Setari Cookie-uri

hainute negre-cum le scot din anonimat?!

Bunaa! e adevarat ca n`am mai fost aici pe forum de ceva vreme insa acum chiar am nevoie de ceva sfaturi ..:D
sunt posesoarea unor minunatii de rochii cu croiala superba numai ca sg problema e culoarea: e neagra
ador sa port rochii; fac parte din arsenalul meu de lupta insa am vreo 4 sau chiar 5 rochite pe care as vrea sa le port dar cum nu sunt adepta culorii negre decat in cazuri extreme sau accesorizate corespunzator..nu stiu ce sa fac cu ele..de donat nu vreau si nici nu le voi dona..am incercat sa le accesorizez cu bratari si cercei colorati..insa nu prea da rezultat combinatia si prefer sa le dau jos(rochiile) si sa imbrac altceva..
ceva sfaturi in legatura cu asta?
mersiii
sandrutzaa
Postat pe 30 August 2010 10:32
Atata timp cat sunt negre la ce te astepti? Cum ai vrea sa fii imbracata in ele?sa arati ca un curcubeu sau ca o zi insorita de vara intr-o poiana plina cu flori...hello... cate intrebari stupide intalnesti aici pe forum de nu imi puteam imagina... Si cand mai aud ''hainute'',''manute'',picioruse'',''rochite'' s.a.m.d...ma iau spumele... Hai bafta cu ''rochitele' tale...
lizuca222
Postat pe 30 August 2010 10:39
daca ma adresam expres tie, don`soara, puteam trece cu vederea faptul ca-ti dai cu parerea la un subiect total strain tie.
Care-i problema cu faptul ca folosesc diminutive? te iau spumele?
pai du`te si te racoreste intr`un closet, daca`i vba :) nu`mi strica mie nervii :)
sandrutzaa
Postat pe 30 August 2010 10:49
bag-o la clor! si nu o sa mai fie neagra!
size_back
Postat pe 30 August 2010 10:57
De la: sandrutzaa, la data 2010-08-30 10:49:58daca ma adresam expres tie, don`soara, puteam trece cu vederea faptul ca-ti dai cu parerea la un subiect total strain tie.
Care-i problema cu faptul ca folosesc diminutive? te iau spumele?
pai du`te si te racoreste intr`un closet, daca`i vba :) nu`mi strica mie nervii :)


Frumos vorbesti, n-am ce zice.
Esti o mucoasa cu fite, mergi si-ti ia alte rochii daca-s negre!
daca acesorizate nu merg, negre nu merg, ce vrei?!
Pune-ti 3 pene in cap si foloseste limbajul de mai sus, o sa scoti asa si rochiile in evidenta.
Mergi si-le vorbeste asa celor care te-au educat, nesimtito ce esti!
stem_29
Postat pe 30 August 2010 11:03
De la: size_back, la data 2010-08-30 10:57:37bag-o la clor! si nu o sa mai fie neagra!


...ca bine mai zici
sandrutzaa
Postat pe 30 August 2010 11:04
De la: lizuca222, la data 2010-08-30 10:39:31Atata timp cat sunt negre la ce te astepti? Cum ai vrea sa fii imbracata in ele?sa arati ca un curcubeu sau ca o zi insorita de vara intr-o poiana plina cu flori...hello... cate intrebari stupide intalnesti aici pe forum de nu imi puteam imagina... Si cand mai aud ''hainute'',''manute'',picioruse'',''rochite'' s.a.m.d...ma iau spumele... Hai bafta cu ''rochitele' tale...
stem_29
Postat pe 30 August 2010 12:02
de purtat nu vrei sa le porti , de donat Doamne fereste ! foloseste-le si tu seara la ocazii speciale oricum cam tardiv, a venit frigul bate vantu si se ridica rochita
bombonik_babardik
Postat pe 30 August 2010 12:08
De la: babyboomboom, la data 2010-08-30 12:08:19de purtat nu vrei sa le porti , de donat Doamne fereste ! foloseste-le si tu seara la ocazii speciale oricum cam tardiv, a venit frigul bate vantu si se ridica rochita

Taci tu, ca sunt si cu "manecuta" lunga
luchianramona
Postat pe 30 August 2010 12:25
De la: sandrutzaa la 30 August 2010, 11:06 Catre: stem_29

Subiect: [fara subiect]

Mesaj:
n-ai de unde sti daca sunt o muscoasa sau nu, :) si asta e problema mea.
sa nu cumva sa te puna naiba sa te legi de cei care m-au educat ca n-o sa`ti ie bine.
uie cine se trezeste sa comenteze..


raspunde
Raporteaza utilizator care ti-a trimis acest mesaj











Ia uitati ce-mi scrie fatuca asta in mesajele private
Ei, nu esti doar mucoasa, esti si obraznica:)))
Dar stai linistita, intreaba-ti mama.....de zicala."in viata fiecare nas isi gaseste nasul"
Mie nu te mai strofoca sa-mi scrii prin private.
Apropo, nu ma leg de cei care te-au educat, o sa -si planga ei in pumni curand ...de cum au facut-o:))
Asta referitor la limbajul pe care-l folosesti.
Si inca un lucru, nu DOAR 2 carpe te fac om,si te scot din anonimat..... ci caracterul, tie ala-ti cam pliseste.
stem_29
Postat pe 30 August 2010 14:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Rochite si bluzite 1 De la: Fiora 18 Septembrie 2011 17:04
Bandane...:d 15 De la: roz5bule6lila7 28 Ianuarie 2010 20:22
daca sunt miniona ma avantajeaza blugii evazati(foarte largi? 10 De la: ramonicaii 7 Septembrie 2009 19:42
Noua listã. . 2 De la: muyang 20 Septembrie 2013 23:38
vestimentatie pentru liceu 11 De la: gabriela_radoi 6 Octombrie 2009 16:44