Setari Cookie-uri

sex "murdar" cu alta femeie

Am o mica..mare problema. Dragul meu iubit de catva ani m-a socat zilele astea. Aflu din intamplare, intr-o dimineata care se anunta plictisitoare ca face sex cu alta femeie. SI nu de ieri de azi ci de ceva mai multi ani decat suntem noi impreuna. Socant a fost modul la care el abordeaza probema. In viata de zi cu zi este o persoana cat se poate de normala, un iubit atent, tandru, un om pe care ma bazez si stiu clar ca ma iubeste etc. O data la cateva luni- 2- 3 -4 se intalneste cu aceasta femeie pe care ii place sa o umileasca, sa se poarte la modul cel mai josnic cu ea in pat si care agreeaza si ea la randul ei genul asta de comportament sexual. Adica se intalnesc 20 -30 min la ea, fac chestii la care nici cu gandul nu gandesti si atat. Nu alte intalniri, nu discutii nu altceva. Se duce, face ce-i face si pleaca. Imi spune ca de fiecare data a incerct sa se lase, ca se simte vinovat si murdar cand pleaca de acolo dar ca e ca un dorg si ca ce face cu ea nu ar putea sa faca cu o femeie pe care o iubeste. In esenta problema e mult mai profunda si compelxa decat va puteti imagina dar nu stiu cum sa reactionez....Nu va imaginati ca sunt vreo calugarita in pat..cred ca sunt destul de deschiza numai ca nici macar un apropo nu a avut cu mine in sensul asta. Pur si simplu face ce isi doreste cu atata patima cu alta. As fi putut sa jur ca nu exista altcineva in viata lui dar ma trezesc peste zi cu alt om langa mine..sau..cu o fata necunoscuta si total opusa omului pe care il stiu..
kikis
Postat pe 16 Septembrie 2010 14:38
Si uite asa exceptia a intarit regula.Cu parere de rau nu stiu ce ai putea face .

Postat pe 16 Septembrie 2010 14:46
daca te complaci in situatia asta......
bombonik_babardik
Postat pe 16 Septembrie 2010 14:48
si de unde sti toate amanuntele picante ?
pickard
Postat pe 16 Septembrie 2010 14:52
De la: kikis, la data 2010-09-16 14:38:53Am o mica..mare problema. Dragul meu iubit de catva ani m-a socat zilele astea. Aflu din intamplare, intr-o dimineata care se anunta plictisitoare ca face sex cu alta femeie. SI nu de ieri de azi ci de ceva mai multi ani decat suntem noi impreuna. Socant a fost modul la care el abordeaza probema. In viata de zi cu zi este o persoana cat se poate de normala, un iubit atent, tandru, un om pe care ma bazez si stiu clar ca ma iubeste etc. O data la cateva luni- 2- 3 -4 se intalneste cu aceasta femeie pe care ii place sa o umileasca, sa se poarte la modul cel mai josnic cu ea in pat si care agreeaza si ea la randul ei genul asta de comportament sexual. Adica se intalnesc 20 -30 min la ea, fac chestii la care nici cu gandul nu gandesti si atat. Nu alte intalniri, nu discutii nu altceva. Se duce, face ce-i face si pleaca. Imi spune ca de fiecare data a incerct sa se lase, ca se simte vinovat si murdar cand pleaca de acolo dar ca e ca un dorg si ca ce face cu ea nu ar putea sa faca cu o femeie pe care o iubeste. In esenta problema e mult mai profunda si compelxa decat va puteti imagina dar nu stiu cum sa reactionez....Nu va imaginati ca sunt vreo calugarita in pat..cred ca sunt destul de deschiza numai ca nici macar un apropo nu a avut cu mine in sensul asta. Pur si simplu face ce isi doreste cu atata patima cu alta. As fi putut sa jur ca nu exista altcineva in viata lui dar ma trezesc peste zi cu alt om langa mine..sau..cu o fata necunoscuta si total opusa omului pe care il stiu..


Draga mea, daca el ti-a confirmat acest lucru cu usurinta, inseamna ca are dubla personalitate.
E si asta o " boala" destul de grava, in concluzie omul de langa tine e bolnav mintal.
Probabil mai devreme sau mai tarziu, o sa-ti pretinda si tie acele " lucruri"
Eu sa fiu in locul tau as fugi mancand pamantul, mai ales daca ti-e doar iubit, si nu sot.
In fine, e bolnav, ( cu capul) iar daca a ajuns la confesiune.....e si mai grav......probabil ca acum, daca-i zici ca-l lasi, o sa-ti zica ca se sinucide........si nici nu ar fi exclus sa o si faca.
stem_29
Postat pe 16 Septembrie 2010 14:55
De la: pickard, la data 2010-09-16 14:52:13si de unde sti toate amanuntele picante ?


L-a inghesuit pe dumnealui sa-i le spuna .doar nu crezi ca a invitat-o la sex "namolos"in trei?

Postat pe 16 Septembrie 2010 18:44
De la: kikis, la data 2010-09-16 14:38:53Am o mica..mare problema. Dragul meu iubit de catva ani m-a socat zilele astea. Aflu din intamplare, intr-o dimineata care se anunta plictisitoare ca face sex cu alta femeie. SI nu de ieri de azi ci de ceva mai multi ani decat suntem noi impreuna. Socant a fost modul la care el abordeaza probema. In viata de zi cu zi este o persoana cat se poate de normala, un iubit atent, tandru, un om pe care ma bazez si stiu clar ca ma iubeste etc. O data la cateva luni- 2- 3 -4 se intalneste cu aceasta femeie pe care ii place sa o umileasca, sa se poarte la modul cel mai josnic cu ea in pat si care agreeaza si ea la randul ei genul asta de comportament sexual. Adica se intalnesc 20 -30 min la ea, fac chestii la care nici cu gandul nu gandesti si atat. Nu alte intalniri, nu discutii nu altceva. Se duce, face ce-i face si pleaca. Imi spune ca de fiecare data a incerct sa se lase, ca se simte vinovat si murdar cand pleaca de acolo dar ca e ca un dorg si ca ce face cu ea nu ar putea sa faca cu o femeie pe care o iubeste. In esenta problema e mult mai profunda si compelxa decat va puteti imagina dar nu stiu cum sa reactionez....Nu va imaginati ca sunt vreo calugarita in pat..cred ca sunt destul de deschiza numai ca nici macar un apropo nu a avut cu mine in sensul asta. Pur si simplu face ce isi doreste cu atata patima cu alta. As fi putut sa jur ca nu exista altcineva in viata lui dar ma trezesc peste zi cu alt om langa mine..sau..cu o fata necunoscuta si total opusa omului pe care il stiu..


stem are dreptate.Daca nu esti legata de el prin casatorie , proprietati comune , copii sau mai stiu eu ce , da-l dracului si pleaca .Iar daca aveti in comun ceva din cele enumerate imparte ce ai de impartit si pleaca .

Postat pe 16 Septembrie 2010 18:46
Da ce ii face tipa cealalta?
Barbie30
Postat pe 16 Septembrie 2010 18:58
De la: Barbie30, la data 2010-09-16 18:58:27Da ce ii face tipa cealalta?
MUMU II FACE
thadoogback
Postat pe 16 Septembrie 2010 18:59
De la: thadoogback, la data 2010-09-16 18:59:41
De la: Barbie30, la data 2010-09-16 18:58:27Da ce ii face tipa cealalta?
MUMU II FACE


tipa a zis ca e deschisa,probabil ii face si ea....
Barbie30
Postat pe 16 Septembrie 2010 19:04
deja ai mult caracter ca vrei sa-l ajuti si sa rezolvi problema. poate are vre-o dependinta sau vre-o problema de caracter, emotiva, etc.. . zic si eu, dupa ce trecut o fi avand cu femeile, unele obisnuinte sint greu de lasat... dupa firea fiecaruia. am impresia ca exista psihologi specializati in persoanele cu perturbari de comportament de natura asta, trebuie incercat. eu ce as face in locul tau ar fi si sa vorbesti complet deschis cu el despre ce simte, cand o face, desi imi imaginez ca trebuie sa fie greu sa ai discutii pe asa subiect. dar vorbiti intre voi, il ajuta si pe el, si pe voi amandoi :)
Histria
Postat pe 16 Septembrie 2010 19:35
.........''Aflu din intamplare, intr-o dimineata care se anunta plictisitoare ca face sex cu alta femeie.''


hhhmmmm.......din intamplare??? adica???
anastasia_m
Postat pe 16 Septembrie 2010 19:41
De la: anastasia_m, la data 2010-09-16 19:41:25 .........''Aflu din intamplare, intr-o dimineata care se anunta plictisitoare ca face sex cu alta femeie.''


hhhmmmm.......din intamplare??? adica???


Pai , cam din intamplare se afla minunile astea , doar nu s-a dus el acasa si i-a povestit detaliile !

Postat pe 16 Septembrie 2010 19:43
''' O data la cateva luni- 2- 3 -4 se intalneste cu aceasta femeie pe care ii place sa o umileasca, sa se poarte la modul cel mai josnic cu ea in pat si care agreeaza si ea la randul ei genul asta de comportament sexual. Adica se intalnesc 20 -30 min la ea, fac chestii la care nici cu gandul nu gandesti si atat. Se duce, face ce-i face si pleaca. ''

......pai el ce sa-ti spuna ''saracu''.....pardon SARACU!!!
asa zic toti barbatii de genu`lui
kudika313344
Postat pe 16 Septembrie 2010 19:53
De la: kikis, la data 2010-09-16 14:38:53 Imi spune ca de fiecare data a incerct sa se lase, ca se simte vinovat si murdar cand pleaca de acolo dar ca e ca un dorg si ca ce face cu ea nu ar putea sa faca cu o femeie pe care o iubeste. In esenta problema e mult mai profunda si compelxa decat va puteti imagina dar nu stiu cum sa reactionez....

intr-adevar este o situatie urata...el realizeaza ca are o problema, iti povesteste sincer, crezand ca daca se descarca va interveni poate si "vindecarea"....daca sentimentul de iubire este reciproc si nu-ti doresti despartirea, singura solutie sta intr-un psiholog...unul axat pe probleme sexuale
miss_darine
Postat pe 16 Septembrie 2010 19:58
Buna tuturor si multumesc ptr mesaje. Hmmm..de unde stiu? El mi-a spus. S-a intamplat ceva destul de grav si a trebuit sa-mi spuna. Acum plange si regreta ce a facut dar pe mine nu ma ajuta cu nimic. Mi-a povestit tot ce a facut si acum si dintotdeauna in viata... Parca descopar un alt om. Cineva vorbea de dubla personalitate..Nu e asa. E pur si simplu un comportament pe care nu poate sa-l controleze. Plus ca la mijloc mai sunt si niste treburi urate care i s-au intamplat in copilarie. Eu stiam de la inceput probabil 10% din cum e. Nu am fost total oarba dar l-am inteles pentru ca-l iubeam. Acum ..restul de 90% (daca el chiar mi-a spus tot) ma socheaza. Nu stiu cum sa reactionez cand imi spune ce facea si ca se simtea ca draq dupa ce le facea si ca a vrut sa se opreasca dar nu a stiut cum. Pe de alta parte sexul nu e pervers decat in masura in care unuia dintre parteneri nu-i place. Ce faceau ei era normal ptr amandoi. La psihoterapeut a decis ca va merge...(pt ca, zice el, ma iubeste, ca relatia noastra nu are nicio legatura cu ce a facut ca se va schimba, ca va repara totul) dar eu, eu nu stiu efectiv cum sa reactionez. Pendulez intre furie, mila, iubire. Nu am mai intalnit asemenea povesti sa am cu ce sa compar..Nu cunosc pe nimeni care sa fi patit asa ceva..Nu stiu incotro sa o apuc..
kikis
Postat pe 17 Septembrie 2010 10:06
" La psihoterapeut a decis ca va merge...(pt ca, zice el, ma iubeste, ca relatia noastra nu are nicio legatura cu ce a facut ca se va schimba, ca va repara totul) "

Asteapta sa vezi daca merge....Eu zic ca nu si daca merge poate sa o faca de gura ta si sa cedeze dupa 1-2 sedinte.
Barbie30
Postat pe 17 Septembrie 2010 10:11
greseala este omeneasca,,, sa ierti e la fel de uman..... insa totul are o limita ...............
bombonik_babardik
Postat pe 17 Septembrie 2010 10:11
Ai folosit expresia sex "murdar" fara a spune despre ce e vorba. Mai departe ai spus ca esti o persoana deschisa in ce priveste sexul. Nu pot decat sa ridic din umeri si sa ma intreb despre ce "murdarii" o fi vorba, care dureaza doar 30 de minute si se petrec o data la 2-3 luni.

Legat insa de asta, o sa va dau cateva exemple despre ceea ce poate insemna "sex ciudat" sau, daca vreti, sex pe care nu-l intalnesti la tot pasul.
- se excita pana la lesin daca este muscat pana la sange sau i se produc leziuni in timpul preludiului. Asta insemnand, de exemplu, sa fie intepat cu un ac de cusut, sa fie trecuta flacara de la o lumanare peste el, zgariat. E vorba de a curge sange, nu asa... oricum.
- sa fie penetrat cu un dildo, la modul dur, violent care poate produce leziuni
- sa fie strans de gat pana la senzatia de sufocare
Desigur pentru un asemenea barbat a urina pe el este o obisnuinta. Nu stiu daca limbajul vulgar, in orice discutie (nu doar in timpul unui act sexual) reprezinta o caracteristica. Si nu stiu nici daca imposibilitatea lui de a se atasa, de a iubi pe cineva are vreo legatura cu deviatiile sexuale.

Oricum, eu asta as defini prin sex ciudat. Ca o paranteza, barbatul pe care l-am descris mai sus exista, e de-al nostru si bantuie pe net.

rashela
Postat pe 17 Septembrie 2010 14:23
Specifica ce vrei sa spui prin sex murdar...poate el are fantezi si duce un act sexual pana la o limita la care stie ca tu nu esti dispusa s-o treci...
kudika311399_silvia
Postat pe 17 Septembrie 2010 14:32
De la: kudika311399_silvia, la data 2010-09-17 14:32:21Specifica ce vrei sa spui prin sex murdar...poate el are fantezi si duce un act sexual pana la o limita la care stie ca tu nu esti dispusa s-o treci...
ce fel de sex murdar face cu amanta...?
kudika029282
Postat pe 17 Septembrie 2010 17:05
Fara Scurta nu se face nunta !

Postat pe 17 Septembrie 2010 17:10
nu prea am io timp sa citesc ...pe indelete dar sa inteleg ca fata a picat ..."oralu' ?"
fata draga la "scris" e mai greu... eu zic sa te interesezi poate se mai sustine inca o data...
RUY_BLAS
Postat pe 17 Septembrie 2010 17:19
De la: kudika311399_silvia, la data 2010-09-17 14:32:21Specifica ce vrei sa spui prin sex murdar...poate el are fantezi si duce un act sexual pana la o limita la care stie ca tu nu esti dispusa s-o treci...


se tavalesc prin praf la preludiu!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 17 Septembrie 2010 18:12
Dragilor din pacate as fi vrut eu sa fie vorba doar de o problema "orala". Dupa cum v-am spus sunt, zic eu, o persoana deschisa. Nu va imaginati vreo calugarita...

In legatura cu sexul e o preblema mai degraba de sado- masochism daca stau sa ma gandesc...el fiind sado si ea maso. Nu s-a ajuns doamne fereste (zice el) la fagelare sau alte chestii horror dar se ajunge la unele prin preajma...pe care recunosc nu le-as accepta ptr ca pur si simplu nu ma excita cu nimic si m-ar deranja fizic si psihic. In plus el imi spune ca si daca as fi fost dispusa sa le fac (n-a incercat sa-mi propuna niciodata, eram cat se poate de normali in pat) nu ar fi avut efectul pe care il are cu cineva careia ii place sa fie tratata asa si in niciun caz nu ar fi putut sa o faca cu persoana iubita. Ideea care pe el il incanta ideea de UMILIRE a persoanei cu care e. O considera o tarfa ordinara care merita sa fie tratata asa. E f f mult de povestit dar...
kikis
Postat pe 17 Septembrie 2010 19:52
poti sa incerci sa pui parul pe el cand faceti sex. Glumesc! E clar ca tipului ii cam fileaza o lampa,daca nu esti pe aceeasi lungime de unda cu el,dai papuceii...Mie greu sa cred ca il potoleste psihologul
Barbie30
Postat pe 17 Septembrie 2010 20:00
De la: kikis, la data 2010-09-17 19:52:26Dragilor din pacate as fi vrut eu sa fie vorba doar de o problema "orala". Dupa cum v-am spus sunt, zic eu, o persoana deschisa. Nu va imaginati vreo calugarita...

In legatura cu sexul e o preblema mai degraba de sado- masochism daca stau sa ma gandesc...el fiind sado si ea maso. Nu s-a ajuns doamne fereste (zice el) la fagelare sau alte chestii horror dar se ajunge la unele prin preajma...pe care recunosc nu le-as accepta ptr ca pur si simplu nu ma excita cu nimic si m-ar deranja fizic si psihic. In plus el imi spune ca si daca as fi fost dispusa sa le fac (n-a incercat sa-mi propuna niciodata, eram cat se poate de normali in pat) nu ar fi avut efectul pe care il are cu cineva careia ii place sa fie tratata asa si in niciun caz nu ar fi putut sa o faca cu persoana iubita. Ideea care pe el il incanta ideea de UMILIRE a persoanei cu care e. O considera o tarfa ordinara care merita sa fie tratata asa. E f f mult de povestit dar...
pai daca ai unul care ii place sa te umileasca cum de mai stai cu el...? nu tie frica de el..?
kudika029282
Postat pe 17 Septembrie 2010 22:12
Tocmai asta e. Mie nu mi-a facut niciodata ceva de geneul asta. Cand e cu mine e ca orice alt barbat. E normal. Aveam o relatie f frumoasa si as fi putut sa jur ca nu calca stramb si credeti-ma ca am de obicei o intuitie buna si sunt destul de vigilenta.
kikis
Postat pe 18 Septembrie 2010 07:30
Ai cam 2 posibilitati: accepti sau nu.
Hebe
Postat pe 18 Septembrie 2010 07:37
De la: kikis, la data 2010-09-18 07:30:46Tocmai asta e. Mie nu mi-a facut niciodata ceva de geneul asta. Cand e cu mine e ca orice alt barbat. E normal. Aveam o relatie f frumoasa si as fi putut sa jur ca nu calca stramb si credeti-ma ca am de obicei o intuitie buna si sunt destul de vigilenta.


de ce am olecuta o stare de incertitudine pentru ceea ce povesteste el, ca si cum ar fi o poveste bine ticluita?
adica nu l-ai vazut niciodata facand ceea ce spune.
geo_reincarcat_iara
Postat pe 18 Septembrie 2010 10:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
va place tatuajul din poza mea de la avatar?Comentarii la poza,va rog. 20 De la: Pudika416607 6 Septembrie 2011 07:20
HELP URGENT !!! 22 De la: brun3tu 21 Noiembrie 2010 15:41
pisicute spre adoptie 59 De la: guru_ion 16 Octombrie 2011 23:03
violenta in tipmpul actului sexual 85 De la: scorpio67 14 Decembrie 2009 10:19
As putea fii insarcinata? 2 De la: kudika_972970 28 August 2014 19:44