Setari Cookie-uri

CINE SI DE CE INSEALA

Buna tuturor...m-am gandit sa abordez acest subiect pentru ca in ultima vreme am observat multi si multe care mai calca stramb intr-o relatie... care este parerea voastra?
mariaalina
Postat pe 10 August 2010 21:04
AGAIN????????
anastasia_m
Postat pe 10 August 2010 21:08
am precizat... sunt noua pe aici... :) so.... daca ai avut reactia asta... inseamna ca ti se pare deja un subiect fumat... sorry... era doar o curiozitate personala
mariaalina
Postat pe 10 August 2010 21:14
De la: mariaalina, la data 2010-08-10 21:14:40am precizat... sunt noua pe aici... :) so.... daca ai avut reactia asta... inseamna ca ti se pare deja un subiect fumat... sorry... era doar o curiozitate personala


e de inteles!!!da-te si tu o tura pe forum si o sa gasesti raspunsuri la intrebare!!!
anastasia_m
Postat pe 10 August 2010 21:24
De la: mariaalina, la data 2010-08-10 21:04:56Buna tuturor...m-am gandit sa abordez acest subiect pentru ca in ultima vreme am observat multi si multe care mai calca stramb intr-o relatie... care este parerea voastra?


Poti sa ne spui care e parerea ta!
Barbie30
Postat pe 10 August 2010 21:46
http://alinabarac.blogspot.com/2010/02/cine-si-de-ce-inseala.html

este un articol scris de mine pe aceasta tema... sper sa iti raspunda la intrebare...nu am spatiu suficient in aceasta cauta
mariaalina
Postat pe 11 August 2010 16:34
De la: mariaalina, la data 2010-08-11 16:34:43http://alinabarac.blogspot.com/2010/02/cine-si-de-ce-inseala.html

este un articol scris de mine pe aceasta tema... sper sa iti raspunda la intrebare...nu am spatiu suficient in aceasta cauta


Ceea ce ai insiruit tu acolo sunt supozitii, povesti din carti:)
Draga mea, e atat de simplu incat nici nu realizezi.
Barbatii inseala ( daca asa ai folosit termenul, pt. ca pe aici am vazut d'soare, necasatorite care sustin ca-s inselate, ceea ce e absurd, un om fara obligatii, nu inseala, d'aia se numeste " liber" pt. a alege )
pt. ca au cu cine, niciun barbat nu ar insela daca " cucoanele" care se pretind fatale nu ar lasa sa se inteleaga din comportamentul lor ca-si doresc asta...
Unele femei sunt atat de naive, incat daca vad ca un barbat le face un compliment azi, altul maine.....deja-s ' picate".
Daca e altfel decat asa, inseamna ca se numeste viol.
Femeile?
Simplu, unele-s atat de naive, incat cred ca daca se culca cu un barbat insurat si acel barbat le spune verzi si uscate....cum ca nevasta lui e asa, e pe dincolo......e monotonie in cuplu....mint de rup:))).....doar pt. a-si demonstra lor cat de naive si simplu de cucerit sunt unele femei:).
Nu inseala un barbat intr-un cuplu doar sa vada ca ceea ce are el acasa e mai bun, stie din start ca e mai bun:)
Oricum, exact cum ziceam..........
E simplu, ca femeie poti sa-ti alegi in viata categoria din care sa faci parte
cea de femeie de " consum"
sau cea de femeie de " casa"
Ca barbat e si mai simplu, el oricand poate face fata cu brio din ambele categorii.
Insa un lucru e cert, nu toate femeile sau barbatii inseala, si asta nu pt. ca au tot ce-si doresc acasa, pt. ca in viata in N ani intr-un cuplu sunt si bune si rele, insa principiul de baza este MORALITATEA! cand aceasta nu mai e, si mai ales nu mai e din partea unei femei, e vai de ea casa, s-a dus pe apa sambetei.
Succes.
stem_29
Postat pe 12 August 2010 08:42
Sunt diverse motive pt a insela, nu exista o regula general valabila, se spune ca barbatii sunt mai predispusi la asa ceva, insa de la vreme incoace mi se confirma ca si doamnele incep sa dobandeasca trasaturi asemanatoare barbatilor...
oana84onutza
Postat pe 18 August 2010 18:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CUM NE INGRIJIM SANII 40 De la: iris_4_ever 4 Iunie 2009 17:41
poziti tari 51 De la: Ame_ly 20 Octombrie 2010 18:17
ce se intampla? 113 De la: larisan 1 Noiembrie 2012 21:57
rog profesionistele sa dea niste "tips-uri" 85 De la: andronescu_v_anamaria@yahoo.com 18 Ianuarie 2009 08:18
Sex cu ... o virgina (ceva mai complicat) 14 De la: kudika365559 9 Februarie 2011 22:02