Setari Cookie-uri

O noua coafura

Buna! Pana sa incep scoala trebuie sa ma tund. Eu am fost tunsa acum 2 ani filat, cu putin breton. Pe parcurs, bretonul a crescut, nu m-am mai ocupat de el. La inceputul anului l-am taiat pana in zona barbiei. Parul meu este destul de lung, si de asemenea destul de tocit. La prima vedere, cam 3 centimetri par a fi tociti. Daca te uiti mai cu atentie, mai multi centimentri.
In fine. Sa revenim. Cum m-as putea tunde ? Mi s-a propus sa ma tund bob, insa mie nu imi place cum imi sta.
Vreau sa ma tund cu breton, si as vrea sa imi spuneti daca restul parului sa il tund drept sau filat.
Apropo, am fata ovala (stiu ca fetei ovale i se potrivesc multe tunsori, doar ca eu sunt ceva mai pretentioasa ) si ochii caprui. Astea cred ca sunt principalele detalii. .




Multumesc de ajutor :*.
LaviniaL
Postat pe 19 August 2010 22:15
Buna
Probabil deja te-ai tuns, insa eu totusi iti pot recomanda cateva tunsori:
la o fata ovala si cu problemele firului pe care le-ai explicat eu ti-as propune o tunsoare scurta dat toturi cu un aspect de par mediu, intra in profilul meu si uite in album cred ca prima poza e ceea ce ti s-ar potrivi!

Sper ca te-am inspirat cumva!:)

Succes
Cristina_Cerga
Postat pe 17 Octombrie 2010 15:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
PRESTEZ SERVICII DE FOTOGRAFIE SI FILMARE PRETURI EXCEPTIONALE DE PROMOTIE 1 De la: MIKA2012 13 Aprilie 2012 17:09
crema de fata pentru varsta de 18 ani 5 De la: kudika_pudika 18 August 2011 12:24
N-am sani ! 210 De la: healthy001306 2 Iulie 2013 15:06
COLAGENUL MARIN TIP I,II,III,IV 1 De la: darius1973 26 Martie 2009 12:06
albirea dintilor acasa . 1 De la: healthy014415 26 Martie 2010 14:49