ajutor !

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kirch_condo Avatarul lui kirch_condo

8 mesaje

Buna,...va rog sa ma ajutati si pe mine !!
Am primit un ABTronicx2 [ centura pt.dat burta jos...] si nu are manual de utilizare in limba romana .
Imi poate trimite cineva ?
Va multumesc !
Raporteaza abuz de limbaj
David24 Avatarul lui David24

10 mesaje
Oras: bucuresti

Am avut si eu jeg deala m-am electrocutat ca lenesu 2 luni degeaba...lasa comoditatea si lenea si baga abdomene. Doar acasa ai 15 feluri de abdomene intense, si in 6 luni co o dieta buna ( fara paine) ai abdomen plat !
Fosta membra Kudika.ro
De la: kirch_condo, la data 2010-09-03 08:23:04 Buna,...va rog sa ma ajutati si pe mine !!
Am primit un ABTronicx2 [ centura pt.dat burta jos...] si nu are manual de utilizare in limba romana .
Va multumesc !

Are toata documentatia aferenta ?Manualul nu este tradus si in limba engleza,ar trebui sa o stapanesti,este limba de circulatie internationala!Te poate ajuta cineva la traducerea lui?Fiind nou,trebuie sa aiba certificat de garantie,poti contacta pe cei de la service,pentru a obtine toate informatiile!Daca a fost adus din afara,ma indoiesc sa aiba toata documentatia necesara!Centura pentru burta????????????Miscare,domnule,miscare multa si regim alimentar!Sedentarismul poate duce la aceasta burta!Dansul,daca iti place bineinteles,este un vector de slabire si socializare important,il poti utiliza!
Now it's me.Who's next?
Fosta membra Kudika.ro
De la: kirch_condo, la data 2010-09-03 08:23:04 Buna,...va rog sa ma ajutati si pe mine !!
Va multumesc !

De ce nu cauti si pe net instructiunile de utilizare ale centurii? Poate vei gasi ceva informatii si in romana.
Fiecare zi e minunata!