Setari Cookie-uri

Vand rochie de mireasa cu trena superba!

Dragele mele, imi vand si eu rochia de mireasa care m-a facut atat de fericita!
Consider ca este pacat sa o strice timpul in sifonier cand poate face si o alta mireasa cel putin la fel de fericita cum am fost eu in ziua in care am purtat-o! Am fost atat de admirata incat m-am simtit intr-adevar ca o printesa.
Este o rochie de calitate si acest lucru se poate vedea cu ochiul liber (materialul, croiala, cusaturile, aplicatiile sunt foarte bine lucrate, nu este o rochie de 2 lei cum am vazut in unele magazine si, credeti-ma, am cautat foarte mult pana am gasit-o!).
Este masura 38, eu am 1,67 m dar am purtat si tocuri la nunta.
Rochia are sistem de prindere la trena, asa ca veti putea dansa linistite, nu va incomodeaza deloc, iar trena...este spectaculoasa!!!
Pretul il vom stabili impreuna!
Poze puteti vedea la profilul meu si pentru mai multe detalii imi puteti lasa un mesaj!
Mult succes la pregatirile de nunta!
evelinne
Postat pe 12 August 2010 10:22
Anuntul este inca valabil!
evelinne
Postat pe 31 August 2010 09:13
vand rochie de mireasa!! eu am 70kg si 1,60m si mi-a venit exceptional,dar se poate modifica pt 1,75m inaltime,iar corsetul este reglabil,daca esti mai subtire sau mai plinutza.pret 1400 lei negociabil.pozele le vedeti pe profilul meu.
petronika13
Postat pe 1 Octombrie 2010 12:46
vand rochie de mireasa!! eu am 70kg si 1,60m si mi-a venit exceptional,dar se poate modifica pt 1,75m inaltime,iar corsetul este reglabil,daca esti mai subtire sau mai plinutza.pret 1400 lei negociabil.pozele le vedeti pe profilul meu.
petronika13
Postat pe 1 Octombrie 2010 12:46
Anuntul este inca valabil!!!
evelinne
Postat pe 14 Octombrie 2010 11:50
De la: evelinne, la data 2010-08-12 10:22:57Dragele mele, imi vand si eu rochia de mireasa care m-a facut atat de fericita!
Consider ca este pacat sa o strice timpul in sifonier cand poate face si o alta mireasa cel putin la fel de fericita cum am fost eu in ziua in care am purtat-o! Am fost atat de admirata incat m-am simtit intr-adevar ca o printesa.
Este o rochie de calitate si acest lucru se poate vedea cu ochiul liber (materialul, croiala, cusaturile, aplicatiile sunt foarte bine lucrate, nu este o rochie de 2 lei cum am vazut in unele magazine si, credeti-ma, am cautat foarte mult pana am gasit-o!).
Este masura 38, eu am 1,67 m dar am purtat si tocuri la nunta.
Rochia are sistem de prindere la trena, asa ca veti putea dansa linistite, nu va incomodeaza deloc, iar trena...este spectaculoasa!!!
Pretul il vom stabili impreuna!
Poze puteti vedea la profilul meu si pentru mai multe detalii imi puteti lasa un mesaj!
Mult succes la pregatirile de nunta!


ai putut dansa in ea?
_Cryssa_
Postat pe 14 Octombrie 2010 11:57
Cu toate ca este lunga trena, are sistem de prindere si nu m-a incomodat deloc! Dupa ce o prinzi nici nu zici ca ai trena!
evelinne
Postat pe 20 Octombrie 2010 22:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Rochii de mireasa la reduceri sau promotii 1 De la: TinTina 24 Octombrie 2011 23:05
Vand rochie de mireasa, stil sirena, culoare ivoare, marimea 36 adjustabila la care ofer cadou accesorii. 2 De la: petramakeup 23 Februarie 2011 21:59
vand rochie mireasa, model 2010 1 De la: kudika311756 5 August 2010 12:04
Lenjeria intima din noaptea nuntii 18 De la: Laura_Baldini 4 Februarie 2011 16:39
Vand costum mire DINASTY + accesorii 4 De la: nan_flaviu 11 Ianuarie 2011 22:59