niciun simptom nu apare atat de repede...iar la felul cum gandesti si scri nu ai mai mult de 14 ani!!sa-ti fie rusine de tine,la varsta asta ai astfel de preocupari!pune mana si fa scoala,ca ai o exprimare ce lasa multe de dorit....dar deh,mai bine desfaci picioarele decat sa deschizi ochii la scoala!pacat...


BINE SPUS
kudika311399_silvia
Postat pe 4 August 2010 13:41
asta-i fata cu orgasmu?
100101
Postat pe 4 August 2010 13:47


pari sa fii o fata buna, dar din cei spui dai numai peste natarai... nu sint in jur baieti mai de treaba ?
Histria
Postat pe 4 August 2010 15:06
e pustan dornic de exprimare... ! aratai si tu indiferenta!
roz5blue6lila7
Postat pe 4 August 2010 15:13
De la: kudika311399_silvia, la data 2010-08-04 13:41:15
De la: kudi_kami, la data 2010-08-04 13:24:39 auuuuuuuuuuu!!!!....acum am vazut toate postarile tale!! ...pai fata mea tu te-ai pupat cu altul,el te-a f...t si te-a lasat,doar deh nu-i convine sa afle prin sms ca nu ai avut orgasm cu el ....aaaa si inca ceva....nu sti daca esti gravida dupa 8 zile pt ca niciun simptom nu apare atat de repede...iar la felul cum gandesti si scri nu ai mai mult de 14 ani!!sa-ti fie rusine de tine,la varsta asta ai astfel de preocupari!pune mana si fa scoala,ca ai o exprimare ce lasa multe de dorit....dar deh,mai bine desfaci picioarele decat sa deschizi ochii la scoala!pacat...


BINE SPUS



Ai dreptate
arpydia
Postat pe 14 Septembrie 2010 10:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
intrebare 69 De la: kudika045035 5 Septembrie 2009 22:05
DE CE NE CERTAM 18 De la: dragon_fly88 22 Iulie 2010 21:46
sex neprotejat...URGENT VA ROG 57 De la: dalilascumpy 20 Mai 2009 13:01
:(((helllp 7 De la: one_size 20 Noiembrie 2009 13:22
va rog sa imi dati un sfat ca nu stiu ce sa fac 20 De la: Anonima_007 8 Ianuarie 2010 05:29