Setari Cookie-uri

Va rog sa ma ajutati cu o parere....

Am si eu o mare problema si va rog sa ma ajutati....de curand am fost la un team building cu colegii de serviciu unde avea sa se intample ceva care sa-mi schimbe radical viata...lucrez de ceva vreme in acesta firma si sunt multumita de jobul meu...problema este ca sefului meu i s-a "pus pata pe mine" si pana sa ajungem in acel team building a incercat de nenumarate ori sa se apropie de mine spunandu-mi ca ma place si ma doreste...l-am respins de fiecare data...o data chiar am izbucnit in plans si i-am spus sa ma lase in pace...dar ce folos...ce sa mai lungesc vorba....in acel nenorocit de team building a intrat intr-o seara peste mine in camera (colega mea era plecata...am inteles ulterior ca el a pus la cale totul...) si m-a "avut"...am plans si i-am spus ca il urasc pentru ce mi-a facut...el cu o nonsalanta demna de toata sila mi-a replicat ca "stiu ca si tu ti-ai dorit"...nu pot sa va explic cum m-am simtit dupa mi-e atat de rusine....tremuram plangeam in timp ce el imi spunea sa am incredere in el ca totul va fi bine...ca o sa se poarte altfel cu mine de atunci incolo....nu sunt naiva stiam ca nu va fi asa...lunea urmatoare cand am ajuns la birou mi-am scris demisia, dar a rupt-o si mi-a aruncat-o in fata spunandu-mi ca sunt o prefacuta...nu stiu ce sa fac sunt disperata....acum vrea sa ne intalnim din nou ca ar vrea sa ma aiba cu totul...mi-e atat de sila...LOGIC l-am refuzat si m-a amenintat ca o sa-mi para rau.....ca ii sunt datoare auzi ca nu am participat cu nimic la "primul act"....oricum nu vreau sa ma duc...SI NU O SA MA DUC...nu stiu cum sa scap din situatia asta si mai ales ce mi-ar putea face el daca nu ma duc....va rog sa ma ajutati cu o parere....
kudika041039
Postat pe 19 Iunie 2009 20:27
De la: kudika041039, la data 2009-06-19 20:27:42Am si eu o mare problema si va rog sa ma ajutati....de curand am fost la un team building cu colegii de serviciu unde avea sa se intample ceva care sa-mi schimbe radical viata...lucrez de ceva vreme in acesta firma si sunt multumita de jobul meu...problema este ca sefului meu i s-a "pus pata pe mine" si pana sa ajungem in acel team building a incercat de nenumarate ori sa se apropie de mine spunandu-mi ca ma place si ma doreste...l-am respins de fiecare data...o data chiar am izbucnit in plans si i-am spus sa ma lase in pace...dar ce folos...ce sa mai lungesc vorba....in acel nenorocit de team building a intrat intr-o seara peste mine in camera (colega mea era plecata...am inteles ulterior ca el a pus la cale totul...) si m-a "avut"...am plans si i-am spus ca il urasc pentru ce mi-a facut...el cu o nonsalanta demna de toata sila mi-a replicat ca "stiu ca si tu ti-ai dorit"...nu pot sa va explic cum m-am simtit dupa mi-e atat de rusine....tremuram plangeam in timp ce el imi spunea sa am incredere in el ca totul va fi bine...ca o sa se poarte altfel cu mine de atunci incolo....nu sunt naiva stiam ca nu va fi asa...lunea urmatoare cand am ajuns la birou mi-am scris demisia, dar a rupt-o si mi-a aruncat-o in fata spunandu-mi ca sunt o prefacuta...nu stiu ce sa fac sunt disperata....acum vrea sa ne intalnim din nou ca ar vrea sa ma aiba cu totul...mi-e atat de sila...LOGIC l-am refuzat si m-a amenintat ca o sa-mi para rau.....ca ii sunt datoare auzi ca nu am participat cu nimic la "primul act"....oricum nu vreau sa ma duc...SI NU O SA MA DUC...nu stiu cum sa scap din situatia asta si mai ales ce mi-ar putea face el daca nu ma duc....va rog sa ma ajutati cu o parere....

ai auzit de camera de filmat???ea pitesteo u frumusel,inregistreaza tot,dute frumusel la politie,si bagal la hartuire sexuala
daca vrei mai multe detali vb pe privat
scorpyoW
Postat pe 19 Iunie 2009 20:35
De la: scorpyoW, la data 2009-06-19 20:35:28
De la: kudika041039, la data 2009-06-19 20:27:42Am si eu o mare problema si va rog sa ma ajutati....de curand am fost la un team building cu colegii de serviciu unde avea sa se intample ceva care sa-mi schimbe radical viata...lucrez de ceva vreme in acesta firma si sunt multumita de jobul meu...problema este ca sefului meu i s-a "pus pata pe mine" si pana sa ajungem in acel team building a incercat de nenumarate ori sa se apropie de mine spunandu-mi ca ma place si ma doreste...l-am respins de fiecare data...o data chiar am izbucnit in plans si i-am spus sa ma lase in pace...dar ce folos...ce sa mai lungesc vorba....in acel nenorocit de team building a intrat intr-o seara peste mine in camera (colega mea era plecata...am inteles ulterior ca el a pus la cale totul...) si m-a "avut"...am plans si i-am spus ca il urasc pentru ce mi-a facut...el cu o nonsalanta demna de toata sila mi-a replicat ca "stiu ca si tu ti-ai dorit"...nu pot sa va explic cum m-am simtit dupa mi-e atat de rusine....tremuram plangeam in timp ce el imi spunea sa am incredere in el ca totul va fi bine...ca o sa se poarte altfel cu mine de atunci incolo....nu sunt naiva stiam ca nu va fi asa...lunea urmatoare cand am ajuns la birou mi-am scris demisia, dar a rupt-o si mi-a aruncat-o in fata spunandu-mi ca sunt o prefacuta...nu stiu ce sa fac sunt disperata....acum vrea sa ne intalnim din nou ca ar vrea sa ma aiba cu totul...mi-e atat de sila...LOGIC l-am refuzat si m-a amenintat ca o sa-mi para rau.....ca ii sunt datoare auzi ca nu am participat cu nimic la "primul act"....oricum nu vreau sa ma duc...SI NU O SA MA DUC...nu stiu cum sa scap din situatia asta si mai ales ce mi-ar putea face el daca nu ma duc....va rog sa ma ajutati cu o parere....

ai auzit de camera de filmat???ea pitesteo u frumusel,inregistreaza tot,dute frumusel la politie,si bagal la hartuire sexuala
daca vrei mai multe detali vb pe privat






Sincer m-am gandit si la asta...dar, sotia lui am inteles ca e insarcinata si nu as vrea sa-i fac vreun rau....nu stiu ce sa fac...nu e vina ei ca are un asemenea "specimen" la usa...
kudika041039
Postat pe 19 Iunie 2009 20:41
De la: kudika041039, la data 2009-06-19 20:41:56
De la: scorpyoW, la data 2009-06-19 20:35:28
De la: kudika041039, la data 2009-06-19 20:27:42Am si eu o mare problema si va rog sa ma ajutati....de curand am fost la un team building cu colegii de serviciu unde avea sa se intample ceva care sa-mi schimbe radical viata...lucrez de ceva vreme in acesta firma si sunt multumita de jobul meu...problema este ca sefului meu i s-a "pus pata pe mine" si pana sa ajungem in acel team building a incercat de nenumarate ori sa se apropie de mine spunandu-mi ca ma place si ma doreste...l-am respins de fiecare data...o data chiar am izbucnit in plans si i-am spus sa ma lase in pace...dar ce folos...ce sa mai lungesc vorba....in acel nenorocit de team building a intrat intr-o seara peste mine in camera (colega mea era plecata...am inteles ulterior ca el a pus la cale totul...) si m-a "avut"...am plans si i-am spus ca il urasc pentru ce mi-a facut...el cu o nonsalanta demna de toata sila mi-a replicat ca "stiu ca si tu ti-ai dorit"...nu pot sa va explic cum m-am simtit dupa mi-e atat de rusine....tremuram plangeam in timp ce el imi spunea sa am incredere in el ca totul va fi bine...ca o sa se poarte altfel cu mine de atunci incolo....nu sunt naiva stiam ca nu va fi asa...lunea urmatoare cand am ajuns la birou mi-am scris demisia, dar a rupt-o si mi-a aruncat-o in fata spunandu-mi ca sunt o prefacuta...nu stiu ce sa fac sunt disperata....acum vrea sa ne intalnim din nou ca ar vrea sa ma aiba cu totul...mi-e atat de sila...LOGIC l-am refuzat si m-a amenintat ca o sa-mi para rau.....ca ii sunt datoare auzi ca nu am participat cu nimic la "primul act"....oricum nu vreau sa ma duc...SI NU O SA MA DUC...nu stiu cum sa scap din situatia asta si mai ales ce mi-ar putea face el daca nu ma duc....va rog sa ma ajutati cu o parere....

ai auzit de camera de filmat???ea pitesteo u frumusel,inregistreaza tot,dute frumusel la politie,si bagal la hartuire sexuala
daca vrei mai multe detali vb pe privat






Sincer m-am gandit si la asta...dar, sotia lui am inteles ca e insarcinata si nu as vrea sa-i fac vreun rau....nu stiu ce sa fac...nu e vina ei ca are un asemenea "specimen" la usa...


atunci stai si trage u,daca iti este mila yo stiu un caz asemanator si nu sa terminat bine
dal in masa,ce daca e nevastasa insarcinata?decat sa planga mama mai bine plange mata
scorpyoW
Postat pe 19 Iunie 2009 20:47
asa e....da'o in colo pe sotia lui...gandeste'te la tine si la cat mai vrei s'o tii asa....gandeste'te ca poate ii faci si ei un bine aratandu'i ce fel de om are la usa
inna_1688
Postat pe 20 Iunie 2009 00:04
De la: inna_1688, la data 2009-06-20 00:04:59asa e....da'o in colo pe sotia lui...gandeste'te la tine si la cat mai vrei s'o tii asa....gandeste'te ca poate ii faci si ei un bine aratandu'i ce fel de om are la usa


ma gandeam ca o sa fiu criticat,dar e bine ca mai sunt oameni cate au capu pe umeri
scorpyoW
Postat pe 20 Iunie 2009 00:07
De la: scorpyoW, la data 2009-06-20 00:07:49
De la: inna_1688, la data 2009-06-20 00:04:59asa e....da'o in colo pe sotia lui...gandeste'te la tine si la cat mai vrei s'o tii asa....gandeste'te ca poate ii faci si ei un bine aratandu'i ce fel de om are la usa


ma gandeam ca o sa fiu criticat,dar e bine ca mai sunt oameni cate au capu pe umeri


inna_1688
Postat pe 20 Iunie 2009 00:16
De la: kudika041039, la data 2009-06-19 20:27:42Am si eu o mare problema si va rog sa ma ajutati....de curand am fost la un team building cu colegii de serviciu unde avea sa se intample ceva care sa-mi schimbe radical viata...lucrez de ceva vreme in acesta firma si sunt multumita de jobul meu...problema este ca sefului meu i s-a "pus pata pe mine" si pana sa ajungem in acel team building a incercat de nenumarate ori sa se apropie de mine spunandu-mi ca ma place si ma doreste...l-am respins de fiecare data...o data chiar am izbucnit in plans si i-am spus sa ma lase in pace...dar ce folos...ce sa mai lungesc vorba....in acel nenorocit de team building a intrat intr-o seara peste mine in camera (colega mea era plecata...am inteles ulterior ca el a pus la cale totul...) si m-a "avut"...am plans si i-am spus ca il urasc pentru ce mi-a facut...el cu o nonsalanta demna de toata sila mi-a replicat ca "stiu ca si tu ti-ai dorit"...nu pot sa va explic cum m-am simtit dupa mi-e atat de rusine....tremuram plangeam in timp ce el imi spunea sa am incredere in el ca totul va fi bine...ca o sa se poarte altfel cu mine de atunci incolo....nu sunt naiva stiam ca nu va fi asa...lunea urmatoare cand am ajuns la birou mi-am scris demisia, dar a rupt-o si mi-a aruncat-o in fata spunandu-mi ca sunt o prefacuta...nu stiu ce sa fac sunt disperata....acum vrea sa ne intalnim din nou ca ar vrea sa ma aiba cu totul...mi-e atat de sila...LOGIC l-am refuzat si m-a amenintat ca o sa-mi para rau.....ca ii sunt datoare auzi ca nu am participat cu nimic la "primul act"....oricum nu vreau sa ma duc...SI NU O SA MA DUC...nu stiu cum sa scap din situatia asta si mai ales ce mi-ar putea face el daca nu ma duc....va rog sa ma ajutati cu o parere....

trebuia sa-l reclami pt viol si hartuire sexuala.
R_F
Postat pe 20 Iunie 2009 00:20
acum 3 saptamani o copila de 19 sa aruncat de la etaju 4,din cauza sefulu,o hartuea incontinu,a vb cu cateva persoane dar nu a crezuto,totul a iesit la iveal datorita inregistrari care a lasato pe masa inainte de sa arunca,acum ea se zbate intre viata si moarte,si el e in libertate,motivu nu au dovezi suficiente pentru a putea fi acuzat,pe cate am inteles femei de servici stia ce se intanpla,dar a tacut sa nusi pearda serviciu,
acum tace si ea ,spune ca nu a vazut nimic,sper sa inteleaga ca e viata unui om,si sa depuna marturie,asa ca e nu trebue sa ste singura solutie e sa'i de masca jos de pe fata
scorpyoW
Postat pe 20 Iunie 2009 00:20
deci eu nu inteleg.cum adica te-a avut?si ai plans? doar nu te-a luat cu forta , nu? nu te-a violat?
deci si tu ai stat...
cum adica ti-a rupt demisia?
pleci din firma si gata! ce mare chestie. nu inteleg?
Corina_cori
Postat pe 20 Iunie 2009 00:38
ce situatie... nu stiu ce as fi facut dak as fi fost in locul tau, cred k l-as fi batut cat de tare as fi putut,i-as fi zis k e un om de nimic si l-as fi facut sa se enerveze in asa fel incat sa ma lase in pace...
Laura171
Postat pe 3 Iulie 2009 21:43
Un barbat nu are cum sa faca sex cu o femeie daca aceasta nu ii transmite semnale ca ar vrea asta in prealabil..... sexul poate fi folosit ca si metoda de manipulare a unui barbat.......
Baiat_Rezervat
Postat pe 3 Iulie 2009 22:37
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-07-03 22:37:18Un barbat nu are cum sa faca sex cu o femeie daca aceasta nu ii transmite semnale ca ar vrea asta in prealabil..... sexul poate fi folosit ca si metoda de manipulare a unui barbat.......



Rezeeeeeee...esti frate de cruce cu raposatu' Mitica ??? Adica daca ala e un nenorocit ea e de vina ???


Un barbat nu are cum sa faca sex cu o femeie daca aceasta nu ii transmite semnale ca ar vrea asta in prealabil.

Geme puscaria de violatori si tu zici ca nu are cum ???? Crezi ca daca e sef la nu stiu ce firma e si un om de calitate ??? Ai fi surprins cate animale la costum apretat coexista printre noi ....nu tot ce zboara se mananca ...

Reze, oi fi tu misogin dar depasesti limita realului tati....a reinviat Terente ???


On topic: Infuda-l fir-ar mamitzica lui ...sa te tina minte toata viata !!!
___LL___
Postat pe 3 Iulie 2009 22:45
oare de ce unele femei umbla pe strada in fusta de trei palme si in decolteu si cu o tona de spray pe ele?daca o femeie manifesta o atitudine de respect fata de sef si vestimentatie corespunzatoare la acesta nu i arde de relatii intime oricat de nenorocit ar fi.......
Baiat_Rezervat
Postat pe 3 Iulie 2009 22:56
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-07-03 22:37:18Un barbat nu are cum sa faca sex cu o femeie daca aceasta nu ii transmite semnale ca ar vrea asta in prealabil..... sexul poate fi folosit ca si metoda de manipulare a unui barbat.......


rezematule... in seara asta iti dau gugustiucii la lins ca nu am diponibila nici o alta pasarica....

dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Iulie 2009 23:03
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-07-03 22:56:00oare de ce unele femei umbla pe strada in fusta de trei palme si in decolteu si cu o tona de spray pe ele?daca o femeie manifesta o atitudine de respect fata de sef si vestimentatie corespunzatoare la acesta nu i arde de relatii intime oricat de nenorocit ar fi.......


unele femei unbla pe strada mai despuiate... in ciuda..p...lii sau ca sa te oftici tu....

daca as putea ti-as da una in c..ie. sa te aud vorbind vreo 2 saptamani ca pe o soprana....

dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Iulie 2009 23:05
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-07-03 23:05:10
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-07-03 22:56:00oare de ce unele femei umbla pe strada in fusta de trei palme si in decolteu si cu o tona de spray pe ele?daca o femeie manifesta o atitudine de respect fata de sef si vestimentatie corespunzatoare la acesta nu i arde de relatii intime oricat de nenorocit ar fi.......


unele femei unbla pe strada mai despuiate... in ciuda..p...lii sau ca sa te oftici tu....

daca as putea ti-as da una in c..ie. sa te aud vorbind vreo 2 saptamani ca pe o soprana....









heaven_2906
Postat pe 3 Iulie 2009 23:07
Magda Ciumac de la otv a dansat pe masa in studio in direct cu fusta foarte ridicata in fata de se vedeau chilotii ca sa vada toti barbatii cum da ea din fund si sa ii admire picioarele si cand un barbat din regie o facea neserioasa imediat a sarit la el sa il bata si a vorbit cu un limbaj in ultimul hal......
Baiat_Rezervat
Postat pe 3 Iulie 2009 23:07
ema mi-am facut noaptea frumoasa
a pus-o reze ,ii va trebui tratament sau limba in gips
heaven_2906
Postat pe 3 Iulie 2009 23:07
mai bine i-ai da una dupa ceafa, ce dreaq abereaza p-aici? sa ne punem si patura in cap acum, ca sa nu mai starnim pofte necuvenite?
povestea nu mi se pare cusher totusi, barbatii sunt lasi de regula, ceva e putred in danemarca.
spre exemplu, de ce nu era incuiata usa?
googoodoll
Postat pe 3 Iulie 2009 23:08
Parerea mea: pleaca pur si simplu,fara demisie fara nimic....ce crezi ca poate sa-ti faca?
marialecs
Postat pe 3 Iulie 2009 23:08
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-07-03 23:07:09Magda Ciumac de la otv a dansat pe masa in studio in direct cu fusta foarte ridicata in fata de se vedeau chilotii ca sa vada toti barbatii cum da ea din fund si sa ii admire picioarele si cand un barbat din regie o facea neserioasa imediat a sarit la el sa il bata si a vorbit cu un limbaj in ultimul hal......


ne imbracam cum vrem.....asta nu denota ca aveti dreptul sa va luati d enoi pe strada sau sa fim jignite
si reze ,mama numa un obsedat sexual ii curg balele cand vede o pereche de sani ........
pasarica ,cand o lingi ......trebuie sa fie acoperita sau goala?
heaven_2906
Postat pe 3 Iulie 2009 23:09
De la: kudika041039, la data 2009-06-19 20:27:42Am si eu o mare problema si va rog sa ma ajutati....de curand am fost la un team building cu colegii de serviciu unde avea sa se intample ceva care sa-mi schimbe radical viata...lucrez de ceva vreme in acesta firma si sunt multumita de jobul meu...problema este ca sefului meu i s-a "pus pata pe mine" si pana sa ajungem in acel team building a incercat de nenumarate ori sa se apropie de mine spunandu-mi ca ma place si ma doreste...l-am respins de fiecare data...o data chiar am izbucnit in plans si i-am spus sa ma lase in pace...dar ce folos...ce sa mai lungesc vorba....in acel nenorocit de team building a intrat intr-o seara peste mine in camera (colega mea era plecata...am inteles ulterior ca el a pus la cale totul...) si m-a "avut"...am plans si i-am spus ca il urasc pentru ce mi-a facut...el cu o nonsalanta demna de toata sila mi-a replicat ca "stiu ca si tu ti-ai dorit"...nu pot sa va explic cum m-am simtit dupa mi-e atat de rusine....tremuram plangeam in timp ce el imi spunea sa am incredere in el ca totul va fi bine...ca o sa se poarte altfel cu mine de atunci incolo....nu sunt naiva stiam ca nu va fi asa...lunea urmatoare cand am ajuns la birou mi-am scris demisia, dar a rupt-o si mi-a aruncat-o in fata spunandu-mi ca sunt o prefacuta...nu stiu ce sa fac sunt disperata....acum vrea sa ne intalnim din nou ca ar vrea sa ma aiba cu totul...mi-e atat de sila...LOGIC l-am refuzat si m-a amenintat ca o sa-mi para rau.....ca ii sunt datoare auzi ca nu am participat cu nimic la "primul act"....oricum nu vreau sa ma duc...SI NU O SA MA DUC...nu stiu cum sa scap din situatia asta si mai ales ce mi-ar putea face el daca nu ma duc....va rog sa ma ajutati cu o parere....



hai bre daca nu vrei nu te poate obliga......drak te-a pus sa ii dai apa la moara?
acum stai cracanata...........sau refuza .........exista cuvantul "nu"
heaven_2906
Postat pe 3 Iulie 2009 23:11
De la: heaven_2906, la data 2009-07-03 23:09:23
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-07-03 23:07:09Magda Ciumac de la otv a dansat pe masa in studio in direct cu fusta foarte ridicata in fata de se vedeau chilotii ca sa vada toti barbatii cum da ea din fund si sa ii admire picioarele si cand un barbat din regie o facea neserioasa imediat a sarit la el sa il bata si a vorbit cu un limbaj in ultimul hal......


ne imbracam cum vrem.....asta nu denota ca aveti dreptul sa va luati d enoi pe strada sau sa fim jignite
si reze ,mama numa un obsedat sexual ii curg balele cand vede o pereche de sani ........
pasarica ,cand o lingi ......trebuie sa fie acoperita sau goala?

probabil unele femei sunt batute in timpul violului din cauza ca se imbraca cum vor....
daca este acoperita atunci nu cred ca se mai simte finetea limbii si umezeala ei.....
Baiat_Rezervat
Postat pe 3 Iulie 2009 23:18
ha ha ha ............eta ca de mine nu se ia nimeni si tot port decolteuri
heaven_2906
Postat pe 3 Iulie 2009 23:19
Eu daca stiu ca deranjeaza pe cineva o actiune de a mea incerc sa evit in a mai face acel lucru.....
Baiat_Rezervat
Postat pe 3 Iulie 2009 23:22
probabil tu ii lasi sa isi faca treaba pana la capat si nu ii acuzi de viol,ca de aia porti decolteuri nu?
Baiat_Rezervat
Postat pe 3 Iulie 2009 23:26
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-07-03 23:07:09Magda Ciumac de la otv a dansat pe masa in studio in direct cu fusta foarte ridicata in fata de se vedeau chilotii ca sa vada toti barbatii cum da ea din fund si sa ii admire picioarele si cand un barbat din regie o facea neserioasa imediat a sarit la el sa il bata si a vorbit cu un limbaj in ultimul hal......


vrei sa-ti pun o pila la magda ciumac??? serios asa te bag pe fir cu ea ...poate iti arata si tie chilotii ...
daca nu poti sa scoyi limba la ea poate se uda si te face fericit....asta daca nu te bate pana te asculta cu urechea....

dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Iulie 2009 23:34
De la: kudika041039, la data 2009-06-19 20:27:42Am si eu o mare problema si va rog sa ma ajutati....de curand am fost la un team building cu colegii de serviciu unde avea sa se intample ceva care sa-mi schimbe radical viata...lucrez de ceva vreme in acesta firma si sunt multumita de jobul meu...problema este ca sefului meu i s-a "pus pata pe mine" si pana sa ajungem in acel team building a incercat de nenumarate ori sa se apropie de mine spunandu-mi ca ma place si ma doreste...l-am respins de fiecare data...o data chiar am izbucnit in plans si i-am spus sa ma lase in pace...dar ce folos...ce sa mai lungesc vorba....in acel nenorocit de team building a intrat intr-o seara peste mine in camera (colega mea era plecata...am inteles ulterior ca el a pus la cale totul...) si m-a "avut"...am plans si i-am spus ca il urasc pentru ce mi-a facut...el cu o nonsalanta demna de toata sila mi-a replicat ca "stiu ca si tu ti-ai dorit"...nu pot sa va explic cum m-am simtit dupa mi-e atat de rusine....tremuram plangeam in timp ce el imi spunea sa am incredere in el ca totul va fi bine...ca o sa se poarte altfel cu mine de atunci incolo....nu sunt naiva stiam ca nu va fi asa...lunea urmatoare cand am ajuns la birou mi-am scris demisia, dar a rupt-o si mi-a aruncat-o in fata spunandu-mi ca sunt o prefacuta...nu stiu ce sa fac sunt disperata....acum vrea sa ne intalnim din nou ca ar vrea sa ma aiba cu totul...mi-e atat de sila...LOGIC l-am refuzat si m-a amenintat ca o sa-mi para rau.....ca ii sunt datoare auzi ca nu am participat cu nimic la "primul act"....oricum nu vreau sa ma duc...SI NU O SA MA DUC...nu stiu cum sa scap din situatia asta si mai ales ce mi-ar putea face el daca nu ma duc....va rog sa ma ajutati cu o parere....
ce animal.ai face bine daca l-ai denunta.ce ca nevasta lui ii insarcinata nu are decat.nu trebuie sa suferi pentru nimeni.daca tu nu ai vrut trebuia sa inceteze si gata.
Frumusica4
Postat pe 3 Iulie 2009 23:42
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-07-03 23:22:22Eu daca stiu ca deranjeaza pe cineva o actiune de a mea incerc sa evit in a mai face acel lucru.....


tulai drace da' mincinos mai esti... rusine sa-ti fie... rusinica ...rusinica.... minciunica.....

dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Iulie 2009 23:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
intimitate 23 De la: Nicool 19 Februarie 2010 21:58
joc nou legat de sex 24 De la: _oktober_ 3 Februarie 2009 17:45
sex? 68 De la: Georgia99 28 Octombrie 2008 16:44
Te inseala 35 De la: FLORY_DULCIK 2 Decembrie 2009 22:28
Ex ?? 6 De la: kudika_989569 27 Iunie 2015 11:44