Setari Cookie-uri

topic doar pentru care stiu sa scrie si sa se exprime cotrect in limba romana

De la: rashela, la data 2010-10-19 15:00:24Si totusi, greseala din titlu e o greseala intentionata. Oricat ati vrea voi sa nu fie. E suficient sa cititi postarile acestui user. Poate era mai bine s-o faceti inainte de a o arata cu degetul.


Hahaha! Personal, nu ma deranjez sa arat cu degetul, dar ma amuz copios de cate ori am ocazia; iar lecturile mi le aleg de ceva mai buna calitate. Inteleg sa citesc tot ce a scris Umberto Eco nu Stelutza, cea-suparata-pe-un intreg-forum care - din cate ma duce pe mine mintea - n-a tras-o de poale, nu i-a pus cutitu'n coasta si nici nu-i cere cu tot dinadinsul sa-l citeasca daca tot il considera sub nivelul ei.
Dar se simte asa de bine sa-i informam pe ceilalti cat de inferiori ne sunt, nu? Si daca putem s-o facem in masa, pe un forum, cu atat mai bine.
Eu cred ca ea ar trebui sa le fie recunoscatoare agramatilor ca i-au facut cinstea de a-i citi postul inveninat - un atac absolut gratuit, daca stam sa ne gandim...
Pana-n momentul de fata n-am vazut persoana fericita si implinita care tine sa le povesteasca tuturor celor din jur ca-s o adunatura de imbecili.... Pana la urma, asta spune mai mult despre ea decat despre cei carora li se adreseaza iar pentru asta ii extind toata compasiunea mea. Totusi, striganndu-le altora ca-s dobitoci, nu-ti face viata mai luminoasa.
Blah, am devenit serioasa.
Dor_a
Postat pe 19 Octombrie 2010 20:08
De la: Dor_a, la data 2010-10-19 20:08:51Totusi, striganndu-le altora ca-s dobitoci, nu-ti face viata mai luminoasa.
Blah, am devenit serioasa.

subscriu
yumy
Postat pe 19 Octombrie 2010 20:14
de cine va luati? de diana 27?
angelradios
Postat pe 19 Octombrie 2010 23:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
KLMGEO COFFE GAME BAR ONLINE GAMES 6 De la: KLMGEO 30 Ianuarie 2010 02:35
Ce ziceti de niste banuti de sarbatori? 3 De la: rashela 24 Noiembrie 2009 13:55
lavazza virtual caffe 8 De la: anastasia_m 25 Aprilie 2010 18:08
FREE CAFFE 30155 De la: jenesaispas 20 August 2013 16:04
ciclu la 2 saptamani? 108 De la: piscolino 27 August 2011 11:01