Setari Cookie-uri

va rog sa ma jutati :((

va rog sa ma ajutati ! trec printro perioada foarte dificila! in urma cu un an am cunoscut-o pe iubita mea, neam hotarat sa stam impreuna ea evea 3 copii din prima casatorie, eu nu am mai fost casatorit dar am vazut in ea persoana care stie ce vrea! in acest timp au inceput certurile intre noi , eu aveam un id de mess mai vechi, si am trait cu ideea ca ea ma inseala, atunci eu am tot vrb pe acel id cu diverse persoane, intr-o buna zii ea a aflat de acel id si neam certat (neam despartit) dupa ceva timp neam impacat din inima mai mia dat o sansa eu nu am vrb cu ea tot ce aveam pe suflet intre timp a mai facut o prostie (pe tren am cunoscut pe una si ma intrebat cu cine sunt , eu iam zis ca singur, vroiam sa gasesc o chirie pentru noi toti si sa ne facem o familie intemeiata, asta din tren sa oferit ca stie ea chirii, iam lasat nr de tel , eu am ajuns acasa fara ca iubitei mele sai zic) a trecut ceva timp. in aceasta perioada am mai avut discutii eu lucrez intr-un domeniu unde o data pe luna trebui sa plec acolo, cand mam intors in loc sa stau sa vrb cum faceam de fiecare data mam dus la baie sa-mi fac baie ma simteam murdar si chiar eram de la praf, de la mizeria de acolo, ea mia zis ca nu am mirosul meu si ca miros altfel, nu am facut nimic oameni buni nu am inselato niciodata nu mam culcat cu nimeni decat cu ea! neam mutat in chirie, si intr-o seara tarziu suna aia din tren si o ia pe ea la telefon ca cine este ? iubita mea sa suparat a facut bagajele si a plecat, eu ca un tampit de nervi a doua zii iam dat un sms lu aia care a sunat sa ne vedem, cand am ajuns acolo iam zis ,, tu mai imi trebuiai la cate discutii avem , esti bomboana de pe coliva, in aceasta perioada aia radea si fara sa vreau iam spus cateva din problemele care treceam eu, iam zis la sf sa ma lase in pacesa nu mai sune , aia a zis imi place sa despart barbatii de femeia lui! la cateva zile iubita mea a venit sa lamurim totul , mie imi era greu sai zic adeavaru ce am vrb cu aia, am mintito , pana a pus mana pe telefon si a sunato pe aia , aia spunandui nu ce am vrb eu ci mult mai multe si ca am injurato etc, de atunci nu mai vrea nimic! nu mai vrea sa ne impacam ca isi aduce aminte cat miam batut eu joc de ea , cat am mintito, cat ma ascundeam de ea. inima ii spune sami dea o sansa , da vrb la telefon , eu plang continuuu , imi curge sange din nas, am vomitat cu sange, nu mananc nimic ca dau afara tot, mie dor de ea, o iubesc vreau sai arat ca nu sunt asa si ca sunt si sincer si ca intradevar o iubesc si nu mai vreau rau intre noi doi! dar ea zici pentru cat , pentru o saptamana , o luna , nu stiu si iar sa fie suferinta? nu mai vreau suferinta intre mine si ea nu mai vreau. vreau sai arat ca o iubesc nu am mai vazuto de aproape o luna, mie dor de ea. ce sa fac ?? toti ma arata cu degetu cum arat!nu am facut nimic cu tipa din tren, absolut nimic! de prost am mintito, ooooooffffffff. si sincer nu avea nimic cu mine tipa aia cu mine dupa luni intregi a sunat si ia raspuns iubita mea la telefon , eu eram la magazin, si pe iubita mea a luato la suturi aia, asa mia ras mie in nas ca ii face placere sa vada suferind un cuplu sai desparta . am fost cu flori dar apoi nu mai ma primit cu nimic, ooooffffff, imi cer iertare zilnic de la ea si stie ca plang si sufar si ca miam dat seama ca am gresit , si ea ar mai incerca dar ie frica sa nu mai fie ceva rau si iar sa suferim. stiu ca sia pierdut increderea dar vreau din inima sa o recastig si sa o fac fericita!!!! pentru ca o iubesc !!!oameni buni, la inceputul relatiei noastre nu am ascus decat un tampit de id, nu aveam incredere, apoi am avut impresia ca ma inseala, in acest timp nu comunicam cum trebuia , in ianuarie am fost despartiti ca a zis ca o inselam cu alea dupa mess, dupa care ca ma uitam pe strada dupa unna si alta , cand plecam in delagatie la fel ca faceam ceva cu vreuna deacolo, toate acestea i sau intiparit in cap , si au zis ca mint ca o insel in continuuu , plus povestea cu trenu ca am relatato mai sus. altceva nu am facut !!!!!!!! dar nu ma crede, iam zis ca merg la testul poligraf poate asa acolo va vede adevaru, mia zis ca atata timp cat am fost cu ea de ce nu iam dovedit ca nu este adevarat cu fapte , ce dovezi sa aduc daca nu am facut oameni buni ???
la ea nu am cum sa nu ma mai gandesc, poate are mierea din inima de trag asa la ea , incerc sa rezist, nu ma intereseaza de nimeni, decat inima imi spune ca o iubesc si ca as vrea sai arat cat de mult o iubesc. Mai sus vam povestit o parte din relatia noastra, dar in aceasta seara am sa va spun tot , sper ca pagina sa-mi ajunga .
toate au fost bune o scurta perioada in relatia noastra si cand si cand mai erau si momente bune intre noi. va povesteam de acel id in prima faza, si va spune-am ca vrb cu multe persoane din acel id , nu ea id meu care sal stie si ea efectiv era ascuns, trebuia la inceput sa renunt la el, dar nu am renuntat la acest id in acea perioada( plecam deacasa de langa ea, si aveam impresia ca ea ma inseala cu cineva fizic, cand ma intorceam acasa ea era suparata si dezamagita, atunci nici eu nu mai vrb nimic taceam total, ea ma intreba ca ce am ? eu rasp ca nimic. persoanele care le eaveam in acel id erau de tot felu si vrb cu ele in ori ce chip. la una din persoane iam lasat nr de tel sa ne intalnim, dar nu ma sunat si nici nu neam intalnit) pe iubita mea a deranjato asta cum cu altii pot vrb multe si cu ea deloc? ) in aceasta perioada efectiv nu am avut in cap decat ca este cu alcineva si am zis daca nu vrea sa vrb cu mine atunci vreau sa aflu mai multe de la altii cum este o femeie si toti spuneau diverse ... ca barbatu munceste si femeia poate face ori ce acasa etc ... tot in aceasta perioada de inceput mai eram sunat de diverse persoane de sex feminin care ma cunosteau , erau momente cand sunau si eram acasa langa ea si raspundeam dar nu ma mai interesau , si momente cand eram plecat de langa ea, dar nu am dat apa la moara. un singur numar de telefon care eram, la serv si ma sunat si mia dat un sms nu am vrb niciodata cu aceea persoana si mam gandit ca iubita mea ma pune la incercare, am sters nr si sms din telefon am venit acasa si am inceput sa ma uit in telefoanele ei o intrebam subtil si nimic, intrun tarziu de seara a sunat acest numar eu aveam treaba si a raspuns iubita mea , aia de la telefon ca vrea sa vrb cu mine eu iam zis iubitei mele ca nu am nicio treaba si sa vrb ea , aia tot sustinea si ma cunoaste si o sa fiu langa ea, nu stiam pe nnimeni stiam clar ca nu am nicio alta relatie si inainte de iubita mea pana sa o cunosc totul a fost trecator pentru ca nu stia decat profit , la cateva zile am dat sms la nr ala si am zis sa ma sune cand zic eu sa aflu cine este mesajele au ajuns de la nr ala la iubita mea , inca un motiv de cearta intre noi doi dupa care spuneam de fiecare data cand dadea bip si primea si ea la fel. a ramas o nebuloasa nu am inteles cine estte ce vrea de la mine , toata treaba a tinut o perioada , dupa care a incetat definitiv. neam despartit prima oara cand a aflat de id acela a vazut ce scriam eu la acele persoane ; in acest timp cat am fost despartiti eu am stat la un motel, venea masina firmei ma lua si ma aduceau , in camera mea de la motel nu au intrat decat patru persoane si iubita mea, doua persoane erau doi colegi si doi superiori de ai mei de serv care treceau sa vada ce fac si mai imi aduceau de mancare pentru ca eu nu aveam nici un ban. acolo aveam televizor dar nu prindeam decat doua programe si chiar am zis la unu din colegi sami aduca niste filme simteam ca mor de plictiseala, cu ceva timp in urma am vrb cu iubita mea la telefon si iam zis ca vreau sa fac un dus si sa ma pun in pat ca miera frig, acolo nu era caldura. dupa ce am terminat de vrb cu ea la tel, am auzit batand in usa am raspuns si era colegul cu filme si mia zis repede sa cobor sa bea si el o cafea si sami dea filmele, eu am luat repede leptopu si am coborat am luat filme si mam intors in camera cand pe telefon aveam sms si multe apeluri de la iubita mea , ea crezand ca sunt la curve sau cu una care ma trag cu ea , din repezeala chiar am uitat tel sal iau cu mmine cai raspundeam daca il aveam la mine , atunci sa suparat si a venit la ora 2 noaptea sa merg acasa , iam explicat tot cum a fost ce am facut nu ma crezut nimic , initial vroiam sa mergem dar cand am vazuto ca nu ma crede iam zis ca nu merg nicaieri si plus de alta cui predau eu camera care o luasem asa cum o luasem prin relatii , a plecat forte suparata .
Am vrb apoi la telefon si in final neam impacat . Cat timp am stat la motel eu nu aveam cu cine vrb acolo , si a venit unu din colegi la mine si a zis ca doarme la o gagica si sai dau o pijama , de buna credinta iam dat eu stiu ce face el era treaba lui, camd mam dus acasa la iubita mea am luat si pijamaua si imi zice de unde ai tu fire par lung pe pijama , eu daca nu am facut nimic am zis ce fire de par ? apoi miam adus aminte ca iam dat pijamaua la coleg iam explicat ca eu nu am treaba , mia zis sal sun sa auda si ea , lam sunat si lam intrebat si cu filmele si cu pijamaua si ce nu sia mai adus aminte colegu ca a baut o cafea cat mia dat filme sa le memorez . Pentru iubita mea a ramas tot ca eu am fost cu cineva. Mia zis dovedeste-mi ca nu ai fost tu , eu am zis cum sati dovedesc decat daca mergi cu mine acolo sati spuna ca mau vazut cand eram cu el la masa si mi dadea filme. SI aici va rog pe voi sami ziceti cum trebuia sai dovedesc??? oooofff oameni buni domnilor doctori psihoterapeuti sunt lucruri care nu leam facut si nu stiu cum sa i le dovedesc decat prin testul poligrafic. O iubesc enorm numai Dumnezeu stie cat merg si ma rog la biserica.
porcusoru
Postat pe 23 Septembrie 2010 18:52
Te-ai cam pierdut in detalii.. Aici nu e nici un doctor!
Barbie30
Postat pe 23 Septembrie 2010 19:01
Ba, eu as spune ca e un tip care s-a straduit din greu sa scrie povestea asta, doar ca sa dea celor de pe forum un alt topic de pierdut timpul. La cat de bine pune virgula si cratima CAND VREA, asta e text scris aiurea, doar ca sa fie.

rashela
Postat pe 23 Septembrie 2010 19:06
Fetele..... nu fiti rele , omul sufera de nu mai poate ...asteapta psihoterapeutul!!!Cred ca o sa-l bage la o sedinta de grup!!!!!!
anastasia_m
Postat pe 23 Septembrie 2010 19:10
imi cer iertare pentru cum am scris, doar ca sunt disperat si nu vreau nimic decat sa ma impac cu iubita mea !
porcusoru
Postat pe 23 Septembrie 2010 19:10
Ce putem sa facem noi?
Barbie30
Postat pe 23 Septembrie 2010 19:12
cum sa ma impac cu iubita mea politist criminalist?...simplu,fac un test poligrafic , pt ca altfel nu ma crede
miss_darine
Postat pe 23 Septembrie 2010 19:24
De la: porcusoru, la data 2010-09-23 19:10:28imi cer iertare pentru cum am scris, doar ca sunt disperat si nu vreau nimic decat sa ma impac cu iubita mea !


io, una ....am inteles in mare cate ceva.... calmeaza-te!! daca esti atat de ''nevinovat'', nu mai incerca atat sa te disculpi!!! sper ca ai prins ideea!!!
anastasia_m
Postat pe 23 Septembrie 2010 19:26
nu ma disculp chiar de loc , din greselile mele am spus , da intradevar am mintit-o
porcusoru
Postat pe 23 Septembrie 2010 19:39
dati-mi un sfat va rog
porcusoru
Postat pe 23 Septembrie 2010 20:24
Dak tu nu o mai cauti, o s te caute ea. Ea unde sta acum cu 3copii???Tu ai scris aici in speranta k ea probabil o s citesk si o s te ierte?????
Valy90
Postat pe 23 Septembrie 2010 21:45
Sa recapitulam: ea e divortata, are trei copii si e geloasa de nu se poate. Si tu esti indragostit pana peste urechi. Povestea asta sigur e reala?
kitty_na
Postat pe 23 Septembrie 2010 22:09
unde o fi echipa de interventie....? ma atunci cind ai mai mare nevoie de ele atunci dispar...saritiiiii....saritiiii...un caz grav....
RUY_BLAS
Postat pe 23 Septembrie 2010 22:14
De la: sirghea, la data 2010-09-23 22:14:41 unde o fi echipa de interventie....? ma atunci cind ai mai mare nevoie de ele atunci dispar...saritiiiii....saritiiii...un caz grav....


Cine-l arde? ups ...am gresi, unde arde? yo nu mai pot sa folosesc emoticoanele....nu e corect!
Barbie30
Postat pe 23 Septembrie 2010 22:17
De la: Barbie30, la data 2010-09-23 22:17:29
De la: sirghea, la data 2010-09-23 22:14:41 unde o fi echipa de interventie....? ma atunci cind ai mai mare nevoie de ele atunci dispar...saritiiiii....saritiiii...un caz grav....


Cine-l arde? ups ...am gresi, unde arde? yo nu mai pot sa folosesc emoticoanele....nu e corect!


Stai linistita....a fost doar un accident in tren!!!
anastasia_m
Postat pe 23 Septembrie 2010 22:19
da este divortata, sta la ea acasa,si povestea este adevarata nu vreau decat sa ma ierte si ma lase sa-i arat ca o iubesc
porcusoru
Postat pe 23 Septembrie 2010 22:20
De la: porcusoru, la data 2010-09-23 22:20:01da este divortata, sta la ea acasa,si povestea este adevarata nu vreau decat sa ma ierte si ma lase sa-i arat ca o iubesc



Si cum te-ai gandit tu sa-i arati iubire???????
anastasia_m
Postat pe 23 Septembrie 2010 22:21
Barbie30
Postat pe 23 Septembrie 2010 22:22
De la: anastasia_m, la data 2010-09-23 22:21:34
De la: porcusoru, la data 2010-09-23 22:20:01da este divortata, sta la ea acasa,si povestea este adevarata nu vreau decat sa ma ierte si ma lase sa-i arat ca o iubesc



Si cum te-ai gandit tu sa-i arati iubire???????

in oglinda...sau prin geam...
RUY_BLAS
Postat pe 23 Septembrie 2010 22:23
De la: sirghea, la data 2010-09-23 22:23:37
De la: anastasia_m, la data 2010-09-23 22:21:34
De la: porcusoru, la data 2010-09-23 22:20:01da este divortata, sta la ea acasa,si povestea este adevarata nu vreau decat sa ma ierte si ma lase sa-i arat ca o iubesc



Si cum te-ai gandit tu sa-i arati iubire???????

in oglinda...sau prin geam...



Stai ca l-ai incurcat!!!!!!
anastasia_m
Postat pe 23 Septembrie 2010 22:26
nimeni nu stie cat sufar dupa ea, recunosc iam gresit ca am mintit-o , dar de aproape doua luni sufar dupa ea mia curs sange . vomit cu sange , am tot felul de simtome. nu-mi doresc nimic decat sa ma impac cu ea
porcusoru
Postat pe 24 Septembrie 2010 00:09
Eu te inteleg k suferi,dar dak duduia nu te mai vrea,asta e.Poate si-a gasit alt ,,sponsor",la asta nu te-ai gandit?Cum iti curge sange din nas si vomiti si sange??????Si tu crezi k asta e din cauza suferintei??bine te cred k na,doar n-am s ma contrazic cu tine k tu esti la suferinta,nu eu.
Valy90
Postat pe 24 Septembrie 2010 01:59
De la: porcusoru, la data 2010-09-24 00:09:25nimeni nu stie cat sufar dupa ea, recunosc iam gresit ca am mintit-o , dar de aproape doua luni sufar dupa ea mia curs sange . vomit cu sange , am tot felul de simtome. nu-mi doresc nimic decat sa ma impac cu ea


Voma cu sange asta nu e de la iubire,fuguta la doctor!
Barbie30
Postat pe 24 Septembrie 2010 09:17
De la: rashela, la data 2010-09-23 19:06:59Ba, eu as spune ca e un tip care s-a straduit din greu sa scrie povestea asta, doar ca sa dea celor de pe forum un alt topic de pierdut timpul. La cat de bine pune virgula si cratima CAND VREA, asta e text scris aiurea, doar ca sa fie.




poate-i adevarat... ar trebui facut un film cu tipul asta . . . eu pun banii de investitie.
Histria
Postat pe 24 Septembrie 2010 18:26
De la: hystria1, la data 2010-09-24 18:26:44
De la: rashela, la data 2010-09-23 19:06:59Ba, eu as spune ca e un tip care s-a straduit din greu sa scrie povestea asta, doar ca sa dea celor de pe forum un alt topic de pierdut timpul. La cat de bine pune virgula si cratima CAND VREA, asta e text scris aiurea, doar ca sa fie.




poate-i adevarat... ar trebui facut un film cu tipul asta . . . eu pun banii de investitie.

porcusorul in rolul principal????????
anastasia_m
Postat pe 24 Septembrie 2010 19:48
De la: anastasia_m, la data 2010-09-24 19:48:55
De la: hystria1, la data 2010-09-24 18:26:44
De la: rashela, la data 2010-09-23 19:06:59Ba, eu as spune ca e un tip care s-a straduit din greu sa scrie povestea asta, doar ca sa dea celor de pe forum un alt topic de pierdut timpul. La cat de bine pune virgula si cratima CAND VREA, asta e text scris aiurea, doar ca sa fie.




poate-i adevarat... ar trebui facut un film cu tipul asta . . . eu pun banii de investitie.

porcusorul in rolul principal????????

offff si regizorul de serviciu e plecat....doamne ce subiect poate sa piarda....cit mai e valabila oferta?
RUY_BLAS
Postat pe 24 Septembrie 2010 21:38
nu foarte mult.....se vomita cu sange!!!!
anastasia_m
Postat pe 24 Septembrie 2010 21:40
De la: anastasia_m, la data 2010-09-24 21:40:06nu foarte mult.....se vomita cu sange!!!!
mergi dupa luminari ...si in treacat vorbeste si cu popa....
RUY_BLAS
Postat pe 24 Septembrie 2010 21:42
porcusorulee....io, iti doresc multa sanatate bre!!!!nu de alta da tre'sa scoatem investitia!!!!
anastasia_m
Postat pe 24 Septembrie 2010 21:43
OFFFFF VREAU SERVETELE.............BA NU,VREAU COLACCCCCCCCCCCC...............BA NU ,PICATURI DE OCHI.....BA NUUUUUUUUUUUUU.................CE DRACU MA DUC SA MA CULC ! FAC OFERTA BUNA PENTRU CEI CARE CAUTA CELALALT CAPAT......SICRIU GRI METALIZAT......TRANSPORT MAXI TAXI.......RESTUL STABILIM CAND TE MACHIEZ
Celia_29
Postat pe 24 Septembrie 2010 21:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un sfat va rog!!! 12 De la: Pudika416607 7 Septembrie 2011 16:09
"Triunghiul Conjugal- Un labirint emotional 1 De la: kudika511988 26 Februarie 2012 14:09
O.R.L. 1 De la: kudika311196 8 Iulie 2011 14:10
infectia urinara la copil sub 3 ani 1 De la: danyrea 2 Noiembrie 2010 13:06
divort 10 De la: alinutza9 26 Mai 2011 14:13