Setari Cookie-uri

credinte si mituri personale

De la: black_velevt, la data 2010-09-05 18:26:32 De-a dreptul impresionant sa vezi pe cineva atat de grandoman incat sa deschida un asemenea topic si apoi sa se ofusce de raspunsurile primite! Bravo! Esti baiat mare de-acu, mai ai putin si iti depasesti si complexul e inferioritate!


chiar si tu esti la fel de"desteapta" ca restul. acest titlu este din volumul "ABC-ul ILUMINARII" de OSHO. SI CIVILIZATIA SI TOATE CELELALTE, AVIND CHIAR LA INCEPUT FRAZELE DIN CAPITOLELE RESPECTIVE. ASTA AM VRUT SA VA DEMONSTREZ CIT SINTETI VOI DE IMPORTANTI... SUB ALTE SEMNATURI NIMENI NU ARE VALOARE, DECIT PROSTIA VOASTRA MONUMENTALA. MA BUCUR ENORM PT MAIESTRIA DE CARE DATI DOVADA IN A VA PREZENTA PROSTIA.. voi constituiti lumea oamenilor rai ce traiesc in Acest spatiu al urei, semanind doar inginfare si prostie. FELICITARI
kudika200175
Postat pe 5 Septembrie 2010 18:59
De la: Barbie30, la data 2010-08-23 00:10:22Ti se pare tie ca ma mira aberatiile tale?


esti mai proasta decit credeam... de unde stii tu ca nu stiu cine este una si aceeasi persoana cu mine cum afirmi pe alt topic/ cumva te ocupi de a intra in conturi de furat ip si id-uri, parole??? ia sa dam noi un zvon , ca prea esti matale sigura, si daca esti asa sigura trebuie sa ai argumente. si daca ar fi asa, care ar fi problema??? ca voi sinteti o turma si nu faceti tatza? sau ce razbu are este asta? pina la proba contrarie dupa acelasi principiu afirm si eu ESTI PROASTA
kudika200175
Postat pe 5 Septembrie 2010 20:21
Ai inceput sa iei postarile din urma? Aia e de pe 23 august frate!Mai suferi si de paranoia!
Barbie30
Postat pe 5 Septembrie 2010 20:23
Caile Domnului sant drepte...Oameni le cam incurca
eribui
Postat pe 6 Septembrie 2010 00:17
Caile Domnului sant drepte...Oamenii le mai incurca
eribui
Postat pe 6 Septembrie 2010 00:19
De la: eribui, la data 2010-09-06 00:19:32Caile Domnului sant drepte...Oamenii le mai incurca


bai iubire rasucita ofilita tu de unde rasarisi? si ce doresti? ai gresit site , mergi tu pe cararea aia dreapta pina la intersectia dintre elmaz si sentimente, acolo gasesti tu pe cine sa intrebi care iti e drumul catre iubire ca tu esti din neamul lui suceala eribui. asa ca lasa tu concluziile ca nu dai pe nimeni pe spate , poate pe domnisoarele astea cocotate in pomi, daca scuturi pomul cad maimutele de zici ca s-au copt...
kudika200175
Postat pe 7 Septembrie 2010 08:45
De la: kudika200175, la data 2010-09-05 20:21:48
De la: Barbie30, la data 2010-08-23 00:10:22Ti se pare tie ca ma mira aberatiile tale?


esti mai proasta decit credeam... de unde stii tu ca nu stiu cine este una si aceeasi persoana cu mine cum afirmi pe alt topic/ cumva te ocupi de a intra in conturi de furat ip si id-uri, parole??? ia sa dam noi un zvon , ca prea esti matale sigura, si daca esti asa sigura trebuie sa ai argumente. si daca ar fi asa, care ar fi problema??? ca voi sinteti o turma si nu faceti tatza? sau ce razbu are este asta? pina la proba contrarie dupa acelasi principiu afirm si eu ESTI PROASTA


Asta e modalitatea ta de comunicare pe care mi-o miorlaiai pe celalalt topic ?
Tot te mai crezi buricul pamantului, judecatorul tuturor ?
Ai dreptate , cred ca toti ar trebui sa iti dea IGNOR , de asta ai suferi tu cel mai tare, de nebagare in seama .
OFF, nu se mai termina seria ciudatilor gen Misogin, Master & compania.

Postat pe 7 Septembrie 2010 09:05
De la: scorpio67, la data 2010-09-07 09:05:40
De la: kudika200175, la data 2010-09-05 20:21:48
De la: Barbie30, la data 2010-08-23 00:10:22Ti se pare tie ca ma mira aberatiile tale?


esti mai proasta decit credeam... de unde stii tu ca nu stiu cine este una si aceeasi persoana cu mine cum afirmi pe alt topic/ cumva te ocupi de a intra in conturi de furat ip si id-uri, parole??? ia sa dam noi un zvon , ca prea esti matale sigura, si daca esti asa sigura trebuie sa ai argumente. si daca ar fi asa, care ar fi problema??? ca voi sinteti o turma si nu faceti tatza? sau ce razbu are este asta? pina la proba contrarie dupa acelasi principiu afirm si eu ESTI PROASTA


Asta e modalitatea ta de comunicare pe care mi-o miorlaiai pe celalalt topic ?
Tot te mai crezi buricul pamantului, judecatorul tuturor ?
Ai dreptate , cred ca toti ar trebui sa iti dea IGNOR , de asta ai suferi tu cel mai tare, de nebagare in seama .
OFF, nu se mai termina seria ciudatilor gen Misogin, Master & compania.


kudika200175
Postat pe 7 Septembrie 2010 09:14
ce faci tzutzurel?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 7 Septembrie 2010 10:09
De la: kudika200175, la data 2010-09-07 09:14:41
De la: scorpio67, la data 2010-09-07 09:05:40
De la: kudika200175, la data 2010-09-05 20:21:48
De la: Barbie30, la data 2010-08-23 00:10:22Ti se pare tie ca ma mira aberatiile tale?


esti mai proasta decit credeam... de unde stii tu ca nu stiu cine este una si aceeasi persoana cu mine cum afirmi pe alt topic/ cumva te ocupi de a intra in conturi de furat ip si id-uri, parole??? ia sa dam noi un zvon , ca prea esti matale sigura, si daca esti asa sigura trebuie sa ai argumente. si daca ar fi asa, care ar fi problema??? ca voi sinteti o turma si nu faceti tatza? sau ce razbu are este asta? pina la proba contrarie dupa acelasi principiu afirm si eu ESTI PROASTA


Asta e modalitatea ta de comunicare pe care mi-o miorlaiai pe celalalt topic ?
Tot te mai crezi buricul pamantului, judecatorul tuturor ?
Ai dreptate , cred ca toti ar trebui sa iti dea IGNOR , de asta ai suferi tu cel mai tare, de nebagare in seama .
OFF, nu se mai termina seria ciudatilor gen Misogin, Master & compania.



ma dar tu chiar le stii pe toate?!
roz5blue6lila7
Postat pe 7 Septembrie 2010 10:12
Inc-o data bravo!Aceeiasi gandire de pustan rasfatat care isi imagineaza ca daca pupi rana, trece. Am vaga impresie ca ti-ai repetat in oglinda discursul, ai dat dn mana energic, apoi ai tras aer in piept si ti-ai facut curaj sa ne pui la punct pe noi, astia care traim in cercul nostru stramt. Nu am prea multe sa iti raspund pt ca te-ai descris singur prin comentrile pe care le-ai postat,ai aratat inca o data ca te crezi (oi fi fiind, mai stii? :)))) ) in vreo faza de contemplare metafiazica a lumii sarace si meschine.Numai ca vezi tu, intre noi e totusi o diferenta. Eu si altii am ironizat, tu ai jignit. E o diferenta sensibila pe care sper ca intelectul tau luminat o intelege. Ca o concluzie, nu -ti doresti sa fii mare decat atunci cand te stii incredibil de mic!
black_velevt
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:38
mit personal: nu te culca niciodata cu o femeie slaba la pat. lucrurile rele se invata mai repede si se uita mai greu decat exemplele de buna practica :)
leo_
Postat pe 8 Septembrie 2010 09:52
Dragii mei, de multa vreme urmaresc topicurile de pe acest forum dar pana acum n-am simtit nevoia sa scriu niciodata...bine nici nu am asa de mult timp dar....dupa ce am ras azi de m-am stricat urmarind(cu greu ce-i drep, deh eu nu-s asa minte luminata ca dansul) postarile specimenului 175...nu ma pot abtine sa nu ma intreb/va intreb daca nu stiti cumva sa se fi facut vreo gratiere/reducere de fonduri sau cum vreti sa o numiti la vreun spital de nebuni....si drept urmare picara acest specimen pe forum pe capul nostru...ca deh, era omu obijnuit cu tratament si sa fie bagat in seama non stop acolo in spital...probabil era trecut la cazuri grave cu necesar de supraveghere permanenta
lumimcn
Postat pe 8 Septembrie 2010 12:34
De la: kudika200175, la data 2010-09-05 18:59:30
De la: black_velevt, la data 2010-09-05 18:26:32 De-a dreptul impresionant sa vezi pe cineva atat de grandoman incat sa deschida un asemenea topic si apoi sa se ofusce de raspunsurile primite! Bravo! Esti baiat mare de-acu, mai ai putin si iti depasesti si complexul e inferioritate!


chiar si tu esti la fel de"desteapta" ca restul. acest titlu este din volumul "ABC-ul ILUMINARII" de OSHO. SI CIVILIZATIA SI TOATE CELELALTE, AVIND CHIAR LA INCEPUT FRAZELE DIN CAPITOLELE RESPECTIVE. ASTA AM VRUT SA VA DEMONSTREZ CIT SINTETI VOI DE IMPORTANTI... SUB ALTE SEMNATURI NIMENI NU ARE VALOARE, DECIT PROSTIA VOASTRA MONUMENTALA. MA BUCUR ENORM PT MAIESTRIA DE CARE DATI DOVADA IN A VA PREZENTA PROSTIA.. voi constituiti lumea oamenilor rai ce traiesc in Acest spatiu al urei, semanind doar inginfare si prostie. FELICITARI


Se scrie "ingamfare", "avand", "sunteti", "decat", "cat", "semanand"....6 randuri, 6 greseli de ortografie...cam multe ca sa-ti permiti sa faci morala...
kudika226898
Postat pe 8 Septembrie 2010 16:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
COLAGENUL MARIN TIP II 1 De la: darius1973 23 Martie 2009 19:37
Pensule folosite pentru machiaj 5 De la: BadeaMihaela8 9 Aprilie 2011 19:30
nustiu ce as putea asorta.... 1 De la: kudika_990277 4 Iulie 2015 18:42
Avem un Tipar????? 61 De la: Baiat_virgin 2 Iulie 2011 11:55
Cum pot diminua vergeturile albe? 14 De la: Carmen90s 25 August 2013 14:12