Setari Cookie-uri

M-am indragostit de medicul copilului meu...

Sunt divortata de 5 ani si am o fetita . In ultimul timp am avut probleme cu micuta...si am stat mult in preajma medicului pediatru...este casatorit ...o tampenie puteti spune...nu stiu nici macar ce astept de la aceasta discutie pe forum dar...m-am gandit sa incerc.Ce sa fac?Este ceva de facut? Sau sa renunt ...pur si simplu?...este si o diferenta de varsta de ...aproape 20 de ani care nu ma deranjeaza absolut de loc ,,pemine„ ..complicata situatie...
Nu-mi dau seama daca a observat sau nu...daca stie sau nu...Poate a mai fost cineva in aceasta situatie???
aurora_boreala
Postat pe 7 Septembrie 2010 22:20
De la: aurora_boreala, la data 2010-09-07 22:20:49Sunt divortata de 5 ani si am o fetita . In ultimul timp am avut probleme cu micuta...si am stat mult in preajma medicului pediatru...este casatorit ...o tampenie puteti spune...nu stiu nici macar ce astept de la aceasta discutie pe forum dar...m-am gandit sa incerc.Ce sa fac?Este ceva de facut? Sau sa renunt ...pur si simplu?...este si o diferenta de varsta de ...aproape 20 de ani care nu ma deranjeaza absolut de loc ,,pemine„ ..complicata situatie...
Nu-mi dau seama daca a observat sau nu...daca stie sau nu...Poate a mai fost cineva in aceasta situatie???





... vezi-ti de treaba ...

marco918
Postat pe 7 Septembrie 2010 22:22
De la: marco918, la data 2010-09-07 22:22:56
De la: aurora_boreala, la data 2010-09-07 22:20:49Sunt divortata de 5 ani si am o fetita . In ultimul timp am avut probleme cu micuta...si am stat mult in preajma medicului pediatru...este casatorit ...o tampenie puteti spune...nu stiu nici macar ce astept de la aceasta discutie pe forum dar...m-am gandit sa incerc.Ce sa fac?Este ceva de facut? Sau sa renunt ...pur si simplu?...este si o diferenta de varsta de ...aproape 20 de ani care nu ma deranjeaza absolut de loc ,,pemine„ ..complicata situatie...
Nu-mi dau seama daca a observat sau nu...daca stie sau nu...Poate a mai fost cineva in aceasta situatie???





... vezi-ti de treaba ...



sau vezi-ti de treaba mea
Tazmanian
Postat pe 7 Septembrie 2010 22:25
Erai prea linistita si te-ai gandit sa te complici putin?Pe bune,lasa-l in pace si vezi-ti de viata ta!
Barbie30
Postat pe 7 Septembrie 2010 22:25
De la: Barbie30, la data 2010-09-07 22:25:47 Erai prea linistita si te-ai gandit sa te complici putin?Pe bune,lasa-l in pace si vezi-ti de viata ta!


ce ne-am face fara sfaturile tale...
Tazmanian
Postat pe 7 Septembrie 2010 22:26
De la: aurora_boreala, la data 2010-09-07 22:20:49Sunt divortata de 5 ani si am o fetita . In ultimul timp am avut probleme cu micuta...si am stat mult in preajma medicului pediatru...este casatorit ...o tampenie puteti spune...nu stiu nici macar ce astept de la aceasta discutie pe forum dar...m-am gandit sa incerc.Ce sa fac?Este ceva de facut? Sau sa renunt ...pur si simplu?...este si o diferenta de varsta de ...aproape 20 de ani care nu ma deranjeaza absolut de loc ,,pemine„ ..complicata situatie...
Nu-mi dau seama daca a observat sau nu...daca stie sau nu...Poate a mai fost cineva in aceasta situatie???


Pai mai du-te cu copilul pe la film, gradinita, in parc ... poate gasesti vreun vanzator de bilete care nu e insurat.
Sau poate pediatrul are un coleg ginecolog care nu e insurat

Sau poate am inteles gresit. Vrei sa ai o relatie sau vrei numai cotaiala ?
ilovethisgame
Postat pe 8 Septembrie 2010 10:10

cata rautate frate!! vrea iubire nu cotaiala mai ales ca-i asa "o mica" diferenta de varsta intre ei! cel mai tare mi se pare ca sarmanul doctor nici nu stie ce "sentimente nobile" o incearca pe dansa!
fante_de_dorobanti
Postat pe 8 Septembrie 2010 10:30
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-09-08 10:30:57
cata rautate frate!! vrea iubire nu cotaiala mai ales ca-i asa "o mica" diferenta de varsta intre ei! cel mai tare mi se pare ca sarmanul doctor nici nu stie ce "sentimente nobile" o incearca pe dansa!


Pai mai bine ca nu stie ... poate il apucau durerile de cap
ilovethisgame
Postat pe 14 Septembrie 2010 15:06
Ce-ai gasit la el,d te-ai indragostit asa tare???Cred k are vreo 50 sau 60 d ani,nu?Tineretea lui te-a atras,asa-i?
Valy90
Postat pe 14 Septembrie 2010 18:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Help 5 De la: negrul_de_serviciu 17 August 2010 09:30
ARTICOL DE PROMOVARE GRATUIT IN NAFI MALL PENTRU 30 DE ZILE 1 De la: Infiintare_Dizolvare_Firma_1 16 Aprilie 2012 16:42
CEDEZ CONTRACT INCHIRIERE SALON NUNTA 9 oct 2010 1 De la: Myrac_s 2 Septembrie 2010 14:23
castiga un Opel Corsa insriete si tu in concurs 1 De la: kudika060690 14 Iulie 2010 13:28
fara riduri cu acid hialuronic prin mezoterapie 1 De la: kudika327741 30 Octombrie 2010 00:43