Setari Cookie-uri

Prietenie.......

Sunt pusa intr-o situatie destul de ciudata............Prietena mea cea mai buna,cea care mi-a facut cunostiinta cu actualul iubit,s-a despartit de iubitul ei,care este varul iubitului meu dupa o relatie destul de lunga. Acum el si-a facut o noua iubita,iar prietenul meu meu m-a intrebat daca vreau sa iesim impreuna,in cupluri.....Am acceptat pentru ca stiu ca viata merge inainte iar oamenii se despart,dar am un sentiment de vinovatie..........
roxanik4u
Postat pe 24 Septembrie 2010 16:19
De la: roxanik4u, la data 2010-09-24 16:19:09Sunt pusa intr-o situatie destul de ciudata............Prietena mea cea mai buna,cea care mi-a facut cunostiinta cu actualul iubit,s-a despartit de iubitul ei,care este varul iubitului meu dupa o relatie destul de lunga. Acum el si-a facut o noua iubita,iar prietenul meu meu m-a intrebat daca vreau sa iesim impreuna,in cupluri.....Am acceptat pentru ca stiu ca viata merge inainte iar oamenii se despart,dar am un sentiment de vinovatie..........



phuiiiii...adica noua prietena iti este ,,vara''?????????? si prietena cea mai buna ...prietena !!!oare de ce te simti vinovata??????
anastasia_m
Postat pe 16 Octombrie 2010 14:09
De la: roxanik4u, la data 2010-09-24 16:19:09Sunt pusa intr-o situatie destul de ciudata............Prietena mea cea mai buna,cea care mi-a facut cunostiinta cu actualul iubit,s-a despartit de iubitul ei,care este varul iubitului meu dupa o relatie destul de lunga. Acum el si-a facut o noua iubita,iar prietenul meu meu m-a intrebat daca vreau sa iesim impreuna,in cupluri.....Am acceptat pentru ca stiu ca viata merge inainte iar oamenii se despart,dar am un sentiment de vinovatie..........


Ti se pare anormal sa iesi cu varul prietenului tau si cu iubita lui?Ok, el a fost cu cea mai buna prietena a ta da asta e treaba lor nicidecum a ta.
Barbie30
Postat pe 16 Octombrie 2010 14:12
offf complicate mai sunt si caile sufletului...cit le mai complicam apoi si noi...
negrul_de_serviciu
Postat pe 16 Octombrie 2010 16:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
help 8 De la: jigsaw_puzzle 1 Noiembrie 2009 12:29
Iubire si adorarea? 14 De la: Anelisze 2 Februarie 2010 22:22
un sfat: sa ii spun ce simt sau nu? 19 De la: valy90 29 Noiembrie 2010 12:25
ce fac acum,,,? 54 De la: kudika_34170 24 Aprilie 2013 19:32
cum deschizi ochii unei femei?? 100 De la: mika_ela 28 Mai 2009 20:22